Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyugyi.kinga, Módosítva: 2011. december 20.

Kategória:   Tusfürdők

Kiscsillag5

2013. június 29.

Különleges illata volt és tetszettek benne a csillámok is. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Alice83

2012. július 22.

Tetszik az illata..egy régi parfümre emlékeztet amit nagymamámon éreztem, csak sajnos nem tudom mi a neve:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

vador

2011. december 20.

Szuper, tényleg selymes, hidratált marad utána a bőr. Az illata intenzív, fűszeres, nekem nagyon bejön, és ellentétben a többi Alverdés tusfürdővel, fürdés után is érzem a bőrömön. Otthon vettem csak észre, hogy csillámos, de szerencsére a bőrömön nem látszik.
Nálunk még bőven tele vannak vele a polcok, tényleg kifutó lenne?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 20.

Nálunk még bőven tele vannak vele a polcok, tényleg kifutó lenne?

Rony

2011. szeptember 25.

Nekem az illata annyira nem nyerte el a tetszésemet, viszont valóban nagyon selymessé teszi a bőrt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

csillagame

2011. augusztus 6.

Isteni illata van valóban, gyönyörű selymes lett tőle a bőröm. Semmilyen krém nem kell mellé és nem húzódik az arcom :) Boldog voltam, hogy rátaláltam és ma meg tudtam, hogy kifutó termék lett :( Rögtön megvettem még belőle 3 flakonnal. Valameddig még élvezhetem a csodaszer hatását :) :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

gyugyi.kinga

2011. május 2.

Isteni illata van és selymessé varázsolja a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 2.

Isteni illata van és selymessé varázsolja a bőrt!