Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Hajápolók

Az Alverde 2-fázisú hajkúra bio mandula és argán olajjal ápolja a hajat. Használata révén a haj bársonyos tapintásúvá és könnyebben fésülhetővé válik.

Négy hatást egyesít:

1. Kibontja a gubancokat a hajból.
  2. Érezhető rugalmasságot biztosít.
  3. Könnyen fésülhetővé teszi a hajat.
  4. Ápolja a hajszálakat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kissagnes

2021. augusztus 24.

Száraz és szállós marad tőle a hajam, 2-3 fújást használok váll alá érő szőkített hajamra. Gyakorlatilag semmilyen ápoló hatást nem érzek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

natasa

2021. július 20.

A csomagolása már nem ilyen. Én száraz hajra használom. A tenyerembe fújom, kicsit összedörzsölöm a két tenyeremet, és onnan viszem fel óvatosan. A kiálló száraz hajszálakat nagyon szépen vissza lehet simítani vele. Másra nagyon nem használtam egyébként. Én is úgy vettem észre, hogy könnyen összeragadhat a haj, kísérletezgetni nincs kedvem...
Használat előtt jól fel kell rázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 20.

Használat előtt jól fel kell rázni.

Niki1213

2021. február 12.

Egyetértek az előttem szólókkal. Ragacsos, nehéz tapintású lesz tőle a hajam. Ez a sokadik Alverde hajápolótermék ami nem jön be. Ez a hajápolás vonal nem az erősségük. Nagyon sajnálom mert már halomba állnak a használhatatlan cuccok itthon. Nincs képem továbbadni, mert tényleg egy cukros víz van a flakonba. Kár a pénzért meg az időért a dupla hajmosás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

cuki10

2020. október 21.

Furcsa nekem is, hogy eléggé víz állagú, ahhoz képest, hogy olajokat tartalmaz. Ragacsos, zsíros érzést ad a hajamnak. Pedig én hajmosás előtt fújtam rá a hajamra, de így sem jött ki. Nem tudom elképzelni milyen lenne a hajam, ha szárazon fújnám rá. Az illata nem volt rossz, de nem marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Mannika00

2020. június 27.

Nagyon alkoholos és összetapasztja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Nagyon alkoholos és összetapasztja a hajat.

amadea7

2019. november 10.

Ennyi pénzért többet vártam. Nem tudom, hol lehetnek benne a hajápoló olajok, mert olyan híg, mint a víz. Az illata sem különösebben jó, hajlakkra emlékeztet. Hajmosás után azért használgatom, ha elfogy, felejtős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 10.

Zita85

2019. szeptember 14.

Kipróbáltam száraz és nedves hajon is, az eredmény ragacsos, alig fésülhető, zsíros tapintású haj. Nem is értem ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Horvathangelika1

2018. december 14.

Hát nemtom mit vártam ettől,szloveniai dm be megtetszett (ott olcsóbb volt,kb 900ft)
Az illata tök jó,bár nagyon alkoholos. Most öntöttem ki,mert a felét elfújkáltam,de kiszárítja a hajat,és zsírossá teszi. Kell a fúvókája másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Betaine