Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre, minden napos testápolásra. Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

ViktoriaLugosi

2019. április 11.

Nagyon jól hidratál és hamar beszívódik. Az illata kellemes, nem túl erős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Nagyon jól hidratál és hamar beszívódik. Az illata kellemes, nem túl erős.

catherine

2019. április 11.

Jol hidratal, jol beszivodik. Az illata nem a legjobb.

Jol hidratal, jol beszivodik. Az illata nem a legjobb.

topsminkotti

2019. április 8.

Krémmánia vélemények miatt vettem meg. Mivel száraz /télen nagyon száraz/ bőröm van, gondoltam én vagyok a célcsoport, szuper. Kipróbáltam. Hát nem tudom. Sűrű, de gy testvajnál kicsit hígabb. Ami furcsa, hogy gyors kenés esetén fehér réteget hagy, tehát kell egy kicsit masszírozgatni, hogy teljesen beszívódjon, viszont utána nem hagy zsíros nyomot, sőt annyira beszívódik, hogy nekem a hidratálás sem elég, amit ad, húzódik használat után a bőröm. Tehát zsírosnak tűnik, aztán mégsem az. Az illatanyag szuper, kellemes. Ár/érték arány nagyon jó. Ezért kicsit bajban voltam az értékelésnél, a hatása és a használata miatt nem adnék sokat, de amúgy meg nem rossz. Végül négy csillagban egyeztem ki magammal, elsősorban az ára miatt, amúgy 3 csillagot adnék.
Update: Megiscsak 3 csillagot adok , mert utalom kenegetni es nem is igazan erzem, hogy hidratal...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 8.

Egi

2019. április 4.

Nekem egyáltalán nem hidratált. Végül ki lett dobva, megromlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Nekem egyáltalán nem hidratált. Végül ki lett dobva, megromlott.

Bildiy

2019. április 4.

Nekem ez bejött. Nem csoda, de viszonylag hamar beszívódik, és szeretem az illatát. Ár-érték arányban nem rossz.
Sajnos hosszabb használat után már nem szeretem annyira, mert zsíros érzet maradt a bőrömön, így le is vonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

Lea2

2019. március 27.

Nálam ez tényleg pénzkidobás. Hiába tették bele a sok különböző olajat, ha annyira sok benne az alkohol hogy összeségében száritja a bőrt. Egy zsíros réteg lesz tőle a bőröm tetején, de alatta a bőröm húzodik... ez nem jó :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

VBoga

2019. március 26.

Jól hidratál, de olyan nagyi illata van nem tudom használni. Èdes kellemes illatot vártam, de ez már szinte dohos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

PattiiT

2019. március 26.

Esténként kentem be vele a kezem. Szerettem, reggel is pihe-puhák voltak a mancsaim. Nekem a mini verziója volt meg és mindennapi többszöri használat mellett nagyon sokáig tartott. Inkább télen szerettem használni, illetve szelesebb napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Qwerty

2019. március 11.

Nem tudom mire is tudnám használni, vajnak kicsit híg, ennek ellenére nehezen szívódik be, le kell töröljem magamról a zsíros nyomait. A bőrt puhítja valamennyire, de a szárazságérzetet és a szárazság látványát nem tünteti el. A sokkal sűrűbb lábvajjal valahogy nem voltak ilyen gondjaim. Az tény, hogy az illata jó, és nem erős, kiütést sem okoz, csak éppen semmit se ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

alphecca

2019. március 5.

Kellemes illatú, jól beszívódó érzékeny bőrre is alkalmas, nagyon jó termék,.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Kellemes illatú, jól beszívódó érzékeny bőrre is alkalmas, nagyon jó termék,.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0