Alverde

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló bogyós gyümölcs és menta illattal.

rebszint

2019. szeptember 21.

Kellemes az illata és nekem eléggé hidratálja az ajkaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Kellemes az illata és nekem eléggé hidratálja az ajkaimat.

Lina1105

2019. augusztus 31.

A régi Alverde meggyes szerelmem helyére vettem, de az illata borzalmas, nem tudtam elviselni. El is ajándékoztam. A hidratálása egyébként egy erős közepes, nyilván nem ér fel a körömvirágoshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

dora3311

2019. június 27.

Mindennapos ajakápolóm. Nekem nem hidratálja extrán az ajkam, inkább egy alap ajakápoló. Az illatát nem kifejezetten szeretem, viszont nekem pozitívum, hogy nincs erős színe, ezért nem kell figyelni a precíz felvitelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Korodi

2018. november 7.

Nagyon jó illata van és jól hidratál. Nekem nagyon bevált. A menta kimondottan frissít és üdít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

dizabella01

2018. február 7.

Finom az illata, és az íze is, viszont nem hidratál eléggé, emellett a csomagolása is kicsit rozoga, kitekeréskor nagyon lehet érezni, nem annyira stabil mint a körömvirágosé.
Télire, vagy nagyon cserepes ajkakra nem ajánlom, viszont általános karbantartásra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Illata nagyon finom, meglepően jól hidratál és egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

Illata nagyon finom, meglepően jól hidratál és egyszerűen imádom!

Tvylvis

2017. december 21.

Kifejezetten jól sikerült darab a márkától. Kellőképpen ápol, viszonylag jól beszívódik, és nem csak mászkál az ajkakon. Nekem nagyon minimális színt adott, de eleve elég pigmentáltak az ajkaim. Ami a hab a tortán, az a darabka nyár, amit az illata mindig elém varázsol... mentás piros bogyós limonádé! Igazán eltalált, természetes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

pilleriin

2017. november 11.

Féltem tőle, hogy olyan lesz a színe, mint a csomagolásnak, de nem olyan, nagyon natúr hatása van, tetszik. Az illata nem az a legerősebb mentolos rágó-feeling, hanem inkább finom, mentás-gyümölcsös teakeveréket idéz. Nem irritál, tényleg segít a cserepes ajkaimon és nem képez viaszra emlékeztető réteget, hanem felszívódik. A csomagolása szerintem szép, és nem nyílik ki a táskámban sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Anna1011

2017. november 5.

Bevált, este szoktam lefekvés előtt használni és szeles, hideg időben. Már majdnem elfogyott pedig soha életemben nem bírtam egy ajakápolót sem teljesen elhasználni, mindegyik jobban szárított, mintha nem használtam volna, de ez nem rossz termék. Árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

blahalu

2017. november 2.

Mentás íz/illat, nem csömör; nincs erős színe, hidratál, natúrkozmetikum, és az ára sem csillagászati. Valószínűleg újraveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol