KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Szemkrémek

Szemkörnyék ápoló krém rendkívül koncentrált magas hatóanyag tartalmú olivaolajjal,-levéllel,-és bogyó polifenolokkal. A hármas formula friss, egészséges, fiatalos megjelenést kölcsönöz, gyorsan beszívódik.

Vegán termék.

tinyblackpaw

2018. november 13.

Olyan szemkörnyékáplót kerstem ami nem tartalmaz alkoholt, illatanyagot és egyéb irritáló hatású összetevőt. A pozitív vélemények hatására beszereztem ebből a krémből Joy napokon 25%-os kedvezménnyel. Az állaga közepesen sűrű, nagyon gyorsan beszívódik, kellően hidratálja a szem körüli részt, viszont a pici kis szem alatti ráncokkal nem kezdett semmit (nem mintha olyan sok és látványos lenne) persze ezt nem is ígéri. Összességében ez egy átlagos, hidratáló szemkörnyékápoló, annak teljesen megfelel. Nem hagy zsíros utóérzetet, sminkelni is lehet rá. Azt kicsit sajnálom, hogy tégelyes a kiszerelés, a mennyiséggel viszont meg vagyok elégedve, feltehetően sokáig elég lesz. Ennyi pénzért teljesen korrekt, bár újravenni nem fogom.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Pajzs

2018. október 30.

Úgy érzem, hogy selymes a szemkörnyékem, mikor ezzel a krémmel kenem, és a szemöldököm körül is orvosolta a szárazságot. Nem irritálta a bőrömet vagy a szememet, könnyen beszívódik. A napokban az arcomra is bevetettem, nem hiszem, hogy áttérnék rá a szokásos arckrémem helyett, de ott is szuperül hidratált. Nagy adag jó áron, nem műanyagban, hanem üvegben, ez plusz pont.

Pajzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

dfruzsi

2018. október 25.

Először is, hatalmas kiszerelés, ezzel aztán lehet kenegetni a szemkörnyéket akár egy éven keresztül! :D
Másodszor, imádom! Imádom, hogy nincs illata, könnyed, de hidratáló az állaga és nem okoz pattanást (igen, nálam van amikor a szemem körül is bedühödik a bőröm, ha olyat kenek rá). Úgy vettem észre, hogy a bőröm nagyon hajlamos a ráncosodásra, főleg a szarkalábak és a homlokom környékén, de ennek a krémnek hála már hónapok óta semmi jelét nem látom annak, hogy nekem valaha is lennének ilyen ráncocskáim! :D Gyorsabban beszívódik, mint az arckrém testvére, de amúgy ha utazni megyek, akkor csak ezt a szemránckrémet viszem magammal helytakarékosság szempontjából és ezt használom az egész arcomra - pár napos utazást simán kibírok egyedül ezzel a krémmel! :)

dfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

gloriaaa

2018. október 25.

Imádom! Sima a szemkörnyékem, csökkentette a frusztráló duzzanatot, csodaszer. Emellett gazdaságos kiszerelés, vegán...más nem is kell :)

gloriaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

CsiccaG

2018. október 12.

Tetszik, hogy nagyon masszív krém. Szemem alá csodás, viszont van amikor teljes arcra is szoktam használni. Egy rendes radírozás után, mikor kell az üzemanyag a bőrnek, akkor belemasszírozva szépen nyugtat. Az illata sosem lesz a kedvencem, ezt el kell fogadni, de a hatásért megéri elviselni. Plusz cuki az üveg tégely.

CsiccaG
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Lacoune

2018. október 10.

Szuper kis krém. Szokásos alverde illat olivaolajjal keverve. Vastagon felkenve éjszakára nagyon hatásos, reggelre kisimult, bársonyos bőr a végeredmény. Téli időszakra alap :)

Lacoune
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

magnolia

2018. szeptember 13.

Nagy kiszerelés, jó ár, viszont sajnos nekem megromlott, mikor még a felénél se jártam. :( Kicsit savanykás illata lett.

magnolia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

writa

2018. augusztus 13.

Nagyon finom, bársonyos krém. Jól hidratál, jól esik felkenni. Nem csípi a szemem, ha véletlenül belemegy a szemembe. 30 ml van benne, így jó vétel, sokáig elég. De a csomagolása nem a legpraktikusabb, hiába nyúlok bele tiszta kézzel, azért mégsem steril az ujjam. A hosszú időre elég a krém, így sokáig fogom használni, de nem tudom meddig higiénikus. Jobban szeretném, ha pumpás vagy tubusos doboza lenne, de a benne lévő krém 5 csillagos.

Update: majdnem fél éve használom, de nagyon szeretem, jól hidratál, könnyen kenhető, imádom!

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

delorean

2018. július 4.

Az eddig használt legjobb szemkörnyékápolóm, nem égeti/csípi a szemem környékén lévő bőrt, nagyon jól hidratál, sminkelni is lehet rá, reggel és este is ezt használom. Az egyetlen negatívum, hogy tégelyes a kiszerelése, nem tubusos, vagy pumpás, de nem tudok ezért levonni csillagot, annyira jó a krém.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Brigitta1070

2018. június 27.

Vegyes érzelmeket vált ki. Nem vagyok biztos abban, hogy annyira csoda hidratáló hatása lenne, viszont amit észrevettem, hogy a mindentől ekcémás és száraz szemhéjam nem irritálja és szépen helyrehozta. Nincs zavaró illata, egész gyorsan beszívódik és nagy előnye, hogy sokáig elég és az ára is jó. Több szól mellette, mint ellene, megkapja az 5 csillagot, mert ha az én bőrömet már valami nem irritálja, az csoda

Brigitta1070
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Hidratálók: Algae Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT