Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. március 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Az Aroma természetes illóolajokból származik. 6 árnyalatban kapható - 10 nude pink, 20 golden orange, 30 silky nude, 40 smokey rose, 50 sparkling brown, 60 rich coral.

orik

2016. szeptember 8.

A 30 silky nude árnyalatot választottam. Nagyon szép színe van, jó állaga, tartós és alig kell belőle felvinni a szájra. Tényleg tökéletesen pigmentált, nagyon természetes hatást kelt. Régóta keresek egy ilyen jellegű sötét rúzst, már több terméket kipróbáltam hasonló árnyalattal, de még egyik sem állt ilyen jól és volt ilyen tartós és kellemes színű. Sajnálom, hogy nem szereztem be belőle többet. Ha még találtok, mindenképp ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

toth.anett.mica

2016. április 5.

Update:
Egy idő után elkezdett idegesíteni ez a tömérdek csillám. Már szinte nem is láttam a színét, csak a fényességet, a sok csillámról visszaverődő fényt. Sajnos kuka lett, mióta megtetszettek a csillám nélküli, egyszerű rúzsok. Szerintem sokkal szebb termékeket lehet kapni a piacon.

Én a nude pink (10) gazdája vagyok.
Önmagában is szép, nekem egy árnyalatnyit fehéres fényű (talán a gyöngyházfény téveszt meg, kicsit sok benne a csillám), de tényleg szép úgy is. Az illata is kellemes, édeskés.
Alá szoktam satírozni egy nude árnyalatú ajakkontúr ceruzát /Essence ajakkontúr ceruza, in the nude (11)/, számomra ezzel együtt lett tökéletes! Egy kicsit barnásabb, természetesebb árnyalatot kap tőle a rúzs, de még megmarad ez az ártatlanul rózsaszínes szín.
Ahogy írták, tényleg kicsit krémesebb, mint egy megszokott rúzs, szerintem pont emiatt nem ül meg a kis ajakráncokban. Eleinte, mikor felteszem, kb. 1-2 percig még érzem az ajkamon, aztán eltűnik ez az érzés, talán megszokom :) Meg is kell néznem tükörben, hogy most eltűnt róla, vagy mi lett. De még mindig ugyanolyan krémes maradt, nem vesztett szépségéből még 3-4 óra múltán sem. Persze azért a pohárból ivást, csókolózást nem bírja ki, de cserébe egy nagyon szép fényű, lágy színű rúzst kaptam, nem is nagyon a tartósság volt nekem a célom. Vigyázni kell rá, ez a lényeg :)
Ettől függetlenül nagyon meg vagyok vele elégedve!

Itt van két kép a rúzsról. Nem az én ajkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Update:

Én a nude pink (10) gazdája vagyok.
Ettől függetlenül nagyon meg vagyok vele elégedve!

Itt van két kép a rúzsról. Nem az én ajkam.

melindae

2013. október 15.

Ez a termék a "van de minek " kategóriába tartozik a smink cuccaim közt :D...A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, azt hiszem silky nude a neve, de valami borzalom. Szép, szép, maga a rúzs...felkenve viszont mindenfélék eszembe jutnak, csak az nem, hogy hú, micsoda szép ápolt színes ajkak :D ..Szörnyen zsíros, össze-vissza kenődik, max. úgy lehet használni, hogy más rúzs felé kenem...na, hát úgy elmegy, egyébként 1 pontot sem adnák talán...Akinek picit is vastagabb ajkai vannak, inkább ne próbálkozzon ezzel az árnyalattal...A többit nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

etaursaemajoris

2013. szeptember 17.

30-as van meg, és rögvest be is szereztem még egyet kiárusításból, mert pont ez volt az az árnyalat, amire már évek óta áhítozom. Tökéletesen pigmentált, és ami a lényeg, alig kell belőle egy lehelletnyi. Általában csak "megtapogatom" vele a számat, és máris szépen látható. Kifejezetten rosszul is fest, ha túl sokat kenek föl belőle. Sötétebb rúzs fölé egy pici belőle szép, sejtelmes fényt ad, magában pedig óvatosan használva kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Kriszta.1983

2013. szeptember 6.

