Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A 6 különböző olaj keverékéből álló alverde sminklemosó olaj megbízhatóan távolítja el a sminket az arcról és a szemekről. Különösen gyengéd a bőrhöz, az érzékeny bőrtípus számára is könnyed ápolást nyújt.

• vízálló sminkhez is
  • Aloe Vera-kivonattal és E-vitaminnal
  • ápoló inkadió- és jojobaolajjal
  • szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják

thatscrazy

2021. október 1.

Nem feltétlenül nagyon rossz, de annyira nem is jó.
-nagyon tömény
-kicsit nehéz lemosni
-erős illata van
-ez a 100 ml mondjuk egész sokáig elég
Valószínű nem veszem újra, inkább másikkal próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 1.

Nem feltétlenül nagyon rossz, de annyira nem is jó.
-nagyon tömény
-kicsit nehéz lemosni
-erős illata van
-ez a 100 ml mondjuk egész sokáig elég
Valószínű nem veszem újra, inkább másikkal próbálkozom.

claudia.nyilas

2021. augusztus 5.

Pocsék illat, tömény olaj az egész. Nem szedi le jól a szemspirált, csak ilyen morzsolódós állagúra szedi le, pont úgy hogy belekerüljön a szemedbe. És az olajtól ne láss semmit…. Még kimosás után se….

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

aquana

2021. április 11.

Kuka. Büdös, ragad, irritálja a szememet, lemoshatatlan, undorító réteget hagy maga után. Azon kevés termékek egyike, amiket leöntöttem a vécén, mert szó szerint használhatatlan. Kerüljétek messziről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

katalinsohajda

2021. március 26.

Hogy en mennyire utalom ezt a lemosot. Borzalmasan nehezen tunteti el a szemsminket, es utana olyan kellemetlen erzest hagy maga utan, ragacsos es irritalt a szemem, le kell mosnom meg 2 adag masfele lemosoval, hogy reggel ne bedagadt szemekkel ebredjek. Nagyon igyekeztem barmilyen modon elhasznalni, de mara kidobasra iteltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

EvaB73

2021. március 16.

Száraz sminklemosó koronggal nagyon nem volt jó.

UI Itt olvastam azóta hogy nedves vattával kell használni.

Nekem a kamillavirágos krémes alverde sokkal jobban bevállt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 16.

Száraz sminklemosó koronggal nagyon nem volt jó.

UI Itt olvastam azóta hogy nedves vattával kell használni.

Nekem a kamillavirágos krémes alverde sokkal jobban bevállt.

kakaska

2019. augusztus 8.

Kell az olajos lemosó a tartós sminkek eltávolításához. A bőrömnek sok, de szépen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

TKataa

2019. július 19.

Ez volt az első olajos lemosóm, de nem hiszem, hogy a jövőben ilyen típusú lemosókat használnék. Nem tetszett a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Mona29

2019. július 14.

Oh, anyám! Hogy mennyire vártam, hogy elfogyjon! Nem igazán távolította el a sminket és a fényvédőt az arcomról, csak maszatoltam rajta. Annyira szerettem volt szeretni, de nem ment. Próbáltam nedves bőrre felvinni, szárazra, vattakoronggal, kézzel, de sehogyan sem volt az igazi. Igazából 1 csillagot akartam neki adni, de az illata miatt adok +1-et, mert az nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

makeup0515

2019. május 18.

Nagyon nagyon szeretem! Egy apró trükk,ami elengedhetetlen ,hogy ez az olaj jól működjön: meleg , picit átnedvesített vattakorongra kerüljön rá! Máskülönben a szàraz vatta magába szívja, és úgy valóban használhatatlan! Annyira jól esik,hogy lágyan érintkezik az érzékeny szemkörnyékkel,táplál. Nekem maradéktalanul
eltünteti a komolyabb ,masszív szemsminket is. 🙂 Ráadásul brutál sokáig elég. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Krikike

2019. május 11.

Még a nem vízálló spirált se szedi le. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Még a nem vízálló spirált se szedi le. Borzalmas.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0