Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre, minden napos testápolásra. Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

Ár: 500 , Eladó: SzD
Állapot: bontatlan, Helyszín: Tata, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Idelgund

2022. január 12.

Gyakran használtam, de a férjem nem szereti az illatát, ezért most nem veszek újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 12.

pattelin

2022. január 6.

Elhasználtam egy tégellyel és nagyon szerettem. Azt nem mondanám, hogy könnyen beszívódik, mert sűrű állagú krém, de szépen hidratálja a bőröm! Lehet, hogy még újra veszem, mert ár-érték arányban nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

Gaudanecrosis

2021. december 11.

Jól hidartál, kellemes állaga van, viszonylag hamar beszívódik. Az illata annyira nem kellemes és a igazából a benne lévő rengeteg alkohol miatt már nem is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

Dorotii66

2021. december 11.

Kellemes illatú, sűrű krém, aminek kell valamennyi perc hogy beszívódjon. Jó ár-érték arány, szép összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 11.

sigma

2021. november 19.

Anya hasznalja, ha ott vagyok naluk akkor kenem neha. Azert csak neha, mert egyszeruen nem tudom elviselni az illatat. Szerintem budi ☹️
Viszont nagyon jo az allaga, hamar beszivodik es nagyon-nagyon jol hidratal, selymes lesz tole a bor, viszont ezen az illaton sajnos nem tudom tultenni magam, ezert csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

poszike22

2021. november 18.

Sűrű állagú krém, gyorsan beszívódik, hosszan hidratál. Kicsit erős illata van felkenés után, viszont hamar elillan. Nem hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

RczKitti

2021. július 1.

Az illata nekem nem tetszik és nagyon nehezen szívódik fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Az illata nekem nem tetszik és nagyon nehezen szívódik fel.

Pajzs

2021. június 2.

Sűrűnek tűnő krém, de mégsem olyan gazdag, mint az Alverde limitált kiadású tesvajai (pl. a legutóbbi bogyós szett). Kenni könnyű, de nem szívódik be gyorsan, és hagy maga után egy vékony réteget, ami ugyan nem fullasztó a bőrömnek, de mégis érezni, hogy van rajtam valami krém. A lábaimnak nagyon jót tett (azok szoktak szárazabbak lenni nekem), puhította, hidratálta ott a bőrt, viszont a mellkasomon apró pattanásokat okozott. Párszor kentem arcra is az esti testápolózáskor, ott nem volt vele ilyen gond. Az illata tetszik, bizonyos gyógyszertárban kapható kenőcsökre hajaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Rozicska

2021. május 16.

Kellemes illatú,gazdag,de könnyen felszívódó testvaj(nagy tégelyes otthon,kis tégelyes a táskámban)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 16.

kviki83

2021. május 11.

Kellemes az illata, nagyon szépen ápolja a bőröm! Ár-érték arányban a legjobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Kellemes az illata, nagyon szépen ápolja a bőröm! Ár-érték arányban a legjobb!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0