Alverde

Ár:   1015 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. május 6.

Kiszerelés:   6,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Kakaóvajjal és jojóbaolajjal gazdagított szájfény, kellemes édes illattal.

Nem vegán.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

elve

2018. február 13.

Kicsit meguntam már a matt rúzsokat, ezért elkezdtem keresgélni tavasz-nyárra valamilyen szájfényt. Akciósan vettem féláron, kb ennyit rá is lehet szánni, egy pink és egy bronzos változatot vettem - a színei szépek viszont gyorsan eltűnik a számról. Nekem ártani nem árt, de nem ez lesz a befutó, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Diaaa

2018. február 6.

halvány rózsaszín árnyalatban van meg...rettenet...büdös, ragacsos, egy sz.r....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

laszti

2017. június 5.

Felkenve szép, de sajnos nekem nagyon szárítja az ajkam, annak ellenére, hogy ajakírt teszek alá..:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

PSz

2017. február 23.

A 11 éves lányomnak vettem egy ilyet valami nude árnyalatban, mert mindenáron "sminkelni" akart ő is reggel. Neki erre tökéletes, reggel felkeni, elégedett vele, gyönyörűen fényes, és mire a suliba ér, szépen lekopik annyira, hogy nincs belőle gond. És persze az összetétele is egész barátságos, főleg emiatt választottam ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

zorica85

2016. december 25.

Félve vettem meg mert kukába dobni azért drága lett volna, de szerencsére bevált. A nude árnyalatot választottam, szépen csillog, illata, íze jó, nem túl ragadós. Időnként természetesen újra kell kenni, mert evésnél, ivásnál lejön vagy lenyalom, de nekem eddig minden szájfényem ilyen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

m_maya

2016. november 17.

A színe nagyon szép és hidratál is. Viszont rettentő ragadós a felkenéstől számított kb két óráig. Aztán teljesen lekopik és újra kell kenni. Íze és illata is kellemes. Kuponnal féláron jutottam hozzá, végülis így nekem megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Ramicsiii

2016. május 23.

Még csak most ismerkedek a szájfényekkel, mert eddig nem nagyon vettem rá magam a használatukra. Fél áron jutottam hozzá ehhez a szájfényhez, de már most imádom. Igaz sokszor kell újra kenni a nap folyamán, de rettentő szép a színe ( 06 Flirty Rose árnyalat), az illata édeskés, de nem az a rettentő cukros illat. Nem is annyira ragad, egy idő után olyan mintha rászáradna a számra. Hétköznapi viselésre tökéletes, ha csak egy kis fény és ragyogás kell a szádra. egyenlőre 4*-ot kap aztán jön majd az update :)

UPDATE: Marad a 4*, mert hozzájutottam a L'oreal Infallible szájfényhez és azt valahogy jobban szeretem,így az kapta az 5*-ot.Annyi csak a hibája az Alverdének, hogy gyorsabban kopik, mint a L'oreal szájfényem. De ár-érték arányban verhetetlen az Alverde ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Doryyy

2016. április 27.

Szerintem seperc alatt lekopik a szájról, pedig a színe amúgy szép.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Szerintem seperc alatt lekopik a szájról, pedig a színe amúgy szép.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate