Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: szegej, az összetevőket feltöltötte: zozuka, Módosítva: 2013. október 19.

Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyű, olajmentes formula.

Kiszerelés: 50 ml

conradkollmann

2014. augusztus 14.

aki szeretne venni, annak mondom hogy gyártják, csak felújították a csomagolását. nem pumpás, hanem tubusban lehet elérni, mint az arclemosót kb. nekem van egy flakonnal, úgy félig van. a bőr beissza, aztán úgy elvan. semmi extra, nem ettől kell várni az extra hidratálást, ha valakinek az a célja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

mexx920114

2014. június 9.

Nekem sem jött be igazán, olyan ragadós az állaga nagyon érdekes. Ha elfogy többet nem veszek.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Laci

2012. március 23.

Kipróbáltam és nagyon nem jött be. Nem is értem, hogy lehet egy érzékeny bőrre kifejlesztett krém második összetevője az alkohol. Örök rejtély, talán Scooby Doo és a Rejtély Rt. kinyomozza, miért ilyen részeges társaság az alverde csapat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 23.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate