Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: skinperfect, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. január 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Arclemosó gél minden bőrtípusra
  • Görög olívával
  • Hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a sminkmaradványokat
  • Ellenőrzött natúrkozmetikum, vegán
  • Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják, nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, tartósítószert

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

thatscrazy

2022. május 29.

Nem.
Utazáshoz vettem... (amúgy katasztrófa, hogy alig akad 2022-ben géles lemosó drogériában 100ml alatt, hogy repülőre fel tudjam vinni)
csípi a szemem, mint állat, emellett csúnyán szárít és nem is hozza le szépen a szennyeződéseket, utána még láttam cuccot a törülközőmben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

Nem.

AnriDuToit

2022. február 20.

Nagyon száraz arcbőröm sem feszül tőle, szuperül leszedi a sminket különösebb erőlködés nélkül. A szép, újrahasználható üveg csomagolása miatt esett rá a választásom, nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

Henszi

2021. október 27.

Azért választottam, mert üveg a csomagolása és ha elfogy újra tudom tölteni egy házi készítésű arctisztítóval, és bár ez volt a vételnek a fő oka, azóta nagyon megszerettem. Az illata nagyon finom, az eggo-mra szoktam egy pumpányit tenni és úgy tisztítom meg az arcomat. Használat után, mindig hidratálót kenek az arcomra, így nem szárítja ki annyira a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Lilla16

2021. október 6.

Meglepően jól leszedi a sminket, egy nagyon picit szárít csak illetve csípi a szemem ha nagyon beledörzsölöm, de még így se vonnék le csillagot tőle. Ráadásul üvegben van, szerintem tök jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Vyollon

2021. március 3.

Nagyon jól tisztít, viszont kissé szárítja a bőröm. Arctisztítás után mindig kell hidratáló arckrémet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

nusmanna

2021. január 29.

A the ordinary arclemosómmal nem voltam elégdett, így kellett gyorsan egy és ennek tetszett a csomagolása. Nagyon tetszik. Szépen lemossa, amit kell és nem szárítja ki a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 29.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. november 7.

Kíméletes arctisztító, nem szárít. Én micellás víz után használom. Az illatával sincs problémám. Nekem csípi a szemem, emiatt 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 7.

ylexe

2020. október 11.

Számomra kellemes "növényillata" van. Pár hete használom, és egyelőre úgy fest, hogy nem vagyok rá allergiás, nagyon jól tisztít, de nem csikorgósra, ami nálam plusz pont. Géles-vizes állagú, könnyű lemosni is. Jó, hogy pumpás. UD: Vettem azóta még 2 flakonnal (egyet tartaléknak). Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

Danae

2020. szeptember 16.

Tökéletesen megtisztítja a bőröm, de végre egy lemosó, ami nem íritál. Kellemes illatú és állagú, legalább 2 hónapja használom, és még nem fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

HubertusB

2020. július 8.

Nem voltam elájulva tőle,nem is használtam el,jó lesz,ha épp elfogy az arctisztítóm.
Szeretném szeretni,de nem tisztított eléggé,és égette is kissé az arcomat. Nekem az illatával nem volt problémám,lehet,hogy valakinek szúrósabb,aki erre érzékeny,az inkább illatmentes alternatívát válasszon!
Szívem szerint 3,5 csillagot adnék rá.
És mégvalami: ez nem gél,hanem tej.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Szívem szerint 3,5 csillagot adnék rá.
És mégvalami: ez nem gél,hanem tej.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.