Alverde

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

orsi0818

2019. április 24.

Nagyon szépen hidratàl és az illata nem túl tolakodó. Mindent tud amit egy ajakápolótól elvárok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

mese0211

2019. április 24.

Szeretem használni, szépen rendben tartja, ápolja az ajkakat, illatával sincs probléma. Felveszi a versenyt a drágább ajakápolókkal is. Számomra kötelező darabbá vált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Penge

2019. április 23.

Szigorú leszek, mert egy ajakírt jól összeszerkeszteni nem olyan komplikát művelet,de ennél a terméknél, nagyon nem jött össze a mutatvány. Sűrű és kemény az állag, csak rányomva többszöri végig húzással kenődik, na de akkor......A zsíros kenyér semmi ehhez képest, idegesítően vastagon ott ül a számon, abszolut nem ivódik be, nulla hidratálás ,csak lezár, majd elkezd a száj bőre tőle egyrészt kiszáradni, másrészt oylannyira repedezni, hogy nem bírom ki, hogy ne kezdjem el csipkedni...borzasztó...szóval csak árt. Aztán alig bírom utána Foreveres aloással rendbe hozni. Nagy csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

tonic

2019. április 6.

Régebben büdösnek tartottam,ezért egy darabig nem vettem meg, de az itteni sok jó vélemény meggyőzött egy próbáról. Tényleg jó, nem bántam meg, jobb,mint az átlagos " táskábadobósegynekjólesz" darabok. Meglehetősen jól ápol,és bár nagy kedvencem továbbra is a Bee Natural,amit a hülye Müllerben már nem forgalmaznak,azért ez sokat segített szájsebészeti kezelés után,ahol teljesen kiszáradt a szám a sok fertőtlenítő löttytől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

csarankoszandi

2019. április 5.

Nekem csodaszer! Főleg ennyiért.. Nagyon jól hidratál, napi 3-4 használat elég. Nekem az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Korsolya

2019. április 4.

Ár-érték arányban nálam verhetetlen ajakápoló! Sajnos egész évben használnom kell ajakápolót, ezért nagyon sok félét kipróbáltam már. Rengeteg a kukában kötött ki! Amióta erre rátaláltam, csak ezt vásárolom! Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

zsofiab

2019. április 3.

Én nem tartom különlegesnek ezt az ajakápolót, nekem nem oldotta meg az ajaszárazságomat, illetve nagyon gyorsan fogy. Sajnos nekem nem volt csodaszer, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

000BETTINA000

2019. március 11.

Nem véletlenül van ilyen jó értékelése, én is csak dicsérni tudom, a legjobb ajakápoló amit próbáltam. És hát ennyi pénzért... egy kincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

FincsiFancsi

2019. március 11.

Ez a legjobb ajakápoló, amit valaha kitaláltak!! Már több éve használom, síeléskor a zsebemben lapul, nélküle nem tudnám átvészelni a fagyokat... 😅 a másik, ha megszorulok, van hogy a kiszáradt kezemre, orromra kenem, sokat segít. 😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Vinite

2019. március 5.

Szépen hidratál, de van, hogy bedarabosodik a szám szélén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Szépen hidratál, de van, hogy bedarabosodik a szám szélén.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract