Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Catti, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2011. október 12.

Krémes alapú pirosító.

Kiszerels: 10 g

AkInImOd

2014. december 29.

Már jó rég óta megvan ez a pirosítóm, ez az első ilyen kencém. Nálam mára a két szín teljesen összekeveredett a felső rétegeken, és ujjal szoktam felpaskolni, beledörgölni a bőrömbe. Az illata kicsit intenzív, de nagyon kellemes és finom, a púderre emlékeztet. Tartós, ahova felviszem, ott marad, és természetes hatású pirosságot idéz elő az arcon. Volt, amikor por alapú pirosítóval kifestettek, de soha nem hozta azt a hatást, mint ez. Ha egyszer elfogyna (mert egyébként ritkán használom), akkor újravenném. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

cslb

2014. január 24.

nem igazán szeretem sem a krémpirosítókat sem a folyékony állagú pirosítókat szerintem nehéz velük szépen, egyenletesen dolgozni.. de ha éppen olyanom van előkapom ezt és magamra ütögetem :) szép színe és fedése van.. természetes lesz utána a végeredmény.. és tartós is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

OAdrienn

2013. december 23.

Ez a legjobb krémpirosítóm! Természetes, üde színt ad, nem ragadós. Szépen és könnyen el lehet dolgozni. Át szoktam púderezni, így tartóssá is válik. Jó termék, de mégsem vagyok egy nagy krémpirosító rajongó, így csak négy csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

tara95

2013. július 26.

Nagyon szerettem volna egy krémpirosítót/ annak ellenére, hogy még soha nem használtam por formában sem/, úgyhogy elsétáltam a drogériáig és meg is vettem a Light Apricot nevezetűt. És nagyon tetszik! sokat barnultam és nagyon szépen mutat egészen halvány de felfrissíti az arcom és szerintem sokáig elég lesz :) Áttetsző púderrel fixálva egész nap kitart és az ára is korrekt.5* hoppá ez nem ide jött volna hanem a másik fajtához de kipróbáltam ezt is és nagyon tetszett :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

tuzgyujto

2013. május 18.

Az akciós kosárkából halásztam ki még tavaly ősz elején, azóta - kis kihagyással - ez volt a kedvenc pirosítóm. Csodálatos bordós-burgundi színe van, gyönyörű és nem lehet vele túlzásba esni. Regicee jól mondja, tényleg mindenkinek jól áll - anyum inkább hideg tónusú, én inkább meleg, de mindkettőnknek jól áll. Egész tartós, nekem 7-8 órát kopás nélkül kibír, utána is csak halványodik, nem kopik látványosan. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 18.

adabloggerina

2012. október 25.

Ez az egyik kedvenc pirosítóm. Szépen pigmentált, jól kenhető, eldolgozható. Nagyon természetes hatást kelt. Púderrel fixálva egész nap a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Vikcike

2012. július 28.

Nekem is a képen látható árnyalat van meg! Pont tökéletesen pigmentált, építhető, annyit tudok felvinni az arcomra, amennyit én akarok!!! Ujjammal viszem fel! Azt hiszem soha többet nem fogok por állagút használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

arminacska

2012. június 11.

Pont a képen látható színben van meg Nekem is, akciósan vettem meg. Ki akartam már próbálni a krémpirosítót is, mert a por állagú nekem igazából sosem jött be. Nagyon szolid, kellemes hatású, nem feltűnő. Megérte az árát, nálam befutó termék lett :) Ja, és tényleg nagyon lassan fogy ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Cicaslany

2012. május 6.

Nekem az Apricot árnyalat van meg, nagyon szeretem. Hétköznapra nagyon szép, üde arcszínt csinál, és ami még fontos, hogy észrevétlen, teljesen természetes hatást kelt. A bőröm jól bírja, és alapozás nélkül is elvan, bár nem bír egy egész napot. Alkalmi sminkhez is használom, de ilyenkor egy csillogó, rózsaszínes pirosítót teszek fölé.
Nagyon sokáig elég egy tégely, legalább fél éve használom, de még alig hiányzik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

varadi85

2012. március 7.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót- mostanság inkább krémpirosítókat használok, mert egyrészt talán jobb a száraz arcbőrömre, mint a por állagú, másrészt nagyon szépen el lehet dolgozni. Nekem az illatával sincsen bajom, szép a színe, tartós, mi mást várhatnék még el egy pirosítótól. Nekem ennyi elég, ja és az ára is jó néhány másik krémpirosítóhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!