Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. november 10.

Kategória:   Hajápolók

Ápolja és regenerálja a száraz, sprőd hajat.

draculina

2018. február 18.

Nagyon száraz a hajam vége, szóval az előttem szólókkal ellentétben nekem javított rajta de csak akkor ha egy tonnát rápakoltam. Viszont mánap már ugyanolyan nagyon száraz, szóval működik is meg nem is... De nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

fdorottya

2017. december 4.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon gubancos lett tőle a hajam,nagyon nehezen tudtam kifésülni. Kicsit olyan érzete van a hajamnak mintha zsíros lenne. Adok még neki egy kis időt. Remélem beválik.

Up: Nem vált be. Elkezdett tőrni a hajam tőle. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Up: Nem vált be. Elkezdett tőrni a hajam tőle. Kuka.

Evie

2017. november 17.

Egyet kell értenem az előttem szólokkal: lapos, fénytelen hajat eredményez számomra, és elnehezíti a hajam. Az illata kicsit furcsa, már-már kellemetlen, de egy natúr terméktől nem is várok mást, szóval ezt nem nevezem negatívumnak.
Jobbra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Jobbra számítottam.

madzso

2017. november 16.

A szuper összetevői miatt választottam ezt a terméket, de ezen kívül sajnos nem sok jót mondhatok el róla. Nagyon keveset használok, szinte csak a hajvégekre, de így is borzasztóan elnehezíti a hajam. Hidratáltabbnak nem érzem, viszont sokkal nehezebben fésülhető, borzasztóan gubancosodik.
Korábban próbáltam ebből a típusból a kis kiszerelésű Alverde Nutri-Care 5 in 1 BBhajmaszkot, ami viszont bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Litta

2017. augusztus 15.

Ahogy látom, nem csak én vagyok elégedetlen ezzel a termékkel.

Szerintem az illatával nincs gond, elég enyhe, kellemes aroma. De ez az egyetlen pozitív, amit elmondhatok róla. Alapból elég sok hajápoló kell a derékig érő, dús hajamra, de ebből hiába kenek fel tekintélyes mennyiséget, úgy eltűnik a hajamon, mintha semmit sem tettem volna rá. 20-30 percig rajta szoktam hagyni, aztán mosom csak le.

Aznap még viszonylag könnyen fésülhető a hajam, viszont másnapra már nagyon száraz tapintása lesz, és borzasztóan kócolódik. Nem értem, miért ilyen rossz ez a balzsam, a mandulás - argános sampont évek óta használom, azzal teljesen meg vagyok elégedve, szerintem az Alverde legjobb terméke.

Szerencse, hogy ajándékba kaptam, így nem kell bosszankodnom amiatt, hogy pénzkidobás volt. El is használom, hiszen nem szoktam kidobni semmit azért, mert nem használ, de magamtól biztosan nem fogok soha ilyet venni.

Akik pedig azért vették, mert a leírás szerint argánolaj van benne, azoknak javaslom, hogy vegyenek inkább rendes argánolajat, mert ettől hiába is várják el, hogy ugyanazt az eredményt hozza, nem fog menni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Ahogy látom, nem csak én vagyok elégedetlen ezzel a termékkel.

Ascyra

2017. április 13.

Ez a balzsam büdös és teljesen felesleges rá pénzt kiadni. Fésülni nem könnyebb tőle a hajam, ahhoz, hogy valamit hasson a fél flakont elhasználtam (erős, vastagszálú nagyon sok hajam van), de semmit sem használt. Gondoltam majd az argánolaj kicsit rendbeszedi a töredezett hajvégeket, de ugyanolyan seprű. A samponjával együtt használtam, de többet nem fogom. Az alján maradt néhány mosásra való, de kuka lesz. Az állaga furcsa, nehezen kezelhető, a szaga pedig ahogy már írtam, förtelmes. Az biztos, hogy a hajam nem zsírosodik tőle, de bocsánat, én nem ennek a problémának a megoldása érdekében vásároltam... Amire való, arra nem jó/használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

cirmoska

2017. március 29.

Nekem teljes mértékben bevált, nem tudom, miért ilyen rosszak a vélemények. Amióta ezt használom, majdnem egy hétig is kibírja a hajam mosás nélkül. Nagyon puha lesz tőle a hajam, de nem zsírosít. Pont az állaga tetszik, hogy olyan kis könnyű, nem sűrű, nem ragadós massza. Én maradok ennél, az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

Mesi1st

2016. december 26.

Megadtam neki az eselyt, mert több flakonnal is elhasznaltam belőle, viszont nem vált be. Mosás után elég zsíros érzetet hagyott maga után. Göndör loknijaim is sokszor zsíros csomókba álltak össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

dorcsigo

2016. február 25.

Az összetevő lista és az argán csábított, hogy majd a hosszú, szőke hajamnak ez jó lesz. Nem lett az. Az állaga közepes, felkenéskor mintha semmit sem tettem volna a hajamra, kb a fél flakont elhasználhattam volna egy hajmosás után. Gáz. Nem fogok többet ilyet venni, egyáltalán nem vált be, nem volt könnyen fésülhető a hajam tőle, se fényes, se semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Cadaverous

2015. november 10.

Az állaga kicsit fura, de az illata tetszik. A hajam fényes lesz tőle és nem zsírosít. Én elégedett vagyok vele, szerintem újra venni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Lactate