Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre, minden napos testápolásra. Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

miyumiyu

2020. február 12.

Nagyon szeretem ez a krémet, jól hidratál, kellemes az illata.
Sűrű, kifejezetten száraz, vízhiányos bőrre ajánlom. Gyorsan elmúlik a bőr húzódása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Nagyon szeretem ez a krémet, jól hidratál, kellemes az illata.

hdori23

2020. január 21.

Az illata az egyetlen amit nem szeretek benne, de ettől eltekintve szépen hidratál és hamar beszívódik, újravenni nem fogom de elfog fogyni :)

Na jó..egy pár hetes használat után azért gyorsan visszatértem. Nagyon megszerettem jó belenyúlni a tégelybe olyan különleges selymes állaga van :D az illatát még most is utálom de ha elfogy venni fogok más illatú Alverde testvajat annak ellenére hogy elsőre azt írtam nem fogom és az összetevői sem rosszak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

HHH97

2020. január 20.

Nem rossz, de az itteni vélemények alapján jobbra számítottam. Volt már nála jobban hidratáló kréme, ez egy erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

judit0206

2019. december 30.

Már elfogyasztottam egy nagy tégellyel, kicsit lassan fogyott el, mert elég belőle kevés is szerintem. Most a kisebb kiszerelést hoztam haza. Lábszárra és karra használom ilyenkor télen. Szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Havasigyopar

2019. december 17.

Legjobb testápoló! Hamar beszívódik, a hidratáló hatás sokáig megmarad. Finom az illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

noradrenalin

2019. december 11.

Szép összetevők, finom illat, jól hidratál. Időnként mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Szép összetevők, finom illat, jól hidratál. Időnként mindig visszatérek hozzá.

s_kitty

2019. november 19.

Igen én is megvettem a fantasztikus vélemények után. Nekem iszonyat nehezen szívódott be, igaz jó hidratáló de szerintem ami nem szívódott be azt a pizsamám szedte le. Érdekes azonban hogy télen az arcomra és a számra nagyon nagyon jó volt. Csakhogy ez nem arckrém, se nem ajakápoló. A felét a barátnőmnek adtam, de ő is csak arcra használta.

UP: Eltelt 3 év és azóta is kellemetlen emlékként maradt meg számomra ez a testvaj. Azonban az történt, hogy a bőröm egy 180 fokos fordulatot vett és a kezemen illetve a lábszáramon iszonyatos módon kiszáradt a bőr. Ezen sajnos hagyományos hígabb testápoló nem tudott segíteni, napi többszöri kenés mellett sem. Eszembe jutott, hogy kellene egy testvaj, és az Alverdére gondoltam. Tudtam, hogy régen túl zsírosnak ítéltem, de most pont erre volt szükségem és milyen jól tettem. A kezem és a lábam is szuper hidratált. Sajnos még mindig úgy gondolom, hogy siralmasan lassan szívódik be, de szuperül hidratál ebben a csalóka csípős hidegben. Örülök, hogy hallgattam a megérzéseimre. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

kisstundi99

2019. november 14.

Nekem az illata és az állaga is nagy kedvencem. Nagyon jól hidratál és mégse túl zsíros. neked ez eddig a kedvenc testvajam. Ár érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

ancs12

2019. október 24.

Itteni vélemények alapján vettem meg, s milyen jól tettem! Sok rossz testápolóba beleválasztottam már, ez hibátlan, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Serena0123

2019. szeptember 8.

Kellemes illatú viszont hamar el múlik. Nem ragacsos, gyorsan beszivodik, reggelre pihe puha a bőröm. Viszont nem tetszik a tégely. Műkörömmel abszolút de nem praktikus 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0