Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Kategória:   Dezodorok

Golyós deo férfiaknak alumíniumsók nélkül.Friss illat és egész napos védelem.Vegán.

Guille

2017. november 8.

Nekem nagyon bevált ez a termékcsalád. Nagyon jó illata van és hatékony is, persze azért csodát ez sem tesz, de eddig magasan a kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

cicaaholdrol

2017. október 23.

Hát ez durva!!! Redrick írásának köszönhetően azonnal beszereztem. Ált. hajtógázas dezodort használok, de mostanság elegem lett belőle, hogy fuldoklok a spraytől. Felkenés után kell egy 10 perc, míg elmúlik a nedvesség érzet,de ettől függetlenül én felöltöztem azonnal, a ruhámon nem hagyott nyomot. Az illata vmi nagyon fanyar lime-os mentás, de ez 1 órán belül elillan. Szóval, aki azért használ dezodort, hogy illatozzon a parfümtől egész nap a hónalja, annak ez nem való. DE! Engem a hatása mindenért kárpótolt.... az egyik nap 3 óra falevélgereblyézés beöltözve, a másik nap 4-5 óra pörgős takarítás.. hónaljszag semmi! ... izzadás semmi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

redrick

2017. június 12.

Megtaláltam azt a deót, ami teljesíti, amit hirdet a csomagolása. Rekkenő hőségben rollerrel járom a várost, remekül szerepelt a mai tesztkörúton; itt a délután vége, egyszeri kenés kibírta a napot. Feketét nem fog, az illata markáns fűszernövény-aroma, nem tolakodó macsószag, szóval nőként bátran használom - erre a dezodorra egyből rávésném, hogy uniszex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate