Alverde

Ár:   2499 Ft / szett   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   2499 Ft / szett
Kategória:   Tusfürdők

Naturzauber ajándékcsomag része

Krémes olajos tusfürdő naprafogó- és mandulaolajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kamea

2021. június 29.

@szeliger már mindent (is) leírt róla. Én is nagyon megkedveltem, de bevált a kézkrémje és az ápolókrémje is a szettnek. Nincs nálam mindennapos használatban, hanem most, hogy lehet már utazgatni, ezt szoktam magammal vinni az ottalvós kiruccanásokra, mert nem foglal túl sok helyet és nagyon dekoratív látványt is nyújt a hotelszoba fürdőszobájában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 29.

szeliger

2020. június 15.

Az egész trio legjobb tagja, kár, hogy nem kapni önmagában, mert nagy felvásárlója lennék. Az egyik legjobb fürdőtermék valaha, nagyon megszerettem, azt sem tudom, hol kezdjem a dicséretét.
A tubus mutatós, a grafika rajta szép, a színvilág harmonikus. A kupak jól záródik, ugyanakkor vizes vagy éppen csúszós ujjakkal is könnyen kinyitható. Maga a termék a kupakon áll, így nyitás után nem kell sokat várni és már szépen jön is ki a tubusból. Az egész egy krémes, tejes fürdető, a viszkozitása éppen jó, az állaga pedig szép homogén, nem az a zselés cucc, ami sokszor az Alverdénél tapasztalható. Az illat kellemes, visszafogott, púderes, a fürdőszoba gőzében jólesik az orrnak. Nem utolsó szempont, hogy a bőröm is nagyon szereti, egyáltalán nem viszket utána, finom, tiszta, hidratált érzés, megkockáztatom, hogy testápoló sem kell utána.
Nagyon jó termék, mondtam már, milyen nagy kár, hogy nem kapni önmagában?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 15.

Nagyon jó termék, mondtam már, milyen nagy kár, hogy nem kapni önmagában?

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine