Alverde

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 60d1355, Módosítva: 2015. június 12.

Kategória:   Fényvédők

Tisztán ásványi fényszűrővel védi az érzékeny gyermekbőrt. A széles sávú UVA/UVB fényszűrő és az E-vitamin megbízható védelmet nyújt a napsugarak ellen és rendszeres használatával segít megelőzni a napfény okozta idő előtti bőröregedést. A gyermekláncfű kivonat és a glicerin hidratálja a bőrt. A napraforgó-, oliva- és jojobaolaj bársonyosan puhává varázsolja a bőrt.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, szinezéket, tartósítószert, ásványi olajokat, szilikont és állati eredetű összetevőket. Kiméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

tidujzs

2019. augusztus 14.

Évek óta használjuk, főleg az összetevői miatt. Abból a szempontból szuper, hogy soha nem égtünk le (ahol egyszer véletlenül kimaradt a hátamon egy kis hely, ott nagyon). És én az illatát is szeretem. Viszont borzasztóan nehezen kenhető, mindent összefog, és este, a zuhany alatt szappannal sem egyszerű lerobbantani a bőrünkről. A család most sajnos fellázadt, nem hajlandó ezt használni, úgyhogy nem fogom többet venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

zsizska

2017. július 21.

A körömvirágos változata van meg és az alábbi a tapasztalatom. Egyrészt jó, mert a tejfehér fiamat és férjemet szuperül védi. A kisfiam az elmúlt heteket egyfolytában a szabadban töltötte, nyoma sincs a leégésnek. A férjemnek percek alatt leég a bőre, ez a naptej megfelelő védelmet nyújt.
Viszont rengeteg a negatívum. Foltot hagy a ruhákon. Most jöttünk vissza nyaralásból, csak remélem, hogy a mosógép kihozza a fehér fürdőrucimból a foltot, ami kenekedés közben került rá. Kézzel kimosva nem jött ki :(.
Oké, hogy gyermek naptej, de pl egy szőrösebb férfi lábon már nehezebb elkenni. Harmadik, iszonyatos pattanásaim lettek tőle a hátamon, pedig vagy csak 2x használtam. Mondjuk nekem minden naptejre így reagál a hátam, de akkor is. Arcomra eszembe se jutna ezt kenni. 4 csillag, mert gyermek naptejnek tényleg jó és jobbak az összetevői, mint egy átlag drogériás cuccnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Kataaaaa27

2017. május 31.

Igazából magamnak vettem,a viszonylag szép összetevők miatt esett erre a választásom.Ma próbáltam ki előszőr.Kb mintha lemeszeltek volna,annyira fehér voltam de 10 perc után nem volt vészes a helyzet.Tudom,fizikai fényvédőről van szó,így számítottam rá csak nem ennyire.Ez számomra egyáltalán nem von le az értékéből mert nekem maximálisan a védelem a fontos.Szóval első használat után jól teljesített,aztán majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Tory666

2017. február 24.

Imádom! Évek óta ezt használom a kislányomnak, tengerparton is jól teljesít, soha még csak meg sem volt pirulva a bőre, pedig volt hogy a 11-15 órás időtartamban is pancsoltunk vele. Szépen lebarnult vele.
A fizikai szűrős termékekhez nyilván hozzá kell szokni, de én már megtanultam hogy kell úgy felkenni, hogy nem legyen fehér vakolat a bőrön. Én imádom hogy nem jön le napközben, így csal napi 1 alkalommal kell bekenni, nem kell pár óránként utánkenni minz a kémiai szűrős naptejeket.
Édesanyám napallergiás, hiába az 50 faktoros kémiai szűrős naptejek, kínlódott vele. Megmutattam neki ezt és azóta csak ezt használja és elmúlt minden tünete!!!
Szóval én csak ajánlani tudom, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Szóval én csak ajánlani tudom, szuper!

juli007

2016. november 13.

