Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 27.

Kategória:   Hajápolók

Fésülést könnyítő spray gyerekeknek bio mandula- és almakivonattal. Biztosítja a nedves és száraz haj azonnali fésülhetőségét - húzás és könnyek nélkül.

Bettii98

2020. június 21.

Ragad tőle a haj, csomósodik. Nagyon sok kell belőle, hogy valamennyire ki tudjam fésülni vele a nagyon könnyen gubancolódó hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Zsofi321

2020. június 12.

A jó incije miatt vettem meg. Számomra kicsit fura, hogy a gyerek dolgoknak mindig sokkal jobban az összetevőik, kevesebb problámát okoznak, mint a felnőtt cuccok, ráadásul olcsóbbak is...Régen gliss kur-t és hasonlókat használtam, de miután elfogytak sose vettem újra, mert utáltam őket. :D Elnehezítették a hajam, hamarabb lett zsíros és hát az incijük se valami jó legyünk őszinték.
Szerettem volna újra egy kifésülő sprayt, amit szivesen használok, nem nehezíti el a hajam, nem kell tőle előbb hajat mosnom, de a legfontosabb az volt, hogy jók legyenek az összetevői. Már az első használat után nagyon megkedveltem, finom almás illata van, de egyáltalán nem mű és a hajamat is könnyebben ki tudom fésülni vele. Nekem relatív lassan fogy, most vagyok a flakon felénél pedig már megvan kb január-február óta. Ár-érték arányban szerintem zseniális! Ha elfogy, szerintem újra fogom venni, ami nálam nagy szó. :D 1000 ft alatt volt, talán 799, lehet, hogy akciós volt, sajnos már nem rémlik. :)
Akinek fontos, hogy természetesebb dolgokat használjon a napi rutinjában, illetve a jó incit is előnyben részesíti, azoknak én bátran ajánlanám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

SminkesAnyuci

2020. március 3.

Itt az oldalon kerestem egy jó incijű kifésülősprayt - ez volt a legszimpatikusabb. Legnagyobb Gyermekem, Lányom hajára használjuk a sampon/balzsammal együtt - és már az enyémre is. Nagyon szeretjük. Almaillatú, nem zsírosítja a hajat, jó a szórófeje. Egy flakon kb 2 hónapig elég kettőnk hosszú hajára. Ajánlom azoknak akiknek fontos a jó inci.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

xndpt

2018. november 1.

A korábbi kifésüléskönnyítőt nagyon megszerettem, de sajnos beszüntették, ezért gondoltam kipróbálom ezt és milyen jól tettem, mert ugyanazt tudja, csak más az illata. Fésülködni ugyan nem nagyon szoktam, ezért ezirányú hatását nem ismerem, de ez a "lötty" nagyon jó tartást ad a vékonyszálú hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Ciculi

2018. november 1.

Sajnos a hajam kifésülését egyáltalán nem könnyítette meg. Nagyon szeretem az alverde-t, de ez most gyengén teljesített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

sieszter

2018. október 26.

Upd.: Mégiscsak zsírosítja a hajam, most egy ideig nem fogom használni.

Nem használtam még ilyet sose, alapból nem teszek mindenféle cuccot a hajamra, még balzsamot is csak kb. havonta egyszer, mert zsírosít, vagy pakolást szintén ritkán. Mióta viszont hosszú a hajam, hajmosáskor és utána fésüléskor nagyon húzódik és rengeteg szál kijön. Ezt kezelendő vettem egy doboz kovaföld kapszulát meg ezt. Almaillata van, nagyon halványan. Segít a kifésülésben és nem zsírosodik tőle hamarabb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Upd.: Mégiscsak zsírosítja a hajam, most egy ideig nem fogom használni.

kri64

2018. július 28.

Megleptem magam egy ilyen kifésülő sprayvel, mert igyekszem szilárd samponnal hajat mosni hulladékcsökkentés és természetes anyagok előnyben részesítése szempontjából (bár vettem egy natúrkozmetikum bio sampont nemrég, az is eléggé szárít..) mindkettő nehézkes, száraz érzetet hagy a hajamnak. Bár öblítek almaecettel, gondoltam ez jól fog jönni plusszba. Hulladékcsökkentés, és egyszerűsítés célok mellett ez most csalás kategória volt nálam, de kimagyaráztam magamnak azzal, hogy szerettem volna egy ilyen pumpás spray üveget amúgy is. Régen használtam ilyen hajápoló spray-ket, talán van is egy flakonom de az túl nagy, ez viszont praktikus, utazásra se túlzás elcsomagolni. Annak külön örülök, hogy az alverde igyekszik a gyerekek (illetve szülők) kedvében járni ezekkel a trendi új "little green kids" cuccokkal. Hátha több szülő tér át véletlenül a natúrkozmetikumokra :). Vissza a termékre: mesés, játékos, könnyed és friss, egyáltalán nem tolakodó almás illata van, kellemes érzés a hajon, nem nehezíti el, könnyebben fésülhető. Imádom, minden szempontból abszolút jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Biosaccharide Gum-1