Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Samponok

Összetevői között a dán bio tejsavó, a pitypang és a búzavirág kapja a főszerepet.

natasa

2011. november 30.

Egy darabig szemezgettem vele, mire végül rászántam magam a vásárlásra. Már vettem arckrémet, tusfürdőt, szappant, és mind nagyon bevált, így aztán kiegészítettem a készletet.
A kiszerelése nagyon nyerő. A csomagolás is tetszik, de a pumpás adagoló az kiváló ötlet. Én 1-2 pumpálásnyi sampont használok egyszerre, mondjuk nem hosszú a hajam. Az illata az ugyanaz: citrusos (nekem kicsit sörre emlékeztető), tiszta illat. Nagyon klasszul habzik, szépen tisztít, és közben ápol, nem szárít. Szárítás után szép fényes, puha, tiszta lett a hajam. Nem zsírosodott hamar, nem irritálja a fejbőrt.
Igaz, hogy gyermeksampon, de nekem nagyon jó!
Ellenőrzött naturkozmetikum. Az összetevők nagyon szépek, az ára sem vészes. (kb. 750 Ft)
Hosszabb távon nem tudom, milyen. Ha változik majd a hatás, akkor jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 30.

Igaz, hogy gyermeksampon, de nekem nagyon jó!

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.