Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SailorV, Módosítva: 2012. november 30.

Semlegesíti a piros foltokat.

Naturbella

2018. július 7.

Lelkesedve vettem meg, mert az orcáim kipirosodásra hajlamosak (ezért felesleges pirosítanom, úgysem látszik), illetve gyönyörű karikáim vannak a szemem alatt. Egy itteni hozzászólásban olvastam, h vki a szeme alá használja. Nna. Kipróbáltam mindenhogy..

Az orcáimra egyszerűen nem működik - ha erre viszek fel alapozót, vagy akár csak egy kis púdert, már azonnal le is jön.. szóval most komolyan. Hogy csináljátok???

A szemem alatti karikákra valóban jó, persze kell rá a púder, de azt vettem észre, h néhány alkalom után kiszárította a bőrt.

Szóval egyelőre nem vagyok elragadtatva a terméktől, pedig nagyon szeretném szeretni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

tamara428

2018. május 24.

Miután elolvastam itt a véleményeket, elhatároztam, hogy beszerzek egyet magamnak is. Az összes módszert kipróbáltam, hogy hogyan vigyem fel (nedves sminkszivaccsal, ujjal, kis ecsettel, szemhéjpúderpamaccsal...) és próbáltam elfedni Garnier BB krémmel, alapozóval, púderrel... Mikor a barátom meglátta, ahogy ezt a zöld masszát kenem az arcomra, megkérdezte, hogy szellemnek akarok-e öltözni. xd
Végül az vált be, ha ujjal finom, ütögető mozdulatokkal viszem fel a kipirosodott rozáceás foltokra korrektorként és Dado Sens Hypersensitive púderrel fedem el (amit korábban ecsettel használtam, de erre most a saját kis szivacsa vált be). Legalább egy hétbe telt, mire megtanultam használni, de mostanra már egész profi vagyok. :D
Úgy érzem teljesen megérte az árát, és ha a bőrgyógyászom nem hozza rendbe az arcomat, biztosan újraveszem. Végre olyannak láthatom vele az arcomat újra, mint amilyen a kiütések és a foltok előtt volt.

Azt nekem is ki kell emelnem -ahogy már előttem többen leírták- hogy ez kipirosodás elleni alapozó/korrektor, és nem pattanások elfedésére szolgáló smink. Ezt azoknak szánták, akiknek nagyobb piros foltok vannak az arcán (pl. nekem egy közel tenyérnyi egységes vörös folt), nem pedig a pár 1-4 mm átmérőjű pattanásokra. Nem gondolom fairnek lehúzni a terméket azért, mert valaki nem rendeltetésszerűen használja. A samponodat sem pontozod le, amiért nem lesz tőle ibolyaillatú lábad. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Andzsella

2018. február 11.

Egész olcsó és nagyon jó a pattanásra, pirosságra. Csak ajánlani tudom. Kellemes a textúrája és jól fed. Amúgy a neve alapján elvileg alapozó, de én korrektorként használom. Elég hülyén hangzik, hogy valaki zöld színnel alapozza magát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Deepy

2018. február 10.

Nekem nagyon bevált. Vizes szivaccsal kenem fel, így könnyebben eldolgozható. Néha nem is rakok fölé alapozót vagy BB krémet, csak egy kis púdert. Nagyon jól fedi a bőrpírt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Mica14

2018. január 23.

Nekem nagyon bevált, Garnier BB krém alá használom. Kisebb pattanások, bőrpír, hátramaradt foltokat teljesen eltűnteti és nekem a pattanás sem gyullad be tőle. Ár-érték arányban is szuper, már 2 éve ezt használom és nem tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

N0N0

2017. december 9.

Nekem nem jött be. Ha vékonyan kenem, akkor megmarad a pirosság, de még így is jól beleül a pórusokba, kiszáradt részekbe, és az alapozó/púder alól is kikandikál. Elég természetellenesen néz ki. Viszont ha vastagabban kenem, kiválóan lehet vele rémisztgetni a családot, szóval nem teljesen haszontalan. De ezt olcsóbban is meg lehet oldani. Nem pontozom le nagyon, mert az összetevői jók, és lehet, hogy egyszer megtanulom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

zsofi017

2017. április 15.

Nagyon-nagyon jó! Alapvetően nagyon fehér, kipirosodásra hajlamos bőröm van és az arcom szinte mindig olyan, mintha "borvirágos" lett volna..... eddig :) Végre csak akkor piros, ha pirosítót használok, nem pedig alapjáraton. Szépen lehet rá sminkelni is, nem bántotta a bőröm és hipphopp el is tűnik ha szépen eloszlatom. Nekem a felvitettel sem volt gondom, nem kellett gyakorolnom, hogy ne legyek zöld tőle, mert könnyen beszívódott. Ráadásul azzal sem kell kínlódni, hogy felvigyem az ujjamra, mert nagyon könnyű a textúrája. (Éppcsak, hogy hozzáérek, máris vagy egy csomó az ujjamon.) Mindenképpen újravevős lesz. :)
(ez egyébként nem pattanásra szánt krém... szóval nem is értem miért használják sokan arra, bár biztos azoknak sem árt, de ezért lehúzni a krémet nem fair, mert nem az a dolga)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Jezabell

2016. november 12.

Átlagos termék, viszont örülök, hogy ilyenem is van. Nyakamon, mellkasomon a pirosságot tökéletesen leplezi, viszont az arcomon már feltűnőbb. Enyhe pirosságot elfedi, de egy komolyabb patit már nem.Ebben a helyzetben nálam inkább a korrektor javasolt. Az állaga jó, krémes, könnyen kezelhető. Hasznos ha van, de nem minden problémát orvosol !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

MrsWolf

2016. november 9.

Nagyon jó! Tökéletesen elfedi a pirosságot, pattanásokat. Jó az illata, jók az összetevői. Nem szárít, jól működik alapozóval. Glamour kuponnal vettem meg féláron, szerintem szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

berill99

2016. május 2.

Nekem sajna annyira nem vált be. Teljes aromra nem szeretném felkenni, csak korrektornak hasznàlom, alapozó vagy BB krém alá. Nekem ez a mennyiség elhasználhatatlan, és más korrektorpalettákban jobban bejött a zöld színű, és ugye naturkozmetikum tehát nem olyan hosszú ideig lehet használni....😔 Kicsit csalódottt vagyok miatta de majd legfeljebb elajándékozom, hátha valakinek jobban bejön😏

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol