Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. április 26.

Áttetsző, pillekönnyű mattító púder bisabolollal és jojoba olajjal.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják

vgeorgina

2020. május 22.

Nekem bevált ez a púder, gyűlölöm a legkisebb fénylést is az arcomon, ez tényleg szépen mattít egész nap. Nekem nem volt vele semmi gondom, nem szárított, nem hagyott fehér réteget, nem emelte ki a bőrhibákat stb. Hétköznap, munkába tökéletesen hozza, amit kell szerintem, ár/érték arányban 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Black Fairy

2020. április 16.

Száraz, porol, foltokban fehér réteget hagy az arcon, lehetetlen eloszlatni.
Ilyen pocsék púdert én még nem fogtam a kezemben, pedig láttam már érdekes dolgokat...(Nem volt romlott, mielőtt bárki kérdezné.)

A tartósságáról meg a mattító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert az egész sminkemet le kellett szednem, úgy elcsúfította...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Száraz, porol, foltokban fehér réteget hagy az arcon, lehetetlen eloszlatni.

QueenOfDisaster

2019. december 3.

Nem szárít ki és kellően mattít. A nap végére már fényes vagyok kicsit, de lényegesen kisebb mértékben, mint azoktól, amiket eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

vanillacake

2019. november 19.

Könnyű, természetes és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Könnyű, természetes és tartós.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Nagyon kellemes púder, jól fed, sokáig fennmarad a bőrömön, és nem válik darabossá rajta a nap folyamán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

hetesiedit

2019. július 11.

Nagyon szépek az összetevői. Jól mattít, csak sajnos beleül a pórusokba és kiemeli az apró arcszőröket, ráncokat. Lehet, hogy valamit rosszul csináltam? Lehet, hogy nem ecsettel kell felvinni? Lehet, hogy túl sokat vittem fel? Ha valaki szakavatottabb a témában, adjon tanácsot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Guinevere97

2019. június 26.

Nekem jobban bejött, mint a por állagú verziója. Viszonylag tartós, alig porzik, alig érezni az illatát és eldolgozni is könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

plotusmakeup

2019. június 18.

Ár érték arányban tökéletes! Jók az összetevői és szépen mattít. Azért 4 pontot kap, mert kicsit beleül a pórusokba, de egyáltalán nem rosszabb mint a drágább mattító puderek végeredménye a nap végére. És a bőrömet se szárította ki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

tamara428

2019. április 26.

Végre megtaláltam a púderem. Próbálkoztam már színes púderekkel, de sose volt jó a színe (a világos bőr átka). A legalsó polcon észrevettem ezt, és gondoltam kipróbálom. Az első használat óta imádom! Nagyon szép a finise, nem természetellenesen matt, nem hagy fehér nyomot az arcomon, és kényelmes a viselete. Próbáltam alapozón, CC krémen és fényvédőn is, és mindegyikkel nagyon szép eredményt produkált. Nem szárít és szerintem elég sokáig kordában tartja a kifényesedést. Az összetevőivel is teljesen elégedett vagyok, a nagyon érzékeny rozaceás bőrömnek abszolút nem okozott gondot ez a termék.
Ami rossz benne, hogy eléggé porzik és emiatt gyorsan fogy. Kb a fele megvan még, de már megvettem a következőt, mert csak egyetlen egy darab volt ott, ahol vettem az elsőt, és egy másik boltban is csak egyet találtam belőle. Sőt, a DM magyar honlapján sem találtam meg ezt a terméket, úgyhogy inkább bespájzolok belőle. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol