Alverde

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Kategória:   Sminkek szájra

3D hatást eredményező szájfény, mely természetes ragyogást kölcsönöz az ajkaknak. Használható önmagában vagy felső rétegként más ajaktermékre.

Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bischofdora

2021. december 10.

Szinte sose használok rúzst vagy szájfényt, ezt is egy rossz napom után vettem meg, mert megérdemlem címszóval. Nagyon piciny ajkaim vannak, gondoltam ez kicsit segít majd ezen és akkor majd illeszkedni a mostani ,,minél nagyobb ajkak, annál szexibb vagy kultúrához". Azért azt tudtam előre is, hogy egy szájfény nem egyenlő egy kis feltöltéssel, de mégsem vagyok csalódott. Szép színe van és valóban kicsit nagyobbnak tűnik a szám. De ezt lehet már én beszélem be magamnak :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

CoolMyMc

2021. augusztus 20.

Nagyon kedvelem ezt a szájfényt, nem ad ragadós érzetet, jól néz ki az ajkamon és nagyon jól hidratálja is. Amint elfogy, újra fogom venni. :)

Update: Újra vettem, azóta is nagyon kedvelem. Nagyon szép hatást eredményezett mindig és mindig szuperül hidratált is. Nagyon nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Dyana91

2021. február 22.

Szép színei vannak,felkenve egész jól mutat az ajkakon. Viszont elég ragacsos az állaga,nem annyira tartós és iszonyat édes íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

GoldenJasmine

2020. október 12.

Megvettem, de annyira nem volt jó vétel, mert nem igazán az én színem. Ez szerintem hideg tónusú embereknek áll igazán jól. Mindenesetre nem ragad, az összetevői egész jók, és még hidratál is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Odriuss

2020. április 20.

Igazából véletlenül vettem meg, mert azt hittem, hogy akciós :) a blokkon láttam, hogy nem volt az, de nem bánom, mert az állaga nagyon kellemes, nincs az a szájat összeragasztó érzete, én inkább vizes-gélesnek mondanám. Nem szárítja szerencsére az ajkaimat, ami nagy előny. Az applikátora jó, nem tocsog rajta a szájfény, szép diszkréten csillogós ajkakat varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

pnkvln

2018. december 16.

Nagyon kis szuper szájfény. Annyira nem tartós, könnyen lejön a számról, de amíg rajta van, addig teszi a dolgát és szépen kiemeli a fényességével. A 3D részét nem igazán értem, mert így sem kicsik az ajkaim, egy Kylie Jenner hatásra vártam tőle, ami azonban elmaradt. Matt rúzsok felé is kenhető, nem mossa el őket, ezt nagyon szeretem benne. Az egyetlen érdekes dolog benne, hogy szemcsés érzete van - ami egyébként nem annyira zavaró. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni. De ezt most boldogan használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

elve

2018. február 13.

Kicsit ijesztő volt az elsőre a sok mikro csillám de valahogy bátor hangulatomban voltam és megvettem. Egyelőre tetszik, szép hatása van - félreteszem nyárra, szerintem akkor fogom tudni jobban viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol