Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. szeptember 23.

Kategória:   Tusfürdők

Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

Nancika

2016. augusztus 22.

Borotválkozáshoz tökéletes, de simán a fürdéshez elég fura az állaga. Viszont intim területeken is, illetve lábon is lényegesen gyorsítja a borotválkokozást, illetve sokkal kellemesebb érzetet hagy utána. Mondjuk én az illatával sem voltam annyira kibékülve, az Alverdnének vannak ennél ezerszer finomabb illatú termékei... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

bioleves

2014. május 3.

Nagyon szeretem, jo az allaga, de nekem megsem kell sok belöle. Nagyon o puha lezs töle a böröm, nem kell extra testapolo...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

senskin

2013. október 22.

:) Ha valaki utálja a testápolót annak jó lehet, mert fürdés alatt csak ezzel bekeni magát majd leöblíti. Ha valakinek elege van a borotvahabból,ez helyettesítheti. Tusfürdőnek nekem nem jó, ennek egyetlen oka,hogy nem habzik. Hidratálónak elmegy.Kellemes az illata....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

TN82

2013. október 16.

Már hosszú ideje ki akartam próbálni, ma eljött ennek az ideje. Állagra lágy, krémes, habos, ennek ellenére nem habzik, nagyon sok kell belőle egy zuhanyzáshoz, nem gazdaságos Először ugyanolyan illatúnak éreztem, mint a testvaj, amit egyébként nagyon szeretek, később már éreztem valami mellékillatot is, ami szerintem sem kellemes. Ezt el fogom használni, de nem fogom újravenni. A mandarinos sokkal jobb illatra, állagra egyaránt és jobban is habzik. Az összetevők miatt 3* .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Kisvirág08

2013. április 14.

Hatalmas pénz kidobásnak érzem. Nem habzik, zuhanyzás után semmi illata, amit én egyébként is túl savanyúnak érzek. Még akkor sem volt jó, mikor egy alkalmon belül kétszer használtam, hátha úgy tartósabb lesz az illata vagy a hatása. Többet tuti nem veszem meg, és bár fentem a fogam a testvajra, azon is erősen gondolkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

BNicol

2013. április 6.

Sajnos nem habzik és nálam nagyon gyorsan fogy, pedig pamacsra téve használom. Szeretem az illatát, ezen kívül semmi különöset nem tapasztaltam. Nem szárít, de nem is hidratál rendesen. Valószínűleg nem fogom újra megvenni. Az illata és a természetessége miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Vadvirag

2013. április 5.

Én egy műanyag tégelyben kicsit fölvizezem és elkeverem. Akkor habzani kezd, persze ne úgy képzelje senki, mint egy SLS-sel telenyomatott tusit. Így nem kell belőle sok, és jó állaga lesz.

Mióta ezzel mosok hajat, nem viszket a fejbőröm hajmosás után, sőt a tenyerem sem hámlik, a homlokom és a hajam is kevésbé zsírosodik. ("Normális" körülmények között 16 órát bír ki tincsesedés nélkül, ezzel pedig másfél-két napot. Mostanában teszek hozzá rozmaringolajat, biztos az is besegít, de rengeteget jelent, hogy ez a tusi nem szipolyozza ki a fejbőrömet!) A hajhullásom is szinte elmúlt. Ha nem tett volna velem ennyi jót, a naftalinszaga miatt levonnék pár csillagot, mert zavar, de így boldogan eltűröm. Nagyon örülnék, ha állandóan kapható maradna. Az "illatát" újragondolhatnák.

Érdekesség: Ez előtt Alverde sampont használtam (ill. sokmindent kipróbáltam, de az volt az utolsó). Amikor először mostam hajat ezzel a tusfürdővel, meglepően "vastag" lé jött le a fejemről, pedig azt hittem, minden hajmosás után tiszta a hajam. Hoppá... :) Szóval jól tisztít, nyugi! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 5.

Szonya

2013. március 26.

Nekem abszolút nem baj, hogy nem habzik, viszont szárít. Ekcémás lett a kezem, ezért vettem meg a testvajjal együtt, a vaj isteni, ez viszont... A második helyen a glicerin, ez natur-/bioterméknél elég gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

veronie

2013. március 25.

Három csillagot kap, mert természetesek az összetevői és jól tisztít (a sminket is szépen eltávolítja). Viszont kellemetlen vele dolgozni, mivel hihetetlen lúgossá válik a bőrön, így aztán sok idő a lemosása. Az illatával sem sikerült kibékülnöm, ezenkívül nem éreztem hidratáltabbnak, tápláltabban a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

CherryBlossom

2013. március 17.

Az illata nem teljesen egyezik a testvajéval (én ennek reményében vettem). Annak ellenére, hogy nem habzik, szerintem kellemes használni. Bár így nekem elég gyorsan fogy. Összeségében nézve, szívesen használom, de nem tudom, hogy újra fogom-e venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol