Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Kézkrém a különösen hideg napokra, bio vanília és bio fűzfakéreg kivonattal. Gondosan kiválasztott összetevőkkel, Burkina Faso-ból származó shea vajjal a bársonyosan puha bőrért. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GoldenJasmine

2020. július 25.

Nagyon szerettem ezt a kézkrémet, és sajnálom, hogy már nem kapni sehol. Az illata nagyon tetszett, tavasszal használtam, akkor kellőképpen hidratált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Csutak

2020. március 14.

Táskábadobósnak vettem ezt is, mint az ajakápolót és azt kell, hogy mondjam, bevált. :) Finom illata van, bár nem igazán érezni rajta a vaníliát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

krenat

2020. március 14.

Imádom ezt a kézkrémet! Gazdag, de gyorsan beszívódik, és kellemes, már-már enyhén púderes hatást hagy a bőrön a maga után. Igazi életmentő ebben a szeles időben, meg a járványos dolgok miatti gyakoribb kézmosások után :) Az illata nekem picit túl erős, de emiatt nem vonok le pontot, mert hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

ria23

2020. január 12.

Az illata fogott meg elsőként :) De kipróbálva is nagy kedvenc lett, mert gyorsan beszívódik, nem zsíros ugyanakkor mégis szépen ápolja a kiszáradt kezem. Az illata is tartós a kezemen. Téli időszakban tökéletes számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

sztich

2019. december 30.

Nagyon jó! Puha lesz a kezem, és az illata is szuper. Engem a kókuszlikőrre emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

szgreta

2019. december 27.

Jó ár-érték arányú kis krém.Nekem tetszik az illata,olyan,mint valami karácsonyi sütié. Kicsit tömény mondjuk, nem használnám folyamatosan egész évben, de így szezonálisan tökéletes. Jól kenhető, hamar beszívódik és jól is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Clementine

2019. március 9.

Nagyon jó az illata és iszonyat gyorsan felszívódik. Télen a szétcserepesedett kezem is simán rendbe tette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Tvylvis

2019. március 9.

Szerintem is kiváló téli kézkrém volt. Testessége ellenére gyorsan és maradéktalanul beszívódott, viszonylag gyorsan lehetett egy-egy krémezés után tenni-venni. Az illata édes, vaníliás, elég intenzív. Azt kell mondjam, hogy ebben az Alverde limitált kiadásban sem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Ennie86

2019. február 17.

Az én érdeklődésemet először a külseje fogta meg. Télen hajlamos nagyon kiszáradni a kezem, így mindent összevásárolok. :D
A külső egy igen jó kis krémet takar. Hamar beszívódik, ápol, és az illata is nagyon jó. Nálam 5-öst kap. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

FruzsinaR

2019. február 11.

Telente sok kézkrémet ki szoktam próbálni, a sima drogériásokat, a drágább natur termékeket és a gyógyszertárban kapható márkákat is. Az idén ez volt e legjobb. Simán felveszi a versenyt a nála 3x drágább krémekkel. Az illata is tetszik, meleg, vaníliás. Könnyen beszívódik, nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Ascorbyl Palmitate