Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre, minden napos testápolásra. Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

bazsalikom

2019. július 13.

Isteni finom az állaga, gyorsan beszívódik, nagyon jól táplál. Nekem inkább a hidegebb időszakban vált be, mert nem száraz a bőröm. Örülök, hogy rátaláltam, újravevős mindenképp.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

PKJ

2019. július 10.

Nagyon jó az illata,szinte ennivaló.Könnyű az állaga,mégis mélyen hidratál,táplál.Csodás kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Hygi

2019. június 11.

Ezelőtt sose szerettem a testápoló termékeket használni a felvitel utáni ragacsos érzet miatt, sajnos ez még is látszódott a bőrömön. Viszont rátaláltam erre a testvajra, milyen jól is jártam!
Az illata tökéletes és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Az illata tökéletes és hamar beszívódik.

Boudica

2019. június 8.

A kávés társa után vettem meg, annak egy kicsit teltem az illatával, gondoltam kipróbálom ezt is, ha már ilyen jók a vélemények. Ez egy kissé hígabb fajtájú testvaj, de nekem elég szépen beszívódik, ha kicsit beledolgozom a bőrömbe. Az illata finom, természetes, nem tolakodó. A hidratáló hatása sem rossz, de valahogy nem az igazi. Nem lesz annyira selymes, puha a bőröm, mint amilyet egy ilyen krémtől várnék. Összességében nem bántam meg, hogy kipróbáltam, lehet, hogy még újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

kincsesrenata

2019. június 7.

Szeretem nagyon, többször vásároltam már ezt a terméket. Ami nem pozitívum számomra hogy nehezen szívja be a bőröm. Több napos használat után pedig szuper. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

szanikaH

2019. május 29.

Elég sok testápolót kipróbáltam már, mivel elég száraz a bőröm, de eddig ez vált be a legjobban. Egyszerűen imádom. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

tiesza

2019. május 20.

Nagyon szeretem ezt a kremet. Mindig eldontom, hogy most mar vmi uj testapolot is kiprobalok, de egyelore ar-ertek aranyban nem talaltam szamomra megfelelobbet:D a kiszerelese nagyon praktikus, az utolso cseppig fel lehet hasznalni, az illata sztm nagyon kellemes, es a szaraz boromet teljesen jol hidratalja. Kicsit tovabb kell masszirozni, hogy beivodjon a borbe, de ez legyen a legnagyobb baj vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Pecci

2019. május 17.

Kíváncsiságból megvettem én is, tudni szeretem volna, mit tud, és annyira jól tettem! Konkrétan megtaláltam a nagybetűs testápolót. Sűrű, krémes állag, visszafogott, kellemes illat, és extra jó hidratálás jellemzi. A bőröm puha, selymes, és nem irritált tőle. Könnyen felszívódik, zsíros réteget nem hagy maga után. Nálam abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Azalea

2019. május 16.

Ez a legjobb testàpoló! Évek óta hasznàlnom, heti 2-3 alkalommal. Màsnap is tart a hatàsa.Csodàk-csodàja az illatàt se unom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

alivia

2019. május 13.

Nem vált be. Nem hidratál jól, reggelre ugyanolyan száraz a bőröm, mint krémezés előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0