Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: InvincibleRodent, Módosítva: 2016. április 5.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100% pamut kendőt tartalmaz, smink, szennyeződések és felesleges faggyú eltávolítására. E-vitamin tartalma megakadályozza a bőr idő előtti öregedését a nedvességháztartás helyreállításával.

Alkoholmentes. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és ásványi olaj alapú összetevőket.

saretta

2017. február 16.

nekem nagyon kicsípte a szememet és a szemem környékét. pedig megörültem, hogy alverde, szép összetevőkkel, nem is drága... de még a gondolattól is rosszul vagyok, hogy ezt megint használjam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

janush

2017. február 11.

Nos..kicsit ragad, nem kicsit furcsa a szaga..(habár minél többet szagolgatom...nem , akkor sem.)..de nem csíp ...legalább....A barátom nem tudja elviselni ezt az illatot, én meg csak azért nem dobom ki, mert a vadrózsának tényleg ilyen erős illata van.Néha még kellemes is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Zalvin

2016. június 21.

Azért vettem ezt, mert alkoholmentes, ez tetszett meg benne. Az illata nekem kicsit hivalkodó, egy picit enyhébb lenne, jobban tetszene. A sminkek között válogat... a szintén Alverde szempillaspirált gyönyörűen, gyorsan leszedte, de az Avon kicsit makacsabb vízálló spiráljával nem tudott mit kezdeni, azt avonos kétfázisúval kellett lemosnom, mert úgy néztem ki, mint aki épp egy zombis sorozat statiszta válogatására készül. Viszont kellemes érzésű utána a bőröm, nekem nem csípett, szerencsére!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Myrtle

2016. június 14.

Nem igazán tisztít, cserébe nagyon csíp, kipirosodik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Nem igazán tisztít, cserébe nagyon csíp, kipirosodik tőle a bőröm.

nobosz

2016. június 12.

Lehet már nem gyártják, de én még tudtam belőle venni kb. egy hónappal ezelőtt. Sminket leszedte nekem, de csípi a bőröm főleg a szemem körül. Emellett émelyítően büdös, amolyan rózsa illatú olcsó wc illatosító szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

nashko77

2016. március 3.

Egy nagy rakás sz**!!! Szétcsípte az arcom, a sminket sem szedte le rendesen, szemre használni pedig különösen fájdalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

szilvi07

2016. január 12.

Eddig Balea-s arctisztító kendőt használtam, nemrég kezdtem el ezt. Finom az illata, nem húzódik, feszül utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Naturmeo

2015. november 6.

A normál, tubusos változattal egyidőben vettem, hogy legyen, amit az irodába is magammal tudok vinni. Sajnos ugyanolyan, mint a nagytestvér: büdös, nem tisztít, ragad, egyáltalán nem értem. :( Kár mert natúr és rózsás és olyan jó lenne, ha jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

giudittak

2015. július 24.

Nálam eddig bevált ez a kendő. Tetszik az illata is, vadrózsa illat. Nem csíp és nem feszül utána a bőröm. 100% pamut, alkoholmentes, nincs benne tartósítószer, sem paraben, mint más ( pl. L'oreal, Balea) törlőkendőkben, szóval az összetevői nagyon szimpatikusak. Jobban bevált mint eddig más kendők, amiket próbáltam, azok általában kukában landoltak, mivel nem bírta őket a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Bergamo1

2015. június 23.

Az illatát én kifejezetten szeretném, de marja a bőrömet is, meg a szememet is, egyszerűen fizikailag képtelen vagyok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Milk Protein, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.