Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Szemkrémek

Szemkörnyék ápoló krém rendkívül koncentrált magas hatóanyag tartalmú olivaolajjal,-levéllel,-és bogyó polifenolokkal. A hármas formula friss, egészséges, fiatalos megjelenést kölcsönöz, gyorsan beszívódik.

Vegán termék.

TimeaPataki

2019. március 15.

Igazából még csak pár napja használom a krémet, viszont nagyon szeretem! Nagyon jól hidratál, illatmentes, nem irritál (pedig általában minden más krém szokta csípni a szememet). Egyelőre nagyon megvagyok vele elégedve. :)

TimeaPataki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

typical

2019. március 15.

Mostmár pár hónapja használom, különösen nem varázsolt el, mármint nem csinál semmit a hidratáláson kívül (nem is ígéri), viszont végre egy szemkrém, ami nem csípi a szemem! Kifejezetten ezért is választottam, mert az összetevők szépek voltak, és reméltem nem fog semmi irritálni :) Mivel kontaktlencsét is szoktam viselni, elég kritikus kérdés, hogy ne bántsa a szemkörnyékem. Pozitívum még a csomagolása, tartós az üveg.
Egy-kétszer próbáltam teljes arcra használni (utazáskor kevesebb csomagolás), de úgy zavart az illata, kicsit olyan "állott", pedig nem járt le. Ha csak a szemem alá kenem, akkor nem érzem.

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Krtek1

2019. március 12.

Karácsony előtt találtam rá a termékcsaládra és nem bírtam magammal. Nem csalódtam, nagyon jó kis termék, szeretem, hogy nincs illata, hogy milyenek az összetevői, a csomagolás valami eszméletlenül szép nekem és nagyon sokáig elég ez a kis krém. újra fogom venni

Krtek1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

lyndis

2019. március 12.

Nem rossz dolgok vannak benne, de engem mintha mégis irritálna kicsit. Enyhe viszketést okozott, s mikor abbahagytam a használatát, elmúlt. Valószínűleg túl érzékeny a bőröm, pedig jónak tűnt az elején, s szép a csomagolás is, letisztult.

lyndis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

szilvia.bano

2019. március 8.

Nagyon jól hidratál, rugalmas és puha lesz tőle a bőröm, illatmentes, ami tiszta haszon egy ilyen szemkörnyékápolónál, ár-érték arányban nagyon jó. Most az Ava retinolos szérumot használom alá, ami világosít és csökkenti a ránckezdeményeket, és a kettő együtt nagyon jó. Nem kell elvárni, hogy ránccsökkentő hatása is legyen, mert ez egy szemkörnyékápoló, de a szemkörnyék hidratálására, táplálására tökéletes. Az volt a problémám, hogy a szemránckrémek, feszesítő szérumok nem hidratálnak eléggé, a szemkörnyékápoló hidratál, de nem csökkenti a ráncokat és a karikákat. A kettő együtt viszont megoldja ezt a kérdést.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Sztellaaaaa

2019. március 6.

Nagyon szép összetevői vannak (tudom, hogy mindig ezzel jövök, de mégis csak ez az első és legfontosabb szempont nálam bármilyen kozmetikum esetében :'). ) Nem túl tömény, és könnyen felszívódik, kicsi mennyiség is elég belőle, illata szinte alig van (nálam ez pozitívum). Árban is nagyon baráti, szépen hozza amit ígér.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

micirpicir

2019. február 25.

Ritka alkalmak egyike,hogy hamarabb rátaláltam,mielőtt itt hónap kedvence lett. Tetszett a nem hívogató, egyszerű csomagolás, a gazdaságos kiszerelés,és az ára is rendben volt. Nem csalódtam.Illatmentes, tejeskávé színű gazdag krém,ami könnyen beszívódik,szépen hidratálja a szemkörnyékét. Magam részéről 40 környékén csodát nem vártam tőle,nem váltja ki a kellő mennyiségű folyadékot, elegendő alvást, na meg a jó genetikát! Szeretem,újra fogom venni. Kedvem támadt kipróbálni a család többi tagját is.

Miután elfogyott újra vettem,viszont az újabb tégely "krém" színű. Más változást nem látok rajta,remélem ez is jól működik majd.

micirpicir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

sztich

2019. február 6.

Valóban nagyon szép összetevők. Ennek ellenére én semmilyen változást nem tapasztaltam sajnos. Mivel száraz sem volt a szemkörnyékem, ezért arról nem tudok nyilatkozni, hogy azon segít-e. Nekem a szemzúgom, és a szem alatti árok, ami sötét, azon viszont picit sem tudott javítani a krém. De lehet, hogy ezen más krém sem tudna.

sztich
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

martona1

2019. január 18.

Nagyon jó kis krém. Szeretem használni, nagyon könnyen felszívódik.Nagyon jól ápolja a szemkörnyékemet.Nagyon gazdaságos kiszerelés.

martona1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

szgreta

2019. január 14.

Szép,letisztult a csomagolás,tetszik az üvegtégely is,bár ahogy fogy,egyre nehezebb lesz belőle kiszedni.Ez a veszély mondjuk nem fenyeget,mert hónapok óta használom és alig fogyott,szerintem évekre elegendő adag lenne,hacsak nem romlik meg.Kellemes érzetet biztosít,könnyen beszívódik.Jó az ára és tetszik,hogy natúr.

szgreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Hidratálók: Algae Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT