Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Tusfürdők

A bio kókuszolajat, valamint golgotavirág kivonatot tartalmazó kényeztető receptúra gyengéden megtisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. A selymesen krémes formula értékes összetevőket tartalmaz, melyek hidratálják és bársonyossá varázsolják a bőrt.

Dyana91

2021. február 22.

Szeretem a kókuszos dolgokat,így nagy reményekkel vettem meg,de ennek a szaga valami borzalom alkoholos,köze nincs a kókuszillathoz. Sajnos le kell,hogy pontozzam,mert engem szárított is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

AVoracsek

2020. október 19.

Van ennél jobb tusfürdője is az alverde-nek. Valahogy a többivel ellentétben ez szárította a bőrömet, az illata sem olyan tartós és nem is olyan kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Bettina1984

2020. szeptember 17.

Szeretni akartam ezt a tusfürdőt, tényleg, és nem akartam lepontozni de mégis muszáj.
Nem érdekelt, hogy híg állagú, hogy az illata hamar ellilan.
Egyáltalán nem hidratál, és ami a legrosszabb, hogy már a tus alatt elkezdtem viszketni tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Nem érdekelt, hogy híg állagú, hogy az illata hamar ellilan.

encsike87

2020. augusztus 28.

Kedvenc alverdés samponom, kíméletes, jó összetevőkkel, jó áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Kedvenc alverdés samponom, kíméletes, jó összetevőkkel, jó áron.

lilielli

2020. május 10.

349Ft-ért vettem. Nagyon szép összetevői vannak, jó illatú, fürdés után nem marad meg az illat, de ezt nem bánom. Puha lesz a bőröm a használata után. Én már csak alverde tusfürdőket veszek, mert jobb összetevőik vannak. Ez sem habzik, de mégse kell belőle sok és elég egész testre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Tvylvis

2019. december 27.

Jó minőségű natúr tusfürdő, kiváló ár-érték aránnyal. Teszi a dolgát, nem szárítja a bőrt. Kellemes, semleges illata van, férfiak is nyugodtan használhatják. Szerencsére az állaga sem az a zselés, taknyos formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

DianaS

2019. december 1.

Szerettem mindenét, érzékeny és száraz bőrre is ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Szerettem mindenét, érzékeny és száraz bőrre is ideális.

vanillacake

2019. november 19.

Kellemes az illata, nem szárít, nem irritálja az érzékeny bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Kellemes az illata, nem szárít, nem irritálja az érzékeny bőrt.

Dorotea09

2019. november 12.

Nagyon szeretem az illatát, gyengén habzik, de jól felvihető. Nem szárít, nem bántja az érzékeny bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Pecci

2019. október 19.

Kellemes illatú, lágy, valódi krémtusfürdő, amivel élvezet fürdeni. A rendkívül érzékeny bőrömet nem irritálja, nem szárítja, nem sebesíti ki. A tisztítóhatása jó, annak ellenére is, hogy nem habzik. Fürdés közben olyan, mintha kókuszos testápolót kennék magamra. Annyira jó egyébként, hogy a seborrheás arcomat megmosva vele , sem tapasztaltam semmi negativat: se pirosságot, se szárazságot, se viszketést. Egy főnyeremény ez a tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.