Alverde

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 5.

Kategória:   Tusfürdők

A természetes ásványi anyagokat és speciális bőrbarát hatóanyagokat tartalmazó receptúra segít megerősíteni a bőr ellenálló képességét. Gyengéden megtisztítja az érzékeny és irritált bőrt. Ph- bőrsemleges - 5,5

BlghH

2017. december 27.

Rendkívül érzékeny a bőröm, sajnos gyakran előjönnek az ekcémás tünetek (viszket, piros, kiszárad, kisebesedik, ilyenkor pedig a tiszta langyos víz is csípi), így különösen megválogatom az alkalmazott kozmetikumokat. Az összetevők alapján esett a választásom erre a tusfürdőre (+ az Ultra Sensitive társára). Pont egy "sebes" időszakomban használtam először, és legnagyobb meglepetésemre még a friss sebet sem csípte! (Az Ultra Sensitive ugyanez, hatásban semmilyen különbséget nem vettem észre a két tusfürdő között, talán a Sensitive picit krémesebb a jojobaolaj miatt, bár abban alkohol is van sajnos.) Szerelmünk itt kezdetét is vette, nem vagyok hajlandó mást használni, nekem eleget bizonyított. Mellesleg szerintem kellőképpen habzik és a natúr illatát is szeretem. Az pedig, hogy önmagában nem gyógyítja az ekcémát, nos, nem is erre lett kitalálva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

lia0000

2017. december 12.

Nagyon szárítja a bőröm sajnos.. De elhasználom mert nagyon jó összetevői vannak, nekem olyan kellemes gyógyvizes illata van. :) Az arcomat is bátran át merem mosni vele a zuhany alatt. Meg fogom venni a testápoló társát is és úgy hátha nem lesz probléma a bőröm kiszáradásával! :) 4 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

tokmindegy

2017. november 16.

Kerestem ezt, de megváltozhatott, alkoholos lett!!! Mièrt is ne rontsunk el egy jó tusit...Agyrèm...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

mizsofia

2017. november 9.

A Bioderma illatmentes tusfürdője helyett kerestem picit pénztárcabaràtabb megoldàst, szóval körbenézt a drogèriák kínálatàban, és azt kell mondjam nagyon kevés lehetőség közül lehet vàlogatni. Ez a tusfürdő volt az egyik opció, el is hoztam a testápolójával együtt.
Maga a tusfürdő egyébkénr szép összetevőjű, ami az irritált bőrt sem bàntja, nem csípi. Én csak testre hasznàlom, funkciójàt jól ellàtja. Picit talàn szàrít, de legalább is nem hidratàl az biztos. Amíg ilyen problémás a bőröm, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Monica87

2017. október 22.

Jó kis tusfürdő, kellemes a használata, nem irritál, de nekem mintha még ez is szárítana kicsit, legalább is az arcomon, igaz azt szinte minden szárítja, de ettől függetlenül is szívesen használom, megnyugtat a tudat, hogy nem mindenféle kemikáliával kenem magam. A testápolójával pedig jól kiegészítik egymást. Mivel nem hidratál, igy csak 4*, de nem okozott problémát, így újraveszem, ha nem találok hasonló összetételű tusit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

natasa

2017. október 22.

Nagyon kellemes, lágy, illatmentes tusfürdő. Tisztít, ápol. Nem tapad a bőrre, jól kenhető, finoman habzik. Néha megunom az illatos tusfürdőket, és annyire jólesik ezzel a tusfürdővel tusolni. Kíméletes a bőrhöz, nem szárítja. Sminklemosás után arclemosónak is bevált. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

Kiscsillag92

2017. augusztus 23.

Nagyon jó tusfürdő! Pár használat után a mellkasomon lévő pattanások, amik nem akartak addig elmúlni, kezdtek elhalványodni....:) nagyon bizakodó vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

cooleva

2017. augusztus 20.

Fürdőszoba egyik állandó lakója, jómagam és a négyhónaposom is naggyon szeretjük:-) Semmi irritáció, csak gyengéd ápolás s tisztítás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

vcdnnprs

2017. augusztus 3.

Imádom! Már hónapok óta ezt használom, és talán soha nem volt még ilyen jó tusfürdőm. Az érzékeny bőrömet nem irritálja, nem szárítja, egyáltalán nem húzza az arcbőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Oberon82

2017. augusztus 2.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, ekcémás bőrre.
Nem viszket és nem lesz sebes a bőr, viszont jobb sem lesz. Igazából arra jó, hogy ne legyen rosszabb és ne terjedjen tovább. Ezért csak 4 csillag. :)
Ettől eltekintve nagyon jó kis tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, ekcémás bőrre.
Ettől eltekintve nagyon jó kis tusfürdő.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine