Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. október 24.

Kiszerelés:   11,5 ml

Lágy ragyogást és egyenletes bőrfelszínt adó primer

Kiszerelés: 11,5 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Angelaszilva

2020. december 20.

Lehet velem van a baj,de én utálom benne a csillámokat, nem természetes fényt ad, hanem olyan mintha belefejeltem volna egy nagy adag csillámporba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

Brunettee

2020. május 12.

Általában fényvédő+hidratáló+CC krém hármast használok reggelente. Az elmúlt két hétben a CC krémem pár órán belül csúnyán összeállt az orromon, és az arcomon egy ponton, sikerült kiszáradni. Engem ez nagyon zavart, bármennyi hidratálót kentem fel, nem lett jobb. Ekkor határoztam el, hogy kipróbálok egy primert. Olyan kellett, ami gyorsan elérhető és nem kerül vagyonokba. Így találtam meg őt. Tetszik a csomagolása. Az illata nem finom, de elviselhető és hamar elillan. Imádom, hogy hagy maga után egy egészséges fényt. Fedése nincsen, ez nem is baj, azonban szépen egységesít. A CC-m a helyén marad, és alapozóval is jól kijön. Viszont, a hidratálót nem szereti, amikor arra kentem fel, szó szerint lemorzsolódott. Nem bánom, nem minden nap szükséges a hidratáló reggel, csak a hidegebb időben. Miután erre rájöttem, már nem morogtam reggelente. A fényvédővel jól kijönnek (kétfélét is használok felváltva), úgyhogy marad a rutinom része.
Update: nem veszem le a csillagot, de az orrom környékére más primert kellett keresnem, ott a tág pórusaimon nem mutatott szépen, amint rákentem valamit. Az arcom többi részén viszont még mindig tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Catyx

2019. március 4.

Nagyon bevált. Nem használok alapozót, csak ezt PC 50 fényvédőre. Szeretem, olyan kicsattanóan egészséges, enyhén fénylik tőle az arcom. Nem minden nap használom, lehet ezért látom a különbséget, amikor felteszem. Habár 3. helyen van az alkohol, nem érzem h szárítana. Ára jó, praktikus a kiszerelése, tetszik h a kupak alatt még van egy átlátszó kupak, így duplán véd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

rcsennge

2019. január 30.

Az új kis barátom :) a csomagolása már más, nekem sokkal jobban tetszik az új design.
Rosegold színű mikrocsillámjai egyáltalán nem feltűnőek, szép, egészséges fényt ad az arcnak - sokkal szebben terül el rajta az alapozó, és a kis fény miatt az alapozó felvitele után sem jön elő a cakey-face effektus. Ilyen értelemben nagyon jó kis alternatívája a MAC Strobe Cream-nek.
Hogy hosszabban tart-e a smink tőle, azt nem tudom... Ezt nem vettem még észre.
Hidratáló fölé, alapozó alá használom. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Hogy hosszabban tart-e a smink tőle, azt nem tudom... Ezt nem vettem még észre.
Hidratáló fölé, alapozó alá használom. Nagyon tetszik.

Bradshaw

2018. december 3.

Én semmi változást nem vettem észre. Csak ad egy fényt az arcnak. Próbálkoztam egy párszor, de tök felesleges. Azóta is csak a fiók aljában hever, nem nyúlok érte. Nekem nem tetszik az illata. Először azt hittem h egy romlottat sikerült kiválasztanom, de mindegyiknek ilyen az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

orsi22

2018. június 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá, minden használat után rögtön csomósodik és mintha koszos lenne az arcom úgy jön le kis “gumókban” vagy nem tudom, hogy írjam le, de borzasztó :D arról meg ne ks beszéljek, hogy semmit nem használ, ha valahogy fel is viszem rá a sminket. Igazából ezt csak akkor lehet használni, ha nem teszel rá alapozót :D ad egy kis cuki csillogást az arcodnak és kész :D az illata nekem olyan fura, nem tudom megszokni. Viszont a csillogás tetszik csakis ezért adtam 2 csillagot. Nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Anita97

2018. május 8.

Illata nem volt rossz,és könnyen eldolgozható volt,de ennyi.Semmivel nem volt tartósabb a smink tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

t.eszter004

2018. február 26.

Nem volt egy hűha, de nem is volt borzalmas. Adott egy egyenletes színt, de a pórusokon és a finom vonalakon nem segített, inkább szem alá való, mert ad egy fajta ragyogást, főleg extra sötét karikás - avagy aludtam kb 2 órát - napokon nyúltam inkább érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

sttramara

2018. január 3.

Számomra nem olyan borzalmas, de azért az érét annyira nem éri meg, ehhez képest tényleg voltak már jobb primereim. Annyira viszont nem volt rossz, bár még csak 2 hete használom, viszont rendszeresen és eddig még nem tapasztaltam nagy hibát. Az orromnál szokott néha kicsit érdekes egyveleget alkotni az alapozóimmal, de ha egy kicsit ujjal rásegítek akkor jó is lesz. meglátjuk mi sül még ki belőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

rekaglavak

2017. december 27.

Az illata finom, a csomagolása praktikus, viszont a hatása nem az igazi. Ennél sokkal jobb primert is használtam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0