Ma vettem meg a DM-ben kemény 99 (!!!) Ft-ért, a 60-as Rich Coral színt.
Nagyon szép korallos színű rúzs, nekem 3 órát a számon maradt,és egyenletesen kopott le.
Párom is megdícsérte hogy milyen szép színű a szám. :) Ennyiért tuti megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Ma vettem meg a DM-ben kemény 99 (!!!) Ft-ért, a 60-as Rich Coral színt.

ziccaa

2013. március 27.

Nemakedvencem 3...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 27.

Nemakedvencem 3...

miraclum

2013. március 19.

50 - sparkling brown: Szerintem szörnyű... Túl krémes állag, alig fed, ami nem lenne probléma, ha egyenletes lenne, csak egy sötétbarna árnyalatnál sajna nem épp kellemes ha foltos a végeredmény... Egy világos árnyalatnál ez nem lenne akkora baj, kevésbé látszódna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

pantallo

2012. szeptember 8.

30-as silky nude árnyalatút kaptam barátnőmtől. Hát, ez nem az én világom. Igaz szájfényt néha használok (Catrice, BeYu), de ezzel az állaggal, színnel nem tudok megbarátkozni. Olyan, mint mikor télen síelésnél bekenem a szám. Bár próbáltam kontúrceruzával is , mindegy mit csinálok, a szám rúzzsal kisebbnek néz ki, mint smink nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Alice83

2012. július 29.

A színek nem jönnek be sajnos, nekem nem elég nude..meg sajnos amelyik tetszett volna az meg csillámos:S..a szájfények jobbak..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

Michelle

2012. július 11.

Szintén a Smokey rose (40) árnyalatot választottam. Ahogyan már előttem is írták: szép, kellemesen hétköznapi árnyalat; telitalálat, ha valaki kedveli a feltűnésmentes ajakfestést. Az állaga egy hajszálnyival krémesebb, mint amit még ideálisnak tartok, kicsit a MAC Sheen Supreme rúzsok állagára emlékeztet (legalábbis azokra, amelyeket próbáltam). Bár ebben az időben nehéz megállapítani, hogy egy rúzs mennyire krémes, mivel az aszfalt is megolvad. Rajtam nem túl tartós, de ilyen állagú rúzstól ezt nem is várom el. Tényleg nem szárít, de talán pont a krémes állaga miatt számomra nem annyira észrevehetetlen, hogy rajtam van. Van olyan rúzs, amit annyira természetes és magától értetődő érzés viselni, hogy a felvitel után simán elfeledkezem arról, hogy bármi van a számon - de ennél érzem, hogy ott van. Nem vészesen zavaró, mégsem olyan komfortos. Aki inkább a krémes állagú rúzsokat részesíti előnyben és talál a kedvére való színt a kínálatban, az imádni fogja. Kíváncsi leszek, hogy hogyan teljesít majd olyan hidegben, mint a tavalyi tél volt - ha addig még marad belőle. A forma és a krémes állag miatt a keskenyebb ajkúak talán rúzsecsettel vihetik fel a legszebben, egyébként könnyen túlfut a kontúron, bár - ahogyan Minni is írta - viszonylag könnyen korrigálható. Nekem a csomagolása egyébként nem tetszik, nem rajongok a csontszínű műanyagért, de ez egyéni preferencia, a tokban lévő anyag minőségét nem befolyásolja. Bár szeretem az Alverde rúzsait (a Bobbi Brown rúzsok mellett itt találtam a legtöbb jól hordható, természetes, hétköznapi színt), a limitált szériák annyira nem tetszenek, az állandó kínálatban lévő darabokat jobbnak érzem, de a színválasztékot bővíthetnék. Alverdés rúzsokban számomra még mindig a Color&Care vonalhoz tartozó rúzsok jelentik az etalont. Ez sem rossz, de azt hiszem, ez az egy darab elég lesz belőle; nézegettem ugyan még egy árnyalatot, csak a botrányosan gyér világítás miatt képtelen voltam eldönteni, hogy milyen tónusú. A színek tetszenek, a csomagolás és az állag viszont most annyira nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!