Alverde

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Nymphea

2020. június 20.

Éjjelre az uriage ajakápolója lett nálam a tuti, de nappalra, főleg a hideg, szájkifújós borongós időben ez tökéletes alternatíva elkenegetni, ápol, és finom az illata is, mellesleg natúr és árban nagyon-nagyon baráti kis kencefice ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

wd1102

2020. június 14.

Sok ajakápolót próbáltam, kb. 10-15 féle hever mindenfelé a lakásban és táskákban, de mindegyik szárított, még az agyondicsért bebe is. A Labellonak van ajakradíros verziója, az volt az első, aminél úgy éreztem, nem szárít, de kimondottan hidratálást annál sem tapasztaltam. Nos, a sok jó vélemény miatt végül beszereztem ebből is egyet, és valóban, eddig ezzel vagyok a legelégedettebb. A száraz tépkedős rész 2 használat után eltűnt a számról, és érezhetően puhábbak az ajkaim. Azonban ezzel is, mint eddig mindegyikkel, problémám, hogy nem szívódik be. Ha estére felviszem a számra, 8 óra elteltével reggel ugyanolyan cuppogós, mintha akkor kentem volna. Nem értem, miért nem tudnak olyan ápolót készíteni, ami rendesen beszívódik, és belülről hirdatál. Ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Rebarbara27

2020. június 14.

Kb 10db van a tàskáimban, zsebeimben, sminkcuccaim között szanaszét. Ajakàpoló függőként, kb majdnem mindig veszek ha a dmbe tévedek, nehogy amikor kell egy sem legyen kéznél :D teljesen jó termék, megfelelően hidratàl és krémes, nem olvad úgy mint a labello.

nanderi

2020. június 7.

Nem vagyok amúgy drogériás sajátmárkának a rajongója, de ezt sokadszor veszem újra. Én nem szeretem az illatát, de nagyon enyhe. Szeretem a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Olív

2020. május 19.

Ebben az árban verhetetlen. Jól hidratál, kellemes illata van. Nem avasodik meg hamar, ami nagyon fontos szempont. Jártam már úgy ajakápolóval, hogy felbontás után 1-2 héttel avas szaga volt. Ennél maradok, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

SzunnoLume

2020. május 16.

Nekem eddig ez a termék vált be a legjobban, pedig számtalant kipróbáltam már az olcsóbbtól a drágábbig. A Carmexnél is jobban hidratált. Illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Thumpa84

2020. május 16.

egyik kedvenc apolom. mindig veszek belole, hogy legyen belole tartalek.
nyaron hajlamos megolvadni, de ilyenkor nem is fogy belole olyan sok mint teli idoben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

egyik kedvenc apolom. mindig veszek belole, hogy legyen belole tartalek.

mlexa

2020. május 16.

Csodás termék! Olcsó és nagyon jól hidratál. Sokkal jobb, mint a hasonló árú ajakápolók. Kicsit keményebb az állaga a megszokottnál. Az illata, íze számomra semleges. Most már csak ezt veszem, mert ez valóban táplálja az ajkaimat. Azt nem mondom, hogy napközben nem kell többször kenni, de nem 10 percenként, mint a többit. Szóval abszolút gazdaságos. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Celia

2020. május 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nagyon szomorú vagyok, de nekem nem vált be... csak az az érdekes, hogy egy ideig azt hittem, hogy bevált 😅
Ugyanis kellemes volt használni (engem nem zavart, hogy keményebb állagú, és emiatt többet kell kenni), emiatt gyakran használtam, és olyan volt, mintha segítene, de amikor már pár napja/hete észrevettem, hogy még mindig tépkedem a szám, mert folyton érzek szárazabb, leváló darabokat (olvastam, hogy más is járt így innen), akkor elgondolkoztam, hogy talán mégis lehet vele valami baj. A helyzet az, hogy egyszerűen (engem) nem hidratál eléggé. Sajnálom, mert ideális lett volna minden szempontból (jó ár, szép összetevők, stb.).
Amúgy én már rengeteg ajakápolót kipróbáltam, elég durván függő vagyok, és ritkán találok olyat, ami tényleg jó, de még olyan is előfordul, hogy valami egy ideig működik, aztán már nem (pl. a Carmex-szel jártam így). Most az FLP Lips-et használom, és ez jelenleg igen jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Anne74

2020. május 10.

Kellemes hidratáló érzés....
Egészen kevés kell belőle... Kozmetikusom ajánlotta.
Kipróbáltam és használni fogom éjszakai ajakapolasra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 10.

Kellemes hidratáló érzés....
Egészen kevés kell belőle... Kozmetikusom ajánlotta.
Kipróbáltam és használni fogom éjszakai ajakapolasra.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract