Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. június 10.

Kategória:   Szemkrémek

Szemkörnyék ápoló krém rendkívül koncentrált magas hatóanyag tartalmú olivaolajjal,-levéllel,-és bogyó polifenolokkal. A hármas formula friss, egészséges, fiatalos megjelenést kölcsönöz, gyorsan beszívódik.

Vegán termék.

noradrenalin

2019. december 1.

Nagyon jól teszi a dolgát. Külső szemzugnál mindig vörös és száraz volt ez helyre hozta. Egész sokáig elég így árban is megéri. Összetevői is szépek, kár hogy nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Kremcica

2019. október 14.

Már mikor megvettem is kiárusításban volt a dm-ben, legutóbb a héten mikor a boltban jártam már nem volt kapható. :( Kár érte, tényleg jó krém. Illatmentes, kicsit viaszosan sűrű. Hidratál, mást nem tud, de azt nagyon. Eleinte eredeti funkciójában használtam, de mikor kifogyott az arckrémem ez használtam arcra és oda is szuperül bevált. Hiába sűrű, de hamar beszívódik, nem zsírosít és piha-puha bőrt eredményez. Az üvege is nagyon tetszik, végre nem műanyag. Míg meglesz kincsként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

TimyeK

2019. október 13.

Istenem de sajnálom, hogy már nem kapható. Nagyon szépek az összetevői, elegáns, natúr hatást kelt az üvege. Kellemes, gazdag krém, keveset kell felvinni belőle, gyorsan beszívódik, sminkelni is könnyen tudok rá. Kifejezetten tetszik a szinte semmilyen, natúr kenőcs illata. A 30 ml-s kiszerelés meglepően nagy mennyiség az árához képest, egy ideig még elég lesz. Nagyon-nagyon kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

darbarad

2019. szeptember 7.

Egy nagy adag szemkörnyék hidratáló jó áron. Se több, se kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Egy nagy adag szemkörnyék hidratáló jó áron. Se több, se kevesebb.

gyongyikeolasz

2019. augusztus 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon jól tettem mert imádom. Jól hidratálja a szemkörnyékemet és van, hogy az egész arcomra ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

fancsmancs

2019. július 12.

Tápláló összetevők, illatmentes, óriási adag és nagyon jól hidratálja a szemkörnyékemet. A téli időszakban is simán megállja a helyét. Ahogy láttam a boltban, már csak kisebb kiszerelésben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

tothsugarka

2019. július 11.

Az első szemkrém ami nem csípi a szemem és ér is valamit és a sminkem sem csúszkál rajta. Én az arcomat is ezzel szoktam kenegetni és így is sokáig elég, az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

citromkrem

2019. július 7.

Vérzik a szívem, hogy nem gyártják már, jól hidratál, nem csípi a szemem, bár a tégelyes kiszerelését nem találom elég higiénikusnak. A 30 ml kiadós mennyiség, jó időre elég napi használat mellett is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

bernadettu

2019. június 25.

Méltán Krémmániás kedvenc, egy jó alap hidratáló. Még valamikor februárban kezdtem használni és alig fogyott belőle, szóval tényleg jó az ár-érték aránya.
Viszont én sem érzem csodaszernek, ha valaha is elfogy lehet nem veszem újra az új tubusos változatát, hanem keresek egy olyan arckrémet, amit szemkörnyékre is lehet kenni vagy valami olyan szemkörnyékápolót, amiben aktív hatóanyagok vannak (igaz, még elég fiatal vagyok, ezért a legtöbbször csak egy felesleges plusz lépésnek érzem, de remélem hosszabb távon látható lesz a hatása).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Kvcsdr

2019. június 21.

Nem ígér semmi különöset (mély ráncok, karikák eltűntetése), csak regenerálást, ezt tudja is. Puha és hidratált a szemem környéke, viszont mégis hiányolok belőle valami pluszt az 5*-hoz (pl. A kis ráncokra hathatna, mert ezt ígéri).
Ár-érték arányban jó, de ha jól láttam, ilyen áron már csak a fele akkora kiszerelést gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Hidratálók: Algae Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT