Alverde

Ár:   220 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

senskin

2015. augusztus 20.

Nagyon finomságos! Próbáltam! :) Arcot mosni is jó reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Nagyon finomságos! Próbáltam! :) Arcot mosni is jó reggel.

Monik

2013. december 22.

Azoknak is kiváló, akik annyira nincsenek oda a levendula illatért. Elég tartós, sokáig kitart és a rengeteg apróra darált levendula darab miatt enyhén radírozza is a kezet. Tartós illata a kézen nincs, de nem is biztos, hogy kell! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Tavasz tündér

2013. szeptember 14.

A tömény levendula illatot nem kedvelem, de ez a szappan enyhén illatozik, olyan "tiszta" gyógynövényes, igazán kellemes. Hamar elillan. Külön dicséret illeti a fel - felbukkanó levendula darabkákat. :) Egész jó vele fürdeni, kézbe való tömör kis szappanka, jól tisztít és habzik! Minimálisan húzódik a bőröm tőle, ami jó, viszont engem egy idő után látványosan szárít sajnos. De kézmosásra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Lunita

2013. szeptember 10.

Szerintem jó, nem vág fejbe az illat,de alterrát jobban szeretem.
Picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Szerintem jó, nem vág fejbe az illat,de alterrát jobban szeretem.
Picit szárít.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Megkedveltette velem a levendula illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Megkedveltette velem a levendula illatot. :)

cecil

2013. május 10.

Sebesre szárította a kezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Sebesre szárította a kezem!

Luca33

2013. április 17.

Nagyon jó az illata, pedig a tömény levendulától rosszul vagyok. Jól tartja az állagát, jól habzik, szépen tisztít, marad egy kicsi az illatából. Igenis jók az összetevői, az ára is békülős. Nem vettem észre, hogy szárítana.
Korrigálás: Mégiscsak szárít kissé, anyu legalábbis sztrájkba lépett ellene, a maradékot kézmosásra használtuk el. Ekkor tűnt fel, hogy mintha tényleg szárítana. Még van egy bontatlan, jó helye lesz a ruhásszekrényben, a molyok úgyis rühellik a levendulát:). Minus1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Tutu23

2013. január 17.

Kézmosásra és arcmosásra használom. Így télen elég száraz a bőröm, így szárító hatásáról nem tudok érdemlegesen nyilatkozni, tény hogy nem érzem szárazabbnak a bőröm tőle. Imádom az illatát, nagyon elégedett vagyok vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

arminacska

2012. november 29.

Arcmosásra használom, arcomra csak szappant, bárki bármi mást mond. Nagyon bevált, szeretem, nekem tetszik az illata is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

motyor

2012. november 16.

Az összetevőin lehetne mit javítani, de még az "okés" kategóriában van. Én kézmosásra használom és erre tökéletesen megfelel. A lekerekített formája praktikus, jó az illata és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.