KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Szemkrémek

Szemkörnyék ápoló krém rendkívül koncentrált magas hatóanyag tartalmú olivaolajjal,-levéllel,-és bogyó polifenolokkal. A hármas formula friss, egészséges, fiatalos megjelenést kölcsönöz, gyorsan beszívódik.

Vegán termék.

micirpicir

2019. január 20.

Ritka alkalmak egyike,hogy hamarabb rátaláltam,mielőtt itt hónap kedvence lett. Tetszett a nem hívogató, egyszerű csomagolás, a gazdaságos kiszerelés,és az ára is rendben volt. Nem csalódtam.Illatmentes, tejeskávé színű gazdag krém,ami könnyen beszívódik,szépen hidratálja a szemkörnyékét. Magam részéről 40 környékén csodát nem vártam tőle,nem váltja ki a kellő mennyiségű folyadékot, elegendő alvást, na meg a jó genetikát! Szeretem,újra fogom venni. Kedvem támadt kipróbálni a család többi tagját is.

micirpicir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

martona1

2019. január 18.

Nagyon jó kis krém. Szeretem használni, nagyon könnyen felszívódik.Nagyon jól ápolja a szemkörnyékemet.Nagyon gazdaságos kiszerelés.

martona1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

szgreta

2019. január 14.

Szép,letisztult a csomagolás,tetszik az üvegtégely is,bár ahogy fogy,egyre nehezebb lesz belőle kiszedni.Ez a veszély mondjuk nem fenyeget,mert hónapok óta használom és alig fogyott,szerintem évekre elegendő adag lenne,hacsak nem romlik meg.Kellemes érzetet biztosít,könnyen beszívódik.Jó az ára és tetszik,hogy natúr.

szgreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Stefania80

2019. január 11.

Szépséges inci, az itteni vélemények miatt vettem meg. Alapvetően sok problémám nincs a szemkörnyékemmel, nem duzzant, nem sötét, de az apró pici ráncok már látszanak. Ha teszek alá korrektort bármit csináltam beült a ránconkba. Ez viszont segít. Este használom, nagyon szép puha lesz a szemem alatt reggelre. Bevallom hogy az arcomra is felteszem néha, mert szuper puha bababőrt varázsol reggelre. Illata kissé fura, de nem zavar, és külön tetszik az üveges tégely. Én mindig visszateszem a papírdobozába megelőzendő hogy megromoljon idő előtt. Ár/érték arányban is jó.

Stefania80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

saeszti

2019. január 10.

Nagyon jól hidratál és jó illata van.

saeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Nagyon jól hidratál és jó illata van.

dunaimano

2019. január 8.

Úúú hatalmas szerelem ez a krém! Nincs összehasonlítási alapom, ez az első szemkörnyékápolóm, de hidratálókhoz, arcápolókhoz képest óriási a különbség!
Alapból nem érzékeny a bőröm, érdekes módon a micellás vizek használata óta kezdett el csípni a szemkörnyékem sminklemosás után - de sajnos már nem csak a micellás vizektől. Korábban a sima hidratálómat használtam a szemkörnyéken, semmi baj nem volt belőle, nem irritált. Viszont az utóbbi időben megváltozott a helyzet. Így döntöttem el, hogy többé nem csak nézegetem a szemkörnyékápolókat, hanem be ia ruházok egyre. A krémmániás vélemények nagyban befolyásoltak természetesen a választásban, és úgy érzem, ez az a termék, ami igazán megérdemli a rajongást. Kicsit féltem tőle, hogy a kombinált bőröm mit fog szólni egy olajakat tartalmazó kencéhez, de egyelőre nem ellenkezett 🙂 Nagyon cuki csomagolást kapott, és habár tégelyes, de azért remélem időben elhasználom ahhoz, hogy ez ne jelentsen problémát. Alapáron 1800 Ft a 30 ml, ennyi pénzért ez egy elég szép adag. Maga a krém kissé sűrű, mégis könnyed, nem hagy maga után zsíros érzetet, viszonylag gyors a felszívódása. Reggel és este is használom. Hidratál, és közben nem irritál, egyáltalán nem csíp, semmi. Imádom, biztos hogy sokszor újraveszem még!

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

matanee

2019. január 6.

Nagyon bevált, imádom. Kellemes és puha lesz tőle a bőr, nem irritál, a célra tökéletesen megfelel. :)

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

picibalang

2019. január 2.

Nagyon szeretem, de nem csak a szemkörnyékre, hanem sokszor egész arcra használom. Annak külön örülök, hogy illatmentes, tutira újraveszem! :)

picibalang
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

szilvia.bano

2018. december 28.

Néhány hete használom, összességében tetszik. Jól hidratálja a szemkörnyéket, ez nekem fontos, mert nagyon száraz ilyenkor a bőröm, puha és rugalmas lesz tőle a bőr, illatmentes is, ami egy szemkörnyékápolónál tiszta haszon. Ár-érték arányban nemhogy jó, de egyenesen nagyszerű, mert fele ekkora mennyiségű szemkörnyékápolók, vagy szemránckrémek kerülnek rendszerint ennyibe, vagy még többe. Egyetlen problémám vele, hogy nincs benne ráncképződést csökkentő összetevő. Egyébként jó kis termék.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Andy88

2018. december 27.

Igaz, még csak egyszer próbáltam, de nagyon jó kis ápoló krém. Könnyű, gyorsan beszívódik és mélyen táplálja a szemkörnyék érzékeny bőrét. Még nem tudok a hosszútávú hatásáról nyilatkozni, de folyamatosan tesztelem, és majd jelentkezem. :)
Mivel már most elégedett vagyok, megelőlegezek neki 4*- ot :)

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Mivel már most elégedett vagyok, megelőlegezek neki 4*- ot :)

Hidratálók: Algae Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT