Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. március 2.

Az Alverde 2014-es Mix & Match limitált kiadásának része

A kollekció pirosítójának tokjába akár 4 darab is beilleszthető.

9 árnyalatban kapható

DreamyGirl

2015. szeptember 11.

Pezsgő színűt használom. Szépen csillog, tartós, nem bántam meg, hogy megvettem. Könnyű felvinni, nem ül meg a szemráncokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

FeketePiroska

2015. június 16.

4 szín van meg nekem belőle, közepesen pigmentáltak, szép fényes színek , nekem nagyon tetszenek, könnyű őket felvinni, nem potyog le, könnyű dolgozni vele, és az eltávolítása is könnyen megy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

fanniloibl

2015. május 16.

A sötétszürkét és egy pezsgőszínűt rendszeresen használok és nagyon szeretem őket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

2014. május 15.

Használni ugyan nem használtam, de kétszer végigteszteltem őket a boltban. A színválaszték szerintem kicsit egysíkú, főleg így a nyár közeledtével lehetett volna kicsit színesebb, értem én, hogy jól variálható színeket szerettek volna kiadni hogy jól kombinálhatóak/összeválogathatóak legyenek, de akkor is, egy szép rózsaszín/zöld/lila simán belefért volna. Sajnos elég fényes az egész kollekció. A pigmentáltságuk változó, a világos színek szinte nem is látszanak, inkább highlighterként lehet őket használni szerintem. Ahogy sötétednek a színek úgy nő a pigmentáltságuk is, de a sötéteket sem mondanám olyan nagyon pigmentáltnak, inkább közepesnek. Porzanak, ugyanúgy mint a négyes paletta festékei. Tartósságról nem tudok mit mondani, mert letöröltem őket a kezemről. Kicsit drágállom a 999 forintot egy színért, ugyan méretben kicsit nagyobbak mint az Artdeco szemfestékei, de egy színért nem nagyon akaródzik kiadnom ennyi pénzt, ha még lenne köztük igazán szép, különleges szín akkor igen, de ezek nagyon átlagos színek, meg a minőség sem olyan hű de jó. Csinálhatták volna kisebbre őket, olcsóbban, mert így egy komplett paletta (pirosító+ 4 szemfesték) 5800 forintra jön ki, ami elég sok ha azt nézzük, hogy azért nem egy high-end márkáról van szó, és hogy mennyibe kerül a márka négyes palettája. A kollekció pirosítói nagyon tetszenek, maga a koncepció is a szabadon összeállítható palettával, de a szemfestékek nekem csalódást okoztak, biztos hogy nem fogok venni belőlük. Három csillagnál többet nem tudok adni, akkor sem ha csak magának a szemfestéknek a tulajdonságait, minpségét nézem és nem veszem figyelembe a színskálát, árat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Terpentinből kémiai úton készített orgonaillatú, sűrű, illanó olaj. A kozmetikumban általában illatanyagként használják.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.