Alverde

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

summer15

2019. május 21.

Hatalmas csalódás volt ettől a márkától. És én még kettőt is vettem anno, de már felkenni is lehetetlen, annyira kemény....Épp azt latolgattam, hogy tovább adom, de kit büntessek egy ilyen termékkel?

Én a természetesség híve vagyok. Itthon olajokat használok erre a célra, útközben meg egy kevésbé vegyi anyagot tartalmazó testvére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Pecci

2019. május 17.

A száraz, nagyon cserepes ajkaimat szépen rendbehozza, jól hidratál és a más márkákkal ellentétben nem szárít. Az állaga testesebb, az illata kellemesen visszafogott. Ár-árték arányban kiváló termék, jó teljesítménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

KisHeni

2019. május 14.

Tény, hogy ennyi pénzért ajándék, viszont én is úgy vagyok vele, hogy az esetek többségéban hidratál de néha nem. Az illatát hamar meg lehet szokni és kellmes krémes az állaga. Vannak ettől jobb ajakápolók, de én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

InternationalTraveller

2019. május 13.

Az illata nekem kicsit furcsa, de nem rossz. Néha hidratál, néha nem. Bár ennyi pénzt nem sajnáltam érte. Lehet ha épp nincs más kéznél újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Timi2424

2019. május 13.

Ő aztán óriási kedvenc lett, mindig van egy a táskámban, és egy a fürdőszobában. Mióta elmúlt a tél a Cicaplastot nem is kell szinte használjam, ő magában is szinten tartja a dolgokat. Igen, picit testesebb ajakír, de hát körömvirágkrém az alapja, ez teljesen rendben van. Az illata nekem enyhe, kellemes, nem zavaró. ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Mhajni

2019. május 9.

A legjobb amit eddig használtam, már sokszor újravettem, mert ha másra áttértem,azonnal látszott (és éreztem). Nagyon jó ár-érték arány,könnyen kenhető,a végeredmény nekem már-már szájfény hatású, szépen kiemeli a természetes színét az ajkaimnak,és nagyon jól ápol. Reggel és este tuti használom, napközben csak néha,mikor eszembe jut,de így is sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

bernadettu

2019. április 29.

Update: a Carmexet kipróbálva már nem tetszik annyira, sokkal többször kell újrakenni, ennek ellenére újravettem, táskába dobálós ajakápolónak tökéletes.

ennyi pénzért csodaszer :D tetszik, hogy nem színezett, a természetes összetevők, hogy érezhetően hidratálja az ajkaimat, de ha elfogy lehet nem venném újra, az is igaz, hogy sokáig jó lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

orsi0818

2019. április 24.

Nagyon szépen hidratàl és az illata nem túl tolakodó. Mindent tud amit egy ajakápolótól elvárok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

mese0211

2019. április 24.

Szeretem használni, szépen rendben tartja, ápolja az ajkakat, illatával sincs probléma. Felveszi a versenyt a drágább ajakápolókkal is. Számomra kötelező darabbá vált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Penge

2019. április 23.

Szigorú leszek, mert egy ajakírt jól összeszerkeszteni nem olyan komplikát művelet,de ennél a terméknél, nagyon nem jött össze a mutatvány. Sűrű és kemény az állag, csak rányomva többszöri végig húzással kenődik, na de akkor......A zsíros kenyér semmi ehhez képest, idegesítően vastagon ott ül a számon, abszolut nem ivódik be, nulla hidratálás ,csak lezár, majd elkezd a száj bőre tőle egyrészt kiszáradni, másrészt oylannyira repedezni, hogy nem bírom ki, hogy ne kezdjem el csipkedni...borzasztó...szóval csak árt. Aztán alig bírom utána Foreveres aloással rendbe hozni. Nagy csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract