Alverde

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

clevergirl

2020. január 23.

Miért kerülte el eddig a figyelmemet? A legjobb ajakápoló. Nekem különösképpen nem száradnak ajkaim,de a hidegben nem árt neki egy kis extra törődés. Ha a kislányomat kiviszem a hidegbe sétálni,akkor az ő ajkaira is kenek. Fantasztikus összetevők, hihetetlen ár! 😍 Remélem aoha nem szűntetik meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

esztifarkas

2020. január 22.

Nagyon nagyon szeretem, évek óta csak ezt az ajakápolót használom. Jól hidratál, nem ragad, nincs mű íze, nincs színe és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

vszilvi94

2020. január 21.

A legjobb ajakápoló, amit eddig próbáltam, puhák lesznek tőle az ajkaim, nem szárítja. Kellemes az illata is és pont annyira fénylik, amennyire még belefér számomra. Ennyi pénzért pedig szinte ingyen van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

t.eszter004

2020. január 12.

Semmi extra. Íze elég fura, szétszáradt szájat nem fog megmenteni. Jó lehet, ha nem szokott kicserepesedni a szád (nem tudom, hogy létezik-e ilyen ember, de ha igen, jó neki)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

nyuszika39

2020. január 3.

nekem rettentően szárít, ki kellett dobnom sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

nekem rettentően szárít, ki kellett dobnom sajnos.

lolkabolka

2020. január 1.

Elégedett vagyok a termékkel. Megfelel az elvárásoknak, olcsó, natúr, jó! Szívesen használom, de a Dr. Hauschka ajakápoló stiftjét nem tudja felülmúlni.

Update:mostmár leginkább ezt az ajakápolót használom (olcsó és könnyen beszerezhető) Krémes, csillogó fényt hagy felkenés után - ezt különösen szeretem. Sokszor újra vettem, és még fogom is!!!

Update 2.0: egyik reggel úgy ébredtem, hogy konkrétan középen, belül ahol összeér a ajkam ketté volt repedve az alsó ajkam. Nagyon fájt, minden mosolyra csak még jobban széthúzódott, de szerencsére nem vérzett. Kenegettem serényen natúr shea vajjal, de a melegtől csak megfolyt a számon, borzasztó íze volt, harmadik napon se csinált semmit. Előkerült ez az ajakápoló az egyik táskámból a három nap után és 2-3 kenés után csodát tett a számmal. Szinte egyből csillapította a fájdalmat és másnapra eltünk a dudor és a repedés. Maximális csillag továbbra is. Az egyik legjobb a Lavera basic mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Isabell

2019. december 31.

Nagyon olcsó és hihetetlenül jó, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Nagyon olcsó és hihetetlenül jó, csak ajánlani tudom.

Ophelia

2019. december 20.

Az alverde adventi naptárból jutottam hozzá, nagyon megörültem neki a sok jó vélemény miatt. Nem csalódtam, hatékonyan hidratál, kellemes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Tealover

2019. december 2.

Nagyon szeretem, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

Nagyon szeretem, jól hidratál.

r080tc4t

2019. november 24.

A természetes összetevők miatt vettem meg, nem mondanám kifejezetten csodaszernek, de mindent tud amit kell, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract