Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: ruzsi83, az összetevőket feltöltötte: zs.star, Módosítva: 2019. február 25.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

magichand

2016. január 15.

Az enyém szerintem egy bánatos darab volt, valami nem stimmelt vele. Avas, vagy én nem is tudom milyen szaga volt, ami az idő múlásával csak rosszabb lett. Nem bírtam elhasználni.

magichand
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Aisa

2015. április 10.

Hát én ennek szeretem az illatát, számomra eléggé habzik tusoláskor (fürdőszivacsra téve még kevesebb kell belőle).

Aisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

bioleves

2014. június 5.

Sziasztok. Lenne egy kerdesem hozzatok..Hasznalta ar valki sampnkent..Most epp annak hasznalom es sokkal jobb mint a kemikaliakkal teli samponok..Ha valakinek van tapasztalata, ossza meg kerem. Orsi

bioleves
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Kalina

2014. március 29.

Sokkal kevésbé habzik mint más tusfürdők, ezért annyira nem szerettem, s az illata sem fogott meg. A célnak megfelel, nincs benne káros anyag, nem szárította a bőrömet, de nem vettem újra.

Kalina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Holdfény

2013. november 5.

A fincsi illat elcsábított.:-) Megvettem őt, a kis ludast, aki miatt kevesebb lett a pénzem úgy 800 Ft-tal. :-) Különleges illat, természetes összetevők, kíméletesség - ezek a pozitívumai. Viszont a habzása enyhe, az ára pedig nem a legkedvezőbb, vagyis kicsit drágállom. Nyári és téli tusfürdőnek is el tudom képzelni az egyedi illata miatt, de 3 csillagnál nem tudok többet adni. Jobban szeretem a grapefruitos és a feketeribizlis alverdét.

Holdfény
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

amatar

2013. október 18.

Kellemesen krémes, az egyetlen problémám az illata vagy talán már szaga. Nem vagyok finnyás ilyen téren, szeretem a gyógynövényes vagy a tipikus Allverde illatot is, de hát ez valami egészen fura. Hatásra oké, de emiatt biztos nem veszem újra, még a márka más tusfürdői is között is bőven van jobb, felesleges vétel volt.

amatar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

barbel

2013. szeptember 30.

Két-három flakonnal használtam el belőle. Az illata teljesen rendben volt, tetszett, hogy krémes és habzik - jobban, mint a többi alverde, viszont szerintem nem olyan tartós, mert mintha megromlott volna a nagy melegben az utolsó flakon.. Lehet, hogy később még újraveszem!

barbel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Lunita

2013. szeptember 10.

Furcsa illatú,amiért lassan fogyott. De a hatása egészjó. Krémes,finom.

Lunita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Furcsa illatú,amiért lassan fogyott. De a hatása egészjó. Krémes,finom.

F. Anikó

2013. augusztus 10.

Kellemes kