Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

honey47

2016. december 6.

Én vagy 3 éve vettem ezt a terméket.Az illata több óra elteltével zavaró volt erősen medvecukorra emlékeztetett,viszont elég gyorsan volt elég intenzív hatása,aminek nagyon örültem .2 használat után ,amit egymást követő napokon használtam ,ideális színpompára tettem szert . A sajnálatos a dologban nálam az volt ,hogy az első használattól ,mire elértem a kb 5.-ik (kb másfél hét) ,mintha retkes lennék ,úgy kezdett a hajlataimban és a mellem alatt kopni ,ami miatt rémesen kínosan éreztem magam a párom előtt,még jó,hogy télen történt az eset,így a páromon kívül senki nem látta a lefolyását .Kihagytam egy kis időt mire lekopott teljesen .Következő alkalommal bálba készültem ,gondoltam ha nem kenem le magam a bál előtt csak 3 alkalommal ,úgy még nem érem el a foltos kopás "szindrómát".Így is lett ,aztán pár nap múlva fürdőzni mentünk a párommal .szerintem úgy kiáztam,hogy mire hazaértem és megfürödtem ,ismét a retkes szindróma vette kezdetét .Ha nem létezne más barnitó termék ,akkor talán újra venném ,így kitapasztalva ,már tudnám ,hogy mit várhatok ,de csakis télen .De mivel létezik más barnitó,így semmiképp nem venném újra !Kap 3 csillagot ,mert a dolgát teszi ,de a kopás nállam brutál volt !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Marejke

2016. június 11.

A púderszínű bőrömet már az első nap után szépen egészséges színűvé tette, de a 3. felkenés után allergiás reakciókat váltott ki nálam is, sajnos nem merem használni. A hajlatokban ekcémához hasonló bőrpír jelentkezett erős viszketéssel kb. az utolsó használat után még két hétig, a testem többi részén meg apró piros pöttyök jöttek elő. Sajna pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Csokibogyo

2016. május 25.

Sziasztok!

Én is az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, szerettem volna valami viszonylag egészségesebb alternatívát a barna bőr elérésére.
A barnító hatása valóban remekül működik, de az illata borzasztó, valamint alig szívódik be főleg a nyári nagy melegben, pedig nekem igencsak száraz bőröm van. Ráadásul negíatívumként kiemelném, hogy foltosan kezd el lekopni, valamint megfogja az ágyneműt is. Szóval nekem azért a két nap barnaságért amit ad a krém, nem éri meg a kinlódást!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Sziasztok!

Ainhoa

2016. május 24.

Szeretek napozni , szeretem ha napbarnított színem van, könnyen barnulok a napon olyan kreolosra, de a hosszú tél és az hogy nem volt még jó idő a napozáshoz és persze az új alverde mániám miatt vettem meg kipróbálásra, este kentem be magam három alkalom után elég sárgás lettem föleg a lábszáram, de nem adtam fel, fürdés után bekenem magam egy alverdés testvajjal és utána kenem fel ezt , nem hittem volna de nagyon szép lett a végeredmény és nem lettem sárga ezzel a módszerrrel.Illata kellemes, állaga is jó , könnyen eldolgozható. Egyenletesen kopik. Szerintem ez egy jó termék de hogy újra venném -e azt nem tudom, mostmár itt a jó kis napozós idő, talán jövőre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

pont

2016. május 24.

soha többet nem fogok a napon szenvedni! igaz, hogy még csak pár alkalommal használtam, de eddig szuper, gyorsan beszívódik, nem ragacsos. én nem lettem tőle se foltos, se sárga, mondjuk nem használom túl gyakran és előtte mindig radírozok. a szaga elsőre kevésbé volt borzalmas, mint amire az itteni kommentek alapján számítottam, de sajnos nagyon tartós és még felöltözve, órák múlva is érzem magamon. engem valami erősen fűszeres ételre emlékeztet. de lényeg a lényeg: eddig jól működik nálam, a szagát leszámítva nincs rá panaszom (attól meg el tudok tekinteni), az ára is teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

AlexandraIri

2016. május 19.

Én sárgás lettem tőle, és gyorsan foltos is, nekem nem bejövős termék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Én sárgás lettem tőle, és gyorsan foltos is, nekem nem bejövős termék :(

alcyone

2016. május 18.

Az illata kicsit szokatlan, amolyan túl "natúr" illat, ami később keveredik a tipikus önbarnító szaggal...nos, ez a kettő így elég furcsa összhatást kelt, de a barnító hatás miatt elnézem neki. Nagyon szép színt ad, de itt is figyelni kell arra,hogy csak vékony rétegben alkalmazható, mert így elkerülhető lehet a foltosság/csíkosság is. Szépen, egyenletesen kopik, a hajlatokban sem érzékeltem különösebben, hogy intenzívebben fogta volna be a bőrömet. Szuper termék, szerintem máskor is be fogom szerezni. :)

Update: Sajnos lehet, hogy allergiás reakciókat váltott ki rajtam, emiatt jár a pontlevonás. Illetve azért, mert egy héten belül nem tudom kétszer alkalmazni, mert a szép bronzos színből könnyen sárgaság lesz a végeredmény és szerencsére nem vagyok májbeteg, hogy besárguljak..... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

scisneros

2016. május 17.

Allergiás reakciót váltott ki nálam, pedig tetszett a végeredmény :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 17.

Allergiás reakciót váltott ki nálam, pedig tetszett a végeredmény :(

Sunnyvagyok

2016. május 13.

Ha használok testradírt - ha nem, ha közvetlen fürdés után kenem be magam - ha nem, ha kapkodok - ha nem, EGYÁLTALÁN NEM LESZEK FOLTOS!! :)
A szép eredmény leginkább a mértékletességen múlik!
Heti 2x bőven elég használni, ha nem szeretnél foltokba hámlani, ugyanis a felső hámréteget fogja be, és mivel az cserélődik, úgy a drasztikus szín látványosabban foltokban "kopik le"!
Mivel minden önbarnítónak van illata, így ez abszolut nem zavar!
Tőlem 5*- ot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

A szép eredmény leginkább a mértékletességen múlik!
Mivel minden önbarnítónak van illata, így ez abszolut nem zavar!
Tőlem 5*- ot kap!

Bellz95

2016. május 7.

Huhh most én leszek itt a fekete bárány a véleményemmel. 2 éve vettem meg. Hát nekem nagyon nem jött be. :D Első használat után gyönyörű színem lett, még soha nem voltam olyan barna mint akkor. Jöttek a bókok és imádtam ezt a testápolot. Aztán 2 nap múlva jött a krach, és sárga lett a bőröm. A "De jó színed van" helyett jött az "Úristen, csak nem vagy májbeteg?!" És hab volt a tortán, hogy utána foltokban kezdett el kopni. Hetekig hosszúnadrágban jártam 30 fokban. :D Amikor meglátom ezt a terméket a dmben legszívesebben ráírnám az összesre alkoholos filccel, hogy "NE VEDD MEG". :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0