Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Kiszerelés:   0,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakkontúr ceruza természetes viaszokkal, mely hosszantartó kontúrt ad az ajkaknak és növeli az ajakrúzs tartósságát.

Ann86

2019. február 28.

Tartós és nagyon könnyű vele dolgozni. Egyáltalán nem törik és nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Tartós és nagyon könnyű vele dolgozni. Egyáltalán nem törik és nem is szárít.

ZANNAH

2018. december 19.

Vásároltam a vélemények szerint a Pretty Mauve színűt ,dicsérem ,kellemes viselete ,tartós és a színe nagyon kellemes,az ára szuper ,jól teljesít.
Ajánlom mindenkinek a többi színt is beszerzem .Nekem a tartóssága és a szín ami számít.+++++

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

opauszkililla

2018. november 27.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni és tartós. Én egy Mac rúzshoz használom, mint kontúrceruza, és nagyon jól illenek egymáshoz. Jól bevált, ajánlom a terméket. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

dreammiyss

2018. február 11.

A rosewood smile árnyalatban vásároltam meg. Valamiért nekem túl krémes, ezért könnyen félrecsúszik, amikor az ajkaim kontúrját próbálom meghúzni (lehetséges, hogy nincs elég kézügyességem hozzá). A hegyezős ceruzákat valamiért jobban kedvelem, de ez a termék sem rossz. A színe miatt esett rá a választásom, mivel a sephorás rúzsom is hasonló árnyalatú. Nem szárítja az ajkaimat szerencsére, amely amúgy is mindig full száraz, de ennek ellenére csak 4 csillag, mert többet vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

gioia

2018. január 20.

Meg vagyok vele elégedve. 3 színt vettem meg (mauve, rosewood smile,cashmere beauty) és jól teljesítenek, mert krémesek, tartósak. Nem száradnak rá az ajkakra, de nem is baj, mert szépen kopnak. A nude rúzsaimhoz tökéletes kollekció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

tkati

2017. november 26.

Nekem is a mályvaszínű van meg. Kellemes, visszafogott a színe, a Rose Garden szemhéj palettához jól illik. A hasonlóan lilás-mályvás és kicsit narancsosabb rúzsomhoz is illik a színe. Használom az ajkak szinezésere is rúzs helyett, alapnak, hogy kicsit tartósabb legyen a rúzs, és kontúrnak is. Valóban könnyű használni, nem kell hegyezgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

deezsina

2017. október 16.

A mályva színűt vásároltam meg, elképesztő hogy mennyire kiemeli az alapból szolid mályva színű rúzsomat (Mac Brave). Teljesen új élmény lett és a tartósság is jelentősen nőtt. Zavaró szárazságot nem tapasztaltam, persze valamennyire ez felmerül, de nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. július 12.

Ebből a szájceruzából volt nekem már a régiből is (azok zöld színűek voltak), van egy hegyezős az újíbb kiadásból, az bordó kívül, mint maga a ceruza színe, és van most ez, a csavaros. Ez praktikus okokból jó, mert nem kell hegyezni. A színe ugyanolyan, az állaga viszont valahogy mintha picit szárazabb lenne, mint a hegyezősnek. Szájkontúrnak is nagyon jó, de nyáron szeretek ceruzát használni néha rúzs helyett a nagy melegben. Ennek a csavaros mivolta az előnye. Megéri az árát. Csinos, elegáns, praktikus kiszerelés. Nem csodaszer, de 5//.

3 és fél hónap elmúltával ide is megérkeztek a márciusban feltöltött termékek. Az új display nem telitalálat, legalábbis ahol én voltam, ott az ember bokájánál is vannak finomkozmetikumok. Én valahogy nem szeretek a legalsó polchoz teljesen lemászni, leguggolni, lehajolni földig, a cipőmig (!), hogy megnézzem, milyen apró, tesztelni való holmik, tégelyek, púderek stb. lapulnak ott. Dekorkozmetikumokat szerintem nem célszerű az ember lábával, cipőjével egy szintre pakolni. Kényelmetlen oda lehajolva keresgélni, tesztelgetni. Szerintem eredetileg ez valami emelvényen áll. (Jobb helyeken.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.