Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: nicestgirl7, Módosítva: 2012. április 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Összetevői között a dán bio tejsavó, a pitypang és a búzavirág kapja a főszerepet.

Kiszerelés: 75 ml

Krikri

2011. november 23.

Kisfiam arcára vettem, mert télen mindig kiszárad. Kipróbáltam én is és oda vagyok érte!!! Nagyon szépen beszívódik, egyáltalán nem hagy zsíros érzést maga után. Ilyen krémet keresek ezer éve. Az állaga nagyon jó, nagyon gyorsan felszívódik és finom, puha bőrt hagy maga után. Az illata citrusos (engem a citromos sörre emlékeztet), de ez hosszútávon nem érződik. Az ára talán 750 Ft, ami szerintem semmiség egy ilyen jó kis termékért, ami ráadásul natúr is.Most megelőlegezem az öt csillagot, ha hosszútávon mégsem válna be akkor jövök és módosítok. Ja, az összes dm-ben le volt rabolva ez a termék, úgyhogy biztos másnak is bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

natasa

2011. november 20.

Azért vettem meg, mert kézkrémnek is ajánlja a leírás. Ehhez képest mondjuk szemkörnyékre is ezt használom, illetve szárazabb arcrészekre. Nagyon hamar beszívódik, kellemes babakrém illata van, kicsi citrus illattal keverve. Szépen ápol, finom puha lesz a bőr. Hosszú távú hatásáról még nem tudok nyilatkozni. Eddig ötös.
Update: Most a hideg időben már egész arcra is kenem. Nagyon jó! Nem zsírosít, beszívódik hamar, szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 20.

tenyitomi

2011. november 15.

Számomra a tökéletes arckrém,nagyon gyorsan beszívódik,kellemes enyhe illattal,nem hagy zsíros érzést az arcon/nekem normál a bőröm/akinek nagyon száraz lehet hogy kevés,az összetevői is nagyon baba,750pénzt szerintem megér.5+1csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.