Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2019. február 17.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó kókuszkivonatot tartalmazó lágy krém mélyrehatóan ápolja a bőrt, anélkül, hogy zsíros filmréteget képezne. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó sheavajat és Aloe Vera levet tartalmazó formulája kifejezetten a nagyon száraz bőr igényeire lett kifejlesztve. A gazdagon tápláló krém bársonyos bőrérzetet kelt, és kellemes kókuszillattal kényeztet.

aquana

2019. június 19.

Fantasztikus illata van, bár engem inkább a túrótortára emlékeztet, nem a kókuszra... :D hatalmas bödönben van jó áron, konkrétan nem tudom elhasználni, hiába kenem be vele az összes létező lábamat borotválkozás után. Nem kell belőle sok és jól hidratál. Egy dolog miatt nem kap öt pontot - bár csak 2020-ban jár le a doboza szerint, lett egy kellemetlen mellékillata, mintha megromlott volna. Pedig ugyanúgy használható... kár érte, azért felkenem így is. Valamikor csak elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Tvylvis

2019. február 28.

Én kivétel nélkül megveszek minden új Alverde testápolót és kézkrémet. Kifejezetten szeretem a márka ezen termékeit, ritkán csalódom bennük. Ez a kókuszos testvaj is kiváló darab lett. Igazi, természetes, kissé fás, nyers kókusillata van, nekem kifejezetten tetszik, hogy nem az édes vonalat erőltették. Minőségre is hozza a márka testvajaitól megszokottat. Sűrű, de azért viszonlyag könnyedén eloszlatható állag, maradéktalan és elég gyors beszívódás. Remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Linuxo

2018. május 20.

Az egyik legjobb testvaj, amit valaha használtam. Miért csak limitált? :( Állandóan a polcokon lenne a helye. Mennyei kókusz fagyi illata van, az állaga lágy. Csodásan ápolt, bársonyos bőröm lett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Mimik

2018. április 24.

A Yamuna testvajak olcsóbb alternatívájaként vettem meg. Az illata tetszik, elég édeskés, gyorsan beszívódik, jól hidratál. Igazából ennél több nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

bohub

2018. március 22.

Ugyanaz a szuper hatás mint a makadámdiós változatnál. Én amúgy jól bírom a gejl kókuszos illatokat is, de ez tényleg nem olyan, inkább mint vmi fincsi kókuszos süti. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

mafalda

2018. március 19.

A makadámosért indultam, de a kókuszos is velem jött! Szupi illata van és baráti ára, hamar beszívódik pedig elég sűrű krém. Az incije csodás!!! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

gretta

2018. február 16.

Szeretem az illatát, kellemes, nem az a vad mű kókusz. Hidratálni jól hidratál, viszont a sűrűsége miatt picit nehezebb eloszlatni és nem is szívódik be teljesen. El fogom használni, de nem hiszem, hogy úja venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

kovacsrekaa

2018. január 31.

Impulzus vasarlas volt. Nekem az illata edes, picit kokuszos de nem kifejezetten az az illat amire szamitottam. Hihetetlenul jol hidratalja a kezem es a szaraz labaim. Elso olyan testapolom, ami utan minden este nyulok es nem dobom ki par hasznalat utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

jkrisztie2

2018. január 24.

Hasonlóan teljesít nálam, mint a makadám diós, igazából csak az illata más. Az ilyen vajakat télen szeretem használni, picit több idő kell a beszívódáshoz (egy fogmosás pont), de kellően hidratálja a bőrt, utóillata is kellemes, de nem kimondottan kókusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Flanna

2018. január 19.

Az eddigi legjobb testvaj, amit használtam. Az illatától kicsit tartottam, mert csak egy bizonyos határig szeretem a kókuszillatot, ez viszont nem okozott gondot, mert engem teljesen az egyik féle naptej illatára emlékeztet, amit nagyon szeretek. Ezért nekem inkább nyári termék, most nem is szívesen használom, nem akarom elrontani a téli-feelingem :D Úgy érzem a nyár nagy kedvence lesz :D Nem olyan gyorsan szívódik be, de a hatása kárpótol. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0