Magamnak vettem meg, mert az egész DM-ben ez volt az egyetlen napvédő termék, amiben nem volt sem alkohol, sem illatanyag (irritációra hajlamos arcbőröm van). Csak arcra használom, már csak azért is, mert fokozott gondosságot igényel a felvitele. Ha NAGYON kis adagokban és jóóóval indulás előtt alkalmazom, talán elkerülhető, hogy úgy nézzek ki, mintha a Voca People tagja lennék :-D ez kicsit zavaró, de tudom, hogy ez a fizikai fényvédelem sajátossága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Cicus01

2016. augusztus 22.

Ez a termék azért kap 2 csillagot, mert meg kell hagyni, a napvédő termékek közül fantasztikusan bőrbarát összetevői vannak, ez nagy előnye. Viszont amiért szerintem nem érdemel többet, az a hihetetlen vastag, ragadós, levakarhatatlan állaga. Én felnőttként használtam, és amikor először próbáltam, megrettentem a vastag textúrától, így csak vékonyan kentem be magam, aminek kb. másfél óra után égés lett a vége. Másnap gondosabban kentem be magam, viszont hófehér (tényleg!) maradt tőle a bőröm, ami szerintem vállalhatatlan (legalábbis engem nagyon zavart). "Bónuszként" felfedeztem, hogy ahol hozzáértem a strandról hazajövet az autó belső műanyagjához (pl. műszerfal), ott a krém csinos, kék csíkot hagyott maga után. Szerintem annak ideális, aki szeretné jól látni, hogy a gyerek hol van lekenve és szeretne vigyázni a kicsi bőrére egy természetes összetevőjű naptejjel. Tisztában vagyok vele, hogy ez egy gyermek napozó, de szerintem ez az állag rémes :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Nancika

2016. augusztus 22.

Mivel hófehérke hozzám képest napbarnított, ezért általában ilyesmi termékeket szoktam használni, és néha még ezek is kevésnek bizonyulnak: égtem már hólyagosra krétán 50-es naptejjel, napernyő alatt, miközben sokszor még vászoningben is voltam közben. Idén nyáron például egy ilyet szereztem be (pontosabban egy ilyet loptam: gonosz dolog volt, de anyukám szekrényéből csentem ki, mert otthonról mentem strandra, és én elfelejtettem venni, utána meg elfelejtettem visszaadni neki, úgyhogy jól el is használtam), de nem bántam meg ezt a gonosz tettet, mert nem égtem le, pedig egész nap a napon voltam, úsztam, sétálgattam, napozgattam (még egy kis színem is lett, ami nálam hihetetlen), úgyhogy én teljesen meg vagyok ezzel a termékkel elégedve. Engem pedig már régóta nem zavar, ha fehér nagyok a strandon a naptejtől: inkább leszek pár órára elővigyázatos, mint napokig/hetekig vörös - amúgy sem áll jól a vörös hajhoz a vörös arc- és testszín... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

audreycoca

2015. július 17.

Kicsi kiszerelést vettem, mert tudtam, hogy csak két- három alkalmat kell kibírnia. Nem éreztem, hogy lenne illata, bár elég folyós az állaga, mégis egy kicsit nehéz eldolgozni, nem tudom olyan mintha tapadna(?), de megéri a fáradság, mert a látvány a végén, ahogy áll a gyerek hófehéren :D Később is jól tapad. Nem jön le, a homokozástól, pancsolástól, sőt még a szappanak sem adja meg magát könnyen. Voltak részek amikre már rálegyintettem, hogy majd lekopik. Bár 11 és 4 között nem voltunk a napon, nem pirult meg a kicsi bőre, és mire lemostam, lekopott azt vettem észre, hogy szépen enyhén barnult is. 3 használat után nem vettem észre, hogy szárít. Ha elfogy a Biodermánk, lehet ezt veszek majd a gyerekeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.