Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kissa, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2016. május 9.

Krémes szemhéjárnyaló.

bugosgizi

2015. július 9.

Szemhéjra használhatatlan!
DE a bronzos szín és csillogás na meg a krémes állag miatt nagyon jó az almácskákra. Kellemes egészséges ragyogást ad és ott viszont stabilan megmarad. Szóval ha valakinek van és jól megmaradt a krémes állaga akkor azt a tippet tudom adni. Ne ítélje el senki addig a terméket míg ki nem próbálta multifunkcionális mivoltát!!!

Szóval pontozzunk:
A tégely kompakt és jól záródik. (+)
A termék illata nagyon kellemes. (+)
Apró szatén fényt biztosító csillámok vannak benne. (+)
Nálam kellemes krémes állagú a termék. (+)
Jól keverhető és összeegyeztethető más színekkel. (+)
Az ajkakon is jól mutat más rúzsokkal keverve. (+)
A termék nem használható a leírásban feltüntetett területen (-)
- Bele ül a rácokba.
- Nem marad meg a szemhéjon.
A tégelyben túl egymáshoz közeliek a színek. Számomra ideálisabb lett volna külön választani a kettőt egymástól. Tehát nem megfelelő a spirál elosztás. (-)

Sajnos mivel elég erős tényező az a pár negatív amit írtam csupán három pont jár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Szemhéjra használhatatlan!

Szóval pontozzunk:
A tégely kompakt és jól záródik. (+)
A termék illata nagyon kellemes. (+)
Apró szatén fényt biztosító csillámok vannak benne. (+)
Nálam kellemes krémes állagú a termék. (+)
Jól keverhető és összeegyeztethető más színekkel. (+)
Az ajkakon is jól mutat más rúzsokkal keverve. (+)
A termék nem használható a leírásban feltüntetett területen (-)
- Bele ül a rácokba.
- Nem marad meg a szemhéjon.

eveartstar

2013. szeptember 6.

Sajnos könnyebben elkenődik, mint az szokásos szemfestékek. Nekem is megül a redőben.
Update: Félre is dobtam, most újból elővettem. Jó vastag krém van egyébként a tokban. De tuti hiányzik valami összetevő, mert szinte felkenhetetlen. Végül sikerült egy kis vízzel vegyítve felmázolnom egy kemény kínai szintetikus lapos ecsettel. De mire hazaértem lemászott a szemhéjamról.
Ez egy nagy gaggyer! Ne vegyétek meg még csak akciósan sem! Ennél vannak sokkal jobb termékek is elérhető áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

kozlokova73

2013. március 22.

en odaig sem jutottam,hogy csikozodik e vagy nem,mert ahogy ra kentem viszketes,duzzadas,szoval kegyetlen erzes volt,gyorsan leszedtem. Valami osszetevovel nem voltam baratsagban . Ez nagyon le volt akciozva es hat en nem nagyon hasznalok ilyesmit,de neha en is szeretem kiprobalni valami kis enyhe smink,ujdonsag, ozt proba szerencse,nem az volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

catea78

2012. október 4.

Nekem is ugyanez volt a problémám vele - felkenve nagyon szép volt, de mikor legközelebb a tükörben néztem már összeállt a szemhéjredőkbe. Felkentem alá az alverde szemhéjpúder alapozót is, az sem használt.
Szerencsére a leértékelt áruk közt vettem, különben jobban bosszantana, de így sem fogom nagyon használni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 4.

Kissa

2012. április 14.

Tetszettek a színei, ezért vettem belőle rögtön kétfélét is. Amikor felkenem, akkor nagyon szép ez az ezüstös-csillogós árnyalat, de mikor legközelebb tükörbe nézek, már csomókban és csíkokban áll az egész. Próbáltam másik, jobb állagú szemhéjfestékre rákenni kis felturbózásként, vagy előpúderezett szemhéjra, de egyiktől sem lett jobb. Úgyhogy nem vált be, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!