Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Samponok

Amaranth kivonattal.

JJ

2015. január 4.

Féltem tőle, mivel gyorsan zsírosodó hajam van, 2 naponta muszáj mosni, és az intenzív regeneráló cuccok sok esetben mégjobban zsírosítanak, illetve elnehezítik a hajat. Így jártom a shwarzkopf BC -vel is. Ez viszont csúcsszuper, Tökjó könnyű mosás után a hajam. Nem ritkult a mosás, de nem is vártam tőle.. eddig semmi sem segített. Tonikokhoz meg lusta vagyok. Imádom az illatát is, egyébként engem a fekete negro illatára emlékeztet,de tetszik nagyon:) Egy jó ideig maradok ennél az biztos. A balzsamjával együtt használom, attól sem kell félni:) A balzsam állaga nagyon jó, jól oszlik, és nem az a gyorsan fogyó fajta, tökjó ez is. A sampon jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

hannus.senator

2014. november 14.

plankvirag: 799 ft, bár most akciós, és így 699 ft! :)

A legszuperebb kis sampon amit valaha használtam! :) A hajam sajnos könnyen törik, ill. gyorsan zsírosodik. (A töveknél zsíros, viszont a vége már száraz.) Gondoltam, keresek valami bio sampont, hátha az segít. Hála Istennek nem csalódtam! :) Sőt: a hajam több mint egy hetet kibírt mosás nélkül! Igazság szerint valószínűleg többet is kibírt volna, de másfél hét után után úgy éreztem, hogy már igazán illene hajat mosni, még akkoris, ha a látszat nem azt mutatja! Ezenkívül olyan puha, selymes tőle a hajam, mint még soha - és nem csak a mosás utáni 1-2 napon, hanem még egy hét múlva is. Ráadásul szép fényes a hajam! :))) Tehát nálam abszolút 5*! :))

U.d.: Elképesztően sajnálom, hogy levették a polcokról! Ez volt a legjobb samponom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

plankvirag: 799 ft, bár most akciós, és így 699 ft! :)

dodessz

2014. május 30.

Nagykn szerettem...kar h levettek a polcrol :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Nagykn szerettem...kar h levettek a polcrol :(

radirroni

2014. május 11.

Kicsit zsírosít, de egyébként jó, nem tudom, újra veszem-e, nemrég kezdtem használni, de eddig szimpatikus

Update: Mire megszerette a hajam, persze, hogy levették a dm polcairól :/ pedig, a sok alverde váltogatása közben ezt szerette meg legjobban a hajam... újravenném, ha tudnám... de nálunk már nincs ilyen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Seda

2014. március 16.

Az itteni vélemények alapján választottam ezt. Nekem egyáltalán nem vált be. Borzasztóan szárítja a hajam, és teljesen fénytelen tőle... Pedig még almaecetes vízzel is leöblítem hajmosás után a hajamat, és amíg más sampont használtam, mindig fényes volt. Kidobni nem fogom, majdcsak elhasználom szépen lassan. Annyi jó van benne, hogy natúrkozmetikum.

Update: Változott a véleményem. Most már sokkal jobb hajmosás után a hajam, bár kicsit még mindig száraz, de már korántsem olyan, mint amikor elkezdtem használni ezt a sampont. Újravettem, mert jobbat eddig még nem találtam, és muszáj volt gyorsan valamilyen sampont venni. Igaz, nem tökéletes, de jobban bevált, mint más samponok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

cslb

2014. február 11.

jól tisztít, szinte nyikorgósra, a hajam mégis egy nap után tiszta zsír tőle.. finom az illata, viszont 2-szer kell vele megmosnom a hajam, mert alig habzik.. bár ez számomra nem baj, mert minden samponnal 2-szer mosok hajat.. a gyors zsírosodás miatt csak 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

elizabett85

2014. február 11.

Sajnos nekem nagyon nem jött be, teljesen száraz, töredezett lett tőle a hajam (ami eddig soha nem volt jellemző), sőt apró pattanásokkal lett tele a fejbőröm is... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Adrienn08

2014. február 4.

A balzsamjával együtt használom, puha és fényes tőle a hajam, nagyon szeretem!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

szlivi.rei

2013. november 30.

Natúrkozmetikum, baj nem lehet ugye? - gondoltam, mikor megvettem. Aztán a lappangó szeboreámat, ami addig nem jött elő, úgy begyújtotta, mint kemencébe szokás. Egy év múlva kezd helyrejönni a fejem, kisebb-nagyobb hámlásokkal tarkítva, sikerült visszanyugtatni és egy éppen-hogy-csak-van-szinten tartani a szeboreámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 30.

Rose23

2013. szeptember 22.

2012. július 28.
Kedvenc Alverde samponom. Jól tisztít, jól habzik, és tetszik, hogy nem zselés állagú, mint más Alverdés vagy Alterrás samponok, hanem olyan érdekes, olajos jellegű. Puha és hihetetlenül fényes tőle a hajam :) (egyébként zsíros tövű-száraz végű a hajam)

Update: Kb. 4 éve használok alverdés (vagy korábban alterrás) sampont, de többet nem fogok, ennyi idő és tapasztalat kellett hogy kiábránduljak ezekből a "csodás" natúrkozmetikumokból. Szerintem hatásbeli különbség nincs a sodium vagy ammonium laureth sulfate meg a sodium coco-sulfate között, sőt ez utóbbit általában annyi más tisztító összetevővel meg alkohollal is megfejelik, hogy már régen rosszabb, mint a hírhedt testvére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

2012. július 28.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT