Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. október 24.

• dús hatást ad a pilláknak
  •  innovatív gumikeféje csomómentes applikációt tesz lehetővé

Kiszerelés: 8 ml

Emike7611

2018. április 5.

optimistán tekintek a termékre. Egyelőre nincs szemhéj viszketésem így bízom benne, hogy két nap múlva nem kell kidobnom Eddig 5-ös. Ja és nem pereg nem leszek pandamaci tőle. Hosszan tarta annak ellenér, hogy nem vízálló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Buklika

2017. december 26.

Rettenetes egy cucc. Nagyon hamar lekopott és mind az alsó szemhéjamon kötött ki igazságtalanul hamar. Ilyen áron (Glamour napon kuponnal!!) , natúrkozmetikum... csak ez ér néhány csillagot, egyébként meg maximum tiniknek (12-14 éves korig) ajánlom, akik mindenáron festeni akarják magukat, ők ezt kenjék a szemükre, és ne káros parabénes vackokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

luckyschr

2017. december 25.

Először leszögezném, hogy szinte 0 sminket használok, sose érdekelt különösebben, de most valahogy korral is biztosan és a párom biztatására egyre nőiessebbé akarok válni. És ebbe beletartozik, hogy egy icipicikét nekiállok sminkelgetni. De szigorúan lightosan :D
Nagyon szeretem a DMes termékeket, nagy Balea párti vagyok pl és gondoltam glamour napokban veszek magamnak egy szempillaspirált. Alverdés kuponnal álltam a kis polc előtt tanácstalanul és nem tudtam, milyet is válasszak. Ennek volt a legszimpatikusabb a keféje, meg az állaga elsőre, így nagy nehezen kiválasztottam ezt.
Nem kellett volna.
Ez valami szörnyű. Semmi sem látszik belőle, ha felkenem, nem göndörít, semmi. Csak van. Arra tökéletes, hogy később jól elkend a festéket az arcodot (sikerült nekem xD).
Anyum is kipróbálta, mert kifogyott a szempillaspirálból és még ő is visszahozta 5 perc múlva, hogy ez semmit sem ér.
Kukába vele.
Sajnálom Alverde. Próbállak szeretni, de valahogy eddig nem sikerült megszeretetned magadat. Sajnos más termékekükkel sem vagyok megelégedve, egy arckrémet, illetve egy kézkrém-tusfüdő-testápoló hármast próbáltam de egyszerűen nem váltak be.
Bocsáss meg Alverde, de ez a kapcsolat nem fog működni xDD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Nem kellett volna.
Kukába vele.
Bocsáss meg Alverde, de ez a kapcsolat nem fog működni xDD

Rika0419

2017. november 1.

Érzékeny a szemem, a drága márkák használatakor sokszor bevörösödött és fájt. Azt a tanácsot kaptam, hogy próbáljam ki az Alverdét. Ez a spirál nem irritált egyáltalán! Szép és szolid tekintetet varázsolt. Én szerettem, most egy másik Alverde spirált próbálok ki, remélem hasonló tapasztalat lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Ascyra

2017. augusztus 24.

Az alverde spirálok - ez már a harmadik - valahogy nem akarják az igazságot. Legalábbis, a teljesítőképességük a zéróhoz konvergál. Én sokáig mérgeket és állatokon tesztelt borzalmas förmedvényeket használtam (igen, drága márkákat is), amikor eldöntöttem, hogy "jó útra" térek és nemcsak a környezetemnek teszek jót azzal, hogy natúr, de legalábbis természetes cuccokat/sminkeket használok. Ezért választottam az Alverdét. 1. Mert megfizethető. 2. Mert csodásak az összetevői, nem mérgezem magam velük. Viszont, azt el kell mondjam, hogy sajnos az Alverde eddig semely spirálja nem hozza, amit mondjuk egy Rimmel vagy akár egy Avon spirál tud.
Ennek a spirálnak az állaga olyan száraz, hogy néha percekig szöszmötölök a festéssel, míg látszik valami, míg érzem, hogy: na, most talán feketébb!
Nem göndörít, nem húzza szét a szálakat, nem sötétít igézőre, nem csinál semmit. Csak van. Akár ne is használnám. Dühítő azért, hogy már a harmadik spirálnál járok és nem kaptam semmit a pénzemért. Ráadásul, pofátlanul kevés van benne. Szinte már a megvételkor száraz a belseje.

Nem örülök. Csak és kizárólag az összetevői miatt jár a 2 pont, amúgy leginkább nem is pontoznám, mert értékelhetetlen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

dorqaap

2017. május 23.

Natúrabb szempillaspirált kerestem, mert volt, amit nem bírt a szemem. Ez nem bántja, szép szolid pillákat csinál. Tetszik, de biztos kipróbálom majd a többi alverdéset is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

marcipan73

2017. március 19.

Az összetevők miatt dekorból csak Alverdéket használok. Ez egy "átlagos" spirál, vannak jobbak és rosszabbak is. A tartóssága nem az igazi, és a kiadóssága sem, viszonylag hamar kifogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 19.

audreyjumper

2016. november 15.

Pár éve megtaláltam a tökéletes szempillaspirálomat, ennek keresem most a natúr/vegan/állatkísérletmentes helyettesítőjét. Az első benyomás a legtöbb szempontból csalódás volt, csomósodott, több rétegben is gyengének tartottam az eredményt, és a kefe nagyon szúrta a szempilláim tövében a bőröm. De nem adtam fel és megtanultam vele bánni, szép különálló, dús, hosszú és csomómentes pillákat tudok vele készíteni, úgyhogy elhasználom de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

nanne

2016. október 28.

Anyukám vette, de tovább is adta nekem, mert neki a kis pilláival semmit nem csinált. Nekem 3réteg kell ahhoz, hogy szép eredményt érjek el.Nagyon száraz és nehéz kihúzni a kefét a tubusból. Nem túl tartós, ellenőrizni kell napközben, a balesetek elkerülése miatt. Kidobni nem fogom, de a kedvencem nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

baci

2016. március 29.

Én is mindig más szempillaspirált választok, keresem az igazit....sajnos még nem találtam meg. Ez a spirál nagyon jó, viszont nálam kismértékben lepereg a pillákról, pedig csak 1-2 réteget szoktam felvinni. A színe, állaga, felkenhetősége szerintem teljesen rendben van. Nekem elég érzékeny a szemem, sokat könnyezek, ezért nehéz a választás. Ez a spirál nem irritál egyáltalán, ez nagy pozitívum!! Most marad ez, elhasználom, aztán próbálkozom valami mással :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sorbitol, Trehalose

Sorbitol h 1 1