Alverde

Ár:   1599 Ft (csomagban)   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   1599 Ft (csomagban)
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás, tusfürdővel és testápolóval egy csomagban kapható

Kézkrém alma- és karamellillattal. Napraforgóolajjal és babassuolajjal ápolja és védi az igénybe vett kezeket. Nedvességgel látja el a bőrt és védi a kiszáradástól.

Certifikált natúrkozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

jkrisztie2

2018. november 22.

Még mindig volt egy doboz ebből a régebbi karácsonyi limitált kiadásból ( mindig megfogadom, hogy nem halomozom fel a kozmetikumokat, de mégis sikerül), elővettem hát, hogy elhasználom a testápolójával együtt, még mielőtt az új karácsonyi csomagokat megvenném. Illata kellemes, se nem alma, se nem karamell 😊, elkenegetni jó lesz. Amúgy elcsodálkoztam, milyen sokféle Alverde karácsonyi csomag van idén. Az ember azt sem tudja, melyiket vegye meg ( saját részre persze 🤣).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

lupelupe

2017. december 30.

Ínycsiklandó illatú kézkrém, elsősorban nappal használtam. Kár, hogy limitált kiadású volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Tvylvis

2017. január 21.

Egynek elmegy kategória, két-három hónap múlva már nem is fogok emlékezni rá. Én kizárólag napközben használtam, éjszakára így télen kell valami sűrűbb, táplálóbb. Gyorsan beszívódott, egészen jól ápolt, nálam nem hagyott semmilyen zavaró réteget. Az illatáért én nem vagyok oda, de rossz sem volt. Többet írni sem tudok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Flami

2016. november 25.

Való igaz, van ennél jobb kézkrém is, de olyan illata van, hogy ma harmadjára kentem be vele a kezem! Tarte Tatin, vagy fordított almatorta langymelegen.
Parfümváltozatban nem szeretnék ezt kiadni???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 25.

Parfümváltozatban nem szeretnék ezt kiadni???

szeliger

2016. október 26.

Elhasználom, de volt már jobb is típusú kézkrém. Az én bőrömön nem szívódik be gyorsan, nem nagyon tudok utána sokáig semmihez nyúlni. Ugyanakkor a hidratáló hatása sem elég, valahogy a felületen marad, nem tölti fel a kezeim bőrét. A testápolóhoz hasonlóan szintén dominálóan karamellás az illata, ugyanakkor itt jobban érezni az almát is. Magam részéről a testápoló illatáért vagyok a legjobban oda, annak az illatát kézkrémnél nem tudták utánozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 26.

adrika128

2016. október 26.

Gyerekek, ennek valami szuper jó illata van, nem tudok vele betelni! :) Elég száraz a bőr a kezemen, főleg a hideg idő beköszöntével, ezért nekem tökéletes ilyenkor. Sűrű és picit nehezebben szívódik fel, de iszonyat jól hidratál. Szívesen megvenném csomagon kívül máskor is, kár, hogy limitált. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.