Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. július 21.

Kategória:   Szappanok

Lágy és krémes.

senskin

2014. április 20.

Nagyon finom kis szappan, kellemes illata van. Jó a csomagolása is és a formája, szóval ár -érték arányban teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Natalka

2014. február 6.

Szerintem be fogják szüntetni, mert nagyon gyanúsan akciózzák...
Nekem annyira nem jött be, semmi különöset nem vettem észre a használatánál. Krémes, könnyen habzik, ez igaz, és lehet, h nem szárad ki a bőröm, de nem tisztít rendesen... Viszont nem is irritálta a bőrömet (arcra is használom). Egy erős közepest biztosan ér, akciósan meg főleg megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Szerintem be fogják szüntetni, mert nagyon gyanúsan akciózzák...

istar

2013. december 15.

Nagyon szeretem megunhatatlanul szeretem az illatat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Nagyon szeretem megunhatatlanul szeretem az illatat.

jégvirág

2013. november 18.

Frissítés: Időközben ez lett a kedvenc szappanom. Kellemesen, krémesen, lágyan, púderesen finom illata van, szerintem tisztaságillat. Nem szárít, mióta rendszeresen használom zuhanyzáskor, puhább és hidratáltabb tőle a bőröm. Kora reggel, mikor álmosan és bosszúsan készülődök a suliba, olyan jól esik ezzel a tusolás. Remélem nem csalódok benne a jövőben sem és remélhetőleg nem szüntetik meg a gyártását. Marad az 5 csillag!

Régi: Kellemes, tisztaság illata van. Zuhanyzásra használom leginkább, de kézmosásra és olykor az arcomra is. Eddig azt vettem észre, hogy kevésbé mállik, mint a zöld társa és ennek zuhanyzás közben is jó illata van, nem csak a dobozban. Nem vettem észre, hogy kimondottan szárítana, mondjuk még csak pár napja használom. Nem csodaszer, de megy neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 18.

Odil

2013. október 24.

Kitoszott angyalillat, az.
A Duschdas Golden Cashmere és Cerruti 1881 közé hibátlanul beilleszthető annak, akinek van gusztusa túltolni a púderes törékenységet, s ettől hercegnőnek vagy balerinának érzi magát (hozzátenném, érezheti, teljesen legitim).
Az Alverde szappanok közül a második kedvenc, stramm, nem mállós, viszonylag habzós, ám a száraz bőrömet egy árnyalatnyit azért szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Kitoszott angyalillat, az.

andrej

2013. szeptember 6.

Nagyon szeretem: illatmentes, krémes, jól habzó szappan, minden területre használom. Nem mállik szét fürdés közben és nem szárítja a bőrömet sem túlzóan.
300 Ft-ért nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

300 Ft-ért nagyon megéri!

boglarka88849

2013. augusztus 7.

En az arcomra hasznalom, nekem nincs avas szaga, inkabb viragos. Szeretem, mert vegulis jol tisztit, es nem irrital. Nagyon puha, konnyen olvad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

FaerieQueene

2013. május 12.

Illatmentes, jó kis szappan. Bár néha használat közben ha közvetlenül a szappant szagolom meg, mintha avas szaga lenne, de lehet csak én vagyok finnyás. Jól habzik, szeretem használni. Ahogy a neve is mondja lágy és krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

sün

2013. április 18.

Ma használtam először. Kellemes illata van, tényleg krémes, jó volt használni. Nem húzódott utána a bőröm, nem éreztem fürdés után, hogy azonnal kell vmi hidratáló krém. 300 ft-ot simán megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

tenyitomi

2013. február 21.

Kellemes meglepi az Alverde team-től,az állaga baromira bejön,szuper krémes,bár így biztos hamarabb fogy,nagyon könnyű eldolgozni,végre nem az a néha idegesítő egyennatúrcitrom-lime illat,hanem egy enyhe diszkrét finom olyan unisex tisztaságillat,nekem a bőrön sajna nem tartós,de nagyon jóleső érzés a használata.A 300 pénzt megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 21.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.