Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A gyorsan beszívódó, könnyed textúrájú, olajmentes hidratáló gélt kifejezetten a férfiak érzékeny bőre számára fejlesztették ki.

Az Aloe Verát, édesgyökér kivonatot és gleccservizet tartalmazó gél frissíti, hűsíti, ápolja és nyugtatja a bőr feszültség érzetét. A mentakivonat friss és könnyed illatot biztosít.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket. Ellenőrzött természetes kozmetikum.

Aisa

2016. december 20.

Páromnak vettem, de nem szereti használni, azt mondja, ragacsos lesz tőle a bőre. Nem akartam elhinni, úgyhogy én is kipróbáltam. Mivel egy 100% tisztaságú, más márkájú aloe gélt használok az arcomra, volt összehasonlítási alapom. Először is felkenéskor megcsapja az embert egy átható alkoholszag. Én szépen vastagom bekentem éjszakára vele az arcomat, reggel, mint valami maszk jött le a bőrömről. Érzetre sem kellemes az arcon.
Elhasználjuk, de nem veszünk többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Elhasználjuk, de nem veszünk többet.

MarieLou

2016. szeptember 22.

Majdnem pontosan ugyanaz történt velünk is (páromnak vettem, nem vált be, én is kipróbáltam...). Kritikán aluli. :( A menta szinte csípi a szemem, ragacsos és konkrétan az én érzékeny bőrömön húzódó érzés váltott ki, miután megszáradt. Lemostam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Piazzo

2015. december 15.

Borotválkozás után legjobban ez vált be. Gyorsan felszívódik, hidratál. Egyes balzsamok serkentik a pattanásaimat, ellentétben velük semlegesen hat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 15.

Matilda

2015. január 16.

Nagyon könnyű krém, zsíros bőrre kitűnő. Kevés is elég belőle, vizes állagú és könnyű eldolgozni. Télre talán kicsit több hidratálás kell, de nyárra nagyon jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Glycerin, Glycerin

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.