Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Hajápolók

Magnólia- és gyapotkivonatot tartlalmazó kifésülést könnyítő spray

Vegán termék

xndpt

2017. május 18.

Nagyon jó tartást ad vékonyszálú hajamnak, szeretem.
Sajnos azonban úgy tűnik nem gyártják már :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Nagyon jó tartást ad vékonyszálú hajamnak, szeretem.
Sajnos azonban úgy tűnik nem gyártják már :(

tothkatalin0809

2017. január 11.

Nekem nem vált be. Szárazzá teszi a hajam és összeragasztja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nekem nem vált be. Szárazzá teszi a hajam és összeragasztja.

Emci

2016. március 19.

Illata tényleg szokatlan, de idővel meg lehet szokni, ugyhogy ez nem baj, könnyebben ki lehet fésülni a hajamat, a legjobb benne, hogy nincs benne szilikon ;)

Update: Ezt az egy hajápolót használom, nem csak könnyű kifésülni a hajamat, de még ápolja is!Mostantól ezt az egyet fogom újravenni mindig, és még olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

kissveraa

2016. március 17.

Hát nem is tudom mit mondhatnék, az eddigi kizárólag jó vélemények után. Az én hajam nagyon sűrű és vékonyszálú, akármennyit fújok rá, olyan mintha semmi se történne, konkrétan mintha vízzel fújnám, hiába használok előtte balzsamot is. Nekem sajnos az égvilágon semmit nem használ azon kívül hogy jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

DraGee

2015. december 8.

Teszi a dolgát, jó az ára és ha az ember mértékkel használja, akkor szárítás után sincs zsíros vagy ragacsos érzet. Az illata szokatlan lehet annak, aki nem használt eddig natúrkozmetikumot. Én örülök, hogy ilyet vettem, és ha elfogy, akkor újra veszek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Nicolett022

2015. augusztus 14.

Ha mindenhova fújok a hajamra, akkor elnehezíti és zsírosabb lesz tőle, de egy-két fújással a hosszára pont jó. Könnyebben ki tudom fésülni az összegubancolódott hajamat, nem tép ki annyit a fésű. Az illata elég érdekes, de egy idő után megszoktam, egyre jobb. Nem a legjobb, de célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA