Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet és ápolást nyújtó krémdezodor.

nyuszo

2018. június 12.

Ez a legújabb (deo) szerzeményem, kb. egy hete használom már ebben a kánikulában... ugyanazt tudja, mint a többi natur / bio dezodor. Nem szabad ugyanazt a hatást várni tőle, mint a "hagyományos" deóktól! De hát valamit valamiért...először valóban nagyon furcsa váltani, de aztán átáll rá a szervezet... nekem már fura a "hagyományos" dezodorok mesterséges illata!
VEGÁN termék!
(én szeretem, hogy nincs erős illata, így bármilyen parfümöt tudok mellette használni, nem keveredik...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

VEGÁN termék!

encimokus

2017. március 13.

Hát ez tényleg semmit sem ér. Az ötlet maga nagyon tetszik, könnyen eloszlatható,
de a hatása nulla. Pár órát sem bír ki még ilyen időben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

de a hatása nulla. Pár órát sem bír ki még ilyen időben sem.

Golyakalifa

2017. február 23.

Próbálok áttérni a bio szépségápolási termékekre, de valahogy ez nekem nem igazán vált be. Nyilván sok-sok év alatt hozzászoktam a dezodorok illatához és állagához, de... nekem ez büdös. Nap végére büdösnek érzem magam tőle, és a ruháim azok lesznek. A foltos dolog nálam is jelentkezett, de azt hittem ez a "tisztulás" része, és bennem van a hiba, nem a termékben. Viszont ezt mások is írták, így még zavaróbb.

Én sem fogom belőle újat venni, tesztelem a többi krémdeot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Én sem fogom belőle újat venni, tesztelem a többi krémdeot.

natulcien

2017. január 30.

Nagyon szerettem volna szeretni, de ez a termék egyáltalán nem jó. Sem az állaga, sem a kiszerelése nem felel meg az általa hirdetett célra. Egyáltalán nem gátolja az izzadságot. Nem szívja be könnyen, gyorsan a bőröm a krémet. Összekeni a ruháimat, és egyáltalán nem kellemes "viselet". Nem ajánlom, és biztosan nem fogok újra ilyesmi krémdezodorral kísérletezni.

Update: felhívták a figyelmem az izzadsággátló és a dezodor közötti különbségre, így nem várok el szegénytől olyat, amit nem is kell neki tudnia. A konklúzió, hogy én nem szeretem a dezodorokat, így a véleményem kellő fenntartással fogadjátok:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

zsofi017

2017. január 20.

Ez az első alumentes dezodor amit kipróbáltam, szóval ha lesz viszonyítási alapom, akkor majd frissítem a véleményem. Nem véd úgy, mint egy alus dezodor, de ezt nem is vártam el. Nincs izzadtságszagom, maximum nap végére, de akkor is csak akkor érzem, ha konkrétan "keresem a szagot". Ezért egy futkozósabb meleg napra lehet, hogy erősebb kéne, de lazább időszakokra jó lehet. Az illata olyan semmilyen... "füves, zöld" (lehetne jobb is). Az adagolója egy lyuk, amin keresztül ki lehet nyomni a megfelelő mennyiséget. Ez szerintem praktikus. Foltokat nálam eddig nem okozott.

Update: pár napig jól működött és valószínűleg el is használom majd, de újra nem veszem, mert közben találtam jobbat. Ha nagyon stresszes a helyzet, ez sajnos kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Alice83

2016. december 25.

Sajnos nem jó..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

Sajnos nem jó..

kovacskat56

Korcsoport: >54
2016. december 19.

Sajnos nem váltotta be a reményeimet, nem nyújt elég védelmet az izzadás ellen. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 19.

natasa

2016. július 17.

Ez nagyon érdekes. Van akinek bejön, és van, akinek egyáltalán nem. Az utóbbiakhoz tartozom.
Én hosszú évek óta bio/natur kozmetikumokat használok. Több márka különböző típusú (golyós, krémes, spray) deoját próbáltam már (Alverde, Logona, Lavera, Hauschka, Weleda, Urtekram stb.) Én nem vagyok nagyon izzadós, és az izzadságom sem túl szagos, ezért nekem soha nem volt ezzel gondom, hogy ezek a bio/natur cuccok nem az izzadást gátolják, hanem csak a szagokat semlegesítik. Na de azt egy dezodortól semmi tudom elfogadni, hogy egyenesen büdössé tegyen. Márpedig ez nálam nem csinált semmi mást.
Vajon mire vonatkozhat ez a 24 órás védelem? Mitől védhet 24 órán át? Valószínűleg embertársaink közelségétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

Tvylvis

2016. július 17.

Mostanra fogyott el, hosszasan tesztelgettem. Nem lett az igazi, nem veszem újra. Nem túl nagy melegben, nem túl rohangálós napokra elég. Egész hosszan semlegesíti az illatokat. Amit nagyon szeretek benne, hogy nagyon jól eloszlatható, gyorsan beszívódik, nekem az alkohollal sem volt gondom. Mondjuk minden este használok testápolót. Az adagolója szerintem praktikus, kézre áll. Az illata finom, krémes, nagyon enyhén citrusos. Találtam most egy sokkal jobbat, ami sokkal jobban beválik nekem. Főleg azért adok gyenge hármast neki, mert 24 órás védelmet igér, és ezt az illatok semlegesítése terén sem ugorja meg (úgy, hogy nem vagyok túl izzadós).
Halkan felhívnám a figyelmet, hogy ez dezodor, és nem izzadásgátló. Az izzadást nem gátolja, hanem a szagokat semlegesíti. Certifikált natúrkozmetikum soha sem lehet izzadásgátló, mert nem engedi egyik minősítő sem a különböző alumíniumszármazékok használatát. Ezt főleg azoknak mondom, akik panaszkodtak lentebb arra, hogy átizzadják. Egyébként ez a termék nem is ígér izzadsgátlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

ingyombingyom

2015. október 28.

Egy közepesen jól védő , jó összetevőjű dezodort akartam télre de megint mellényúltam. Már a 2. helyen ott figyel az alkohol, nem vettem észre. Hatékonyságában nem csalódtam: közepes. Még a 8 éves lányom is átizzadta !😯Nem tudom, mire fogom használni , mondjuk szerencsére nem vágott földhöz az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0