Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre, minden napos testápolásra. Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

Fitzsimmons

2020. november 28.

A mini verzióját szoktam venni, utazásokhoz tökéletes, kézkrém és testápoló egyben, ezzel helyet spórolhatsz. Nagyon jól hidratál, de kissé zsíros, lassan szívódik be, így este, lefekvés előtt érdemes használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

EugeniaBlue

2020. november 21.

Ez egy csodaszer. Nagyon gyorsan beszívódik, pedig nem spórolok vele, ráadásul nem is hagy zsíros érzetet, még másnap is pihe-puha a bőröm. A legnagyobb hidegben is elég ha csak 2-3 naponta kenem be magam vele, akkor sem lesz száraz a bőröm. Nem először vettem meg, s nem is utoljára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

AVoracsek

2020. október 19.

Kézkrémnek vettem. Testvaj lévén azt vártam, hogy lágy lesz az állaga és gyorsan beszívódik. Sajnos csalódnom kellett. Nagyon zsíros érzetet hagyott a bőrömön, és jó hosszan. Az illata sem a legkellemesebb. Végül a sarkam kenegetésére használtam el. Ez utóbbira jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Chirory

2020. szeptember 20.

Testvaj lévén azt gondoltam, lágy állaga lesz és gyorsan beszívódik, de nincs így. Tömör, zsíros testápolóhoz hasonlít, ragacsos érzetet hagy maga után, nehezen szívódik be a bőrbe. Az illata kellemetlen, ahogy előttem írták, alkoholos. Télen lefekvés előtt próbálom majd elkenegetni, hogyha szárazabb lesz a bőröm, hogy hamarabb elfogyjon. A Bio felírat miatt úgy véltem, az összetevői miatt kipróbálom, de előbb kellett volna utána néznem. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

betty23

2020. szeptember 19.

A testápoló/testvaj keresésnél számomra fontos volt, hogy olyan terméket vásároljak, amely szilikonmentes. Így akadtam rá erre. Az állaga nem a megszokott vaj állag, picit folyékonyabb, de részemről ez nem zavaró. Valóban jól hidratál és egész kellemes illata van. Az árára sem panaszkodhatok, hiszen nálam egy testvaj majdnem 1 évig bírja.

update: Évekkel később azt kell mondjam, sajnos nem venném újra. Alkohol az INCI elején egy bőrápolási termékben?! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

dunaimano

2020. szeptember 16.

Ohh miért nem néztem meg jobban vásárlás előtt... Testes, jól tápláló testápoló, de nagyon ronda összetevőkkel. Az alkohol borzasztóan érződik rajta... Az illata egyébként kellemes lenne, de valahogy mégis túl sok, nem kívánom érezni.. Lassan szívódik fel, kevesebbet kell használni, mint tűnik, mert másképp nem lehet eloszlatni. Vagy az illatanyagok, vagy az alkohol miatt, de borotválkozás után 1-2 napig kissé csipked. Kár érte, mert jó kis testápoló lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Milka71

2020. szeptember 5.

Nincs testvaj állaga, inkább olyan, mint egy zsírosabb testápoló. Elég nehezen szívódik be, az illata pár órán át érezhető. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

ramonav

2020. augusztus 12.

Kicsit meglepődtem, mikor kinyitottam, sűsűbb állagú krémre számítottam, valahogy nem ez jutott eszembe a testvajról. Beszívódni se nagyon akart és nekem az illata se tetszik. Vannak ennél sokkal jobb testápolók is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Soraya

2020. július 2.

Számomra meglepő a sok pozitív vélemény ehhez a testvajhoz. Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Alig lehet eltüntetni felvitelkor a fehér krémet. Egyáltalán nem szívódik be még a száraz bőrbe sem. Zsíros nyomot hagy maga után. Az állaga nem emlékeztet testvajra, inkább egy híg kenőcsre. Némi puhító hatása ugyan van, de nem csodaszer. Az illata elég kellemes. Összességében, nagyon macerás a használata. Más márkától sokkal jobb testvajakat és testápolókat lehet találni.Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

dalmacsek

2020. július 1.

Nagyon szerettem télen ezt a testvajat, gyorsan beszívódik, szuper illata van és nem hagy zsíros érzetet maga után. A nagyon száraz bőrömet remekül hidratálja, árban pedig szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0