Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Szemkrémek

Szemkörnyék ápoló krém rendkívül koncentrált magas hatóanyag tartalmú olivaolajjal,-levéllel,-és bogyó polifenolokkal. A hármas formula friss, egészséges, fiatalos megjelenést kölcsönöz, gyorsan beszívódik.

Vegán termék.

Ophelia

2019. április 25.

Imádom, pont mint az arckrém verzióját. Nincs erős illata, viszont kellemesen sűrű, a vizes állagú szemkörnyék ápolók nekem nem sokat érnek. A folyékony korrektorom estére azért látványosan szárítja a szemem alatti területet, de ez a krém reggelre teljesen rendbe teszi. Gyorsan beszívódik, és sokáig elég lesz, mert a tégelyben kb dupla akkora mennyiség van, mint általában az ilyen szemkrémekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

macooka

2019. április 24.

Kb 2 hónapja használom a terméket reggel és este egyaránt. Ezalatt egyszer sem irritálta a szemkörnyékemet, nem könnyezett a szemem egy kicsit sem tőle, viszont nagyon szépen hidratálja a bőrömet. Csodát nem kell várni tőle, nyilván nem tünteti el a ráncokat a szemem körül, hogyan is tehetné, de megelőzésnek teljesen jó. Kellemes állagú a krém, szépen eloszlatható és problémamentesen beszívódik, szerencsére illatmentes, az összetevőlista pedig álom. Az áráért egy rendes mennyiséget kapunk, szerintem kell 8-10 hónap, hogy elhasználjak egy adagot.
Egyetlen problémám az üveg kialakításával van, baromi nehéz számomra az, hogy pont annyit szedjek ki, mint amennyire szükségem van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Kiscica15

2019. április 8.

Néhány hónapja használom már, és szerintem ez az első szemkörnyékápoló, ami ennyi idő után sem kezdte el irritálni a bőrömet. Nekem az elsődleges cél az volt, hogy a száraz és érzékeny szemkörnyékemet kellően hidratálja, és ezt tökéletesen teljesíti. Szépek az összetevői, hatalmas kiszerelésű, viszonylag hamar beszívódik (még úgyis, hogy én elég sokat szoktam kenni), jól lehet rá sminkelni. Szerintem újra fogom venni, miután ezt a tégelyt elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

FReka

2019. március 27.

Szerintem soha az életben nem fog elfogyni,pedig hasznàlom már pár hónapja,viszont elég tömény krém,így csak minimális mennyiséget kell felkennem,meg sem látszik szinte rajta,hogy használom. Ha nem teszek fel túl sokat,szépen beszívódik és hidratálja a szemkörnyékemet. Tetszenek a természetesebb összetevői,az hogy nincs benne alkohol és parfüm. Ha nincs semmi komolyabb megoldanivaló a szemkörnyéken,csak egy kis bőrszárazság,akkor ajánlom,ár/érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

BenkeFanni

2019. március 25.

Amit ígér azt megkapjuk. Egy jó hidratáló szemkrém, jó összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Amit ígér azt megkapjuk. Egy jó hidratáló szemkrém, jó összetevőkkel.

TimeaPataki

2019. március 15.

Igazából még csak pár napja használom a krémet, viszont nagyon szeretem! Nagyon jól hidratál, illatmentes, nem irritál (pedig általában minden más krém szokta csípni a szememet). Egyelőre nagyon megvagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

typical

2019. március 15.

Mostmár pár hónapja használom, különösen nem varázsolt el, mármint nem csinál semmit a hidratáláson kívül (nem is ígéri), viszont végre egy szemkrém, ami nem csípi a szemem! Kifejezetten ezért is választottam, mert az összetevők szépek voltak, és reméltem nem fog semmi irritálni :) Mivel kontaktlencsét is szoktam viselni, elég kritikus kérdés, hogy ne bántsa a szemkörnyékem. Pozitívum még a csomagolása, tartós az üveg.
Egy-kétszer próbáltam teljes arcra használni (utazáskor kevesebb csomagolás), de úgy zavart az illata, kicsit olyan "állott", pedig nem járt le. Ha csak a szemem alá kenem, akkor nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Krtek1

2019. március 12.

Karácsony előtt találtam rá a termékcsaládra és nem bírtam magammal. Nem csalódtam, nagyon jó kis termék, szeretem, hogy nincs illata, hogy milyenek az összetevői, a csomagolás valami eszméletlenül szép nekem és nagyon sokáig elég ez a kis krém. újra fogom venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

lyndis

2019. március 12.

Nem rossz dolgok vannak benne, de engem mintha mégis irritálna kicsit. Enyhe viszketést okozott, s mikor abbahagytam a használatát, elmúlt. Valószínűleg túl érzékeny a bőröm, pedig jónak tűnt az elején, s szép a csomagolás is, letisztult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

szilvia.bano

2019. március 8.

Nagyon jól hidratál, rugalmas és puha lesz tőle a bőröm, illatmentes, ami tiszta haszon egy ilyen szemkörnyékápolónál, ár-érték arányban nagyon jó. Most az Ava retinolos szérumot használom alá, ami világosít és csökkenti a ránckezdeményeket, és a kettő együtt nagyon jó. Nem kell elvárni, hogy ránccsökkentő hatása is legyen, mert ez egy szemkörnyékápoló, de a szemkörnyék hidratálására, táplálására tökéletes. Az volt a problémám, hogy a szemránckrémek, feszesítő szérumok nem hidratálnak eléggé, a szemkörnyékápoló hidratál, de nem csökkenti a ráncokat és a karikákat. A kettő együtt viszont megoldja ezt a kérdést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Hidratálók: Algae Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT