Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadású Alverde vaniliás-kardamomos tusolókrém

csilluca

2014. november 14.

Most vettem a dm-ben. Télies tusfürdőt akartam, de még nem láttam olyat ami tetszett volna. Ezt már régebben kinéztem, így hát ő jött haza. Tetszik az illata, bár ezen is érezni azt a tipikus alverdeillatot, talán joghurtost. De nem zavar. A kardamomot mint fűszert is szeretem. jó lesz:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

kirax

2013. június 4.

szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

szuper

krisztinka88

2013. május 22.

Update: Hamar elmúlt a kezdeti lelkesedésem, mert annyira brutál alkoholos az illata, hogy az már zavaró volt. Emiatt nem tudtam azt érezni, hogy ezzel jót teszek a bőrömnek, pedig elvileg az Alverdének ez lenne a lényege. De lehet, hogy csak ez az egy fajta ennyire alkoholos, próbáltam régen egy mandarinos-vaníliásat, azzal semmi problémám sem volt.

Nem ismertem a terméket, de a rengeteg jó vélemény hatására megvettem ezt a szettet, igaz, csak a második boltban találtam, ott is az utolsókat kaparintottam meg. Egyszeri próba után azt mondhatom, tökéletes, szuper jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. január 15.

Isteni jó illata van, de ahogy látom ízlések és pofonok :-) Egyébként semmi különöset nem tud, olyan mint a márka többi tusfürdője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

andrej

2013. január 10.

Az illata miatt egyszeri használat után búcsút intettem neki, vissza is vittem a testápolóval együtt.
Amúgy megszokott Alverde minőség, nem szárított, vagy irritált, de az illatát még fürdés közben is alig bírtam elviselni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

uaim

2013. január 9.

Óriási bánatom hogy nem ruháztam be mégegyre mire vettem volna már elkapkodták, aki tud még valahol vagy van valakinek több mint amit használna szóljon:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

uaim

2013. január 5.

Továbbra is szerelem a testápolójával együtt:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 5.

Továbbra is szerelem a testápolójával együtt:)

babyface

2012. december 30.

imádom :) krémtusfürdő létére is nagyon jó a habzása az én orrom mondjuk elbírna egy kicsivel több fűszerességet de így is nagyon tetszik a vaníliás krémessége :) kár hogy nem vettem belőle még egy garnitúrát :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

butterfly

2012. december 18.

Megvettem mert imádom az alverdét és a vaníliát!:) A kardamomot jobban lehet érezni benne, de így is nagyon kellemes illata van. Nem habzik túlságosan, de nem is várom el tőle, így is nagyon kellemes vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 18.

moncsi29

2012. december 11.

Nagyon jó tusfürdő,nem szárít,az illata pedig fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

Nagyon jó tusfürdő,nem szárít,az illata pedig fantasztikus.