Alverde

Ár:   €4   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Ár:   €4

Préselt márványos ásványi bronzosító.

01 Soft Bronze színben kapható

Annai

2019. július 2.

Többször is újra vásároltam már. Nekem bevált. Arra viszont ügyelnem kell, hogy ne kenjek fel sokat, mert intenzíven bronzosít. Bronzecsettel könnyen eloszlatható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

ziadrienn

2018. szeptember 26.

sajnos nem látszik bőrömön bármennyit kenek és bármivel,kidobás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

sajnos nem látszik bőrömön bármennyit kenek és bármivel,kidobás

Csipetke

2018. szeptember 15.

Én is DM-es rendelésem mellé kaptam ajándékba. Nagyon megörültem neki. Külsőre nagyon szép levett a lábamról. Egyből ki is próbáltam. Nem nagyon látszik az arcomon, de talán pont ezért tetszik, hogy ilyen vissza fogott. Télre tökéletes lesz, amikor nem szoktam annyira bronzosítani. Nekem egy kicsit sok benne a csillám, de egy kis idő után azok is elhalványulnak az arcomon. Szóval összességében nagyon tetszik és örülök neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 11.

Dm-es megrendelésem mellé kaptam ajándékba. Először nagyon örültem neki mikor az ujjammal kipróbáltam tetszett, de az arcomon semmi nem látszódott. 😏

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Orsolypapp

2018. május 16.

Szép természetes hatású bronzosító, csillámmal benne. Nyárra kifejezetten ideális a csillogás és a könnyed természetes textúrája miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Szila20

2018. március 17.

Én szeretem ezt a bronzosítót, igazából semmi különlegeset nem tud, amivel annyira kampányolnék mellette, egyszerűen csak jól teszi a dolgát, szerintem megéri megvenni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Idk

2017. november 5.

Szerintem nagyon jó, főleg hogy már az első pár napban miután megvettem leejtettem és eléggé eltört, de még így is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

fannikacs

2017. szeptember 13.

Eddig szerettem, viszont most kezdem észrevenni 2 hónapos használat után, hogy csúnyán kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

zsofiiii

2017. szeptember 7.

Jó a színe, tetszik a csillogása. Elég egy keveset felvinni és mégis szép, bronzos hatást kölcsönöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Stella1993

2017. június 9.

nekem nem jött be. annyira szerettem volna egy szép bronzosítót, végül ez mellett döntöttem, de már bánom. alig fogja meg a hófehér bőrömet és a színe sem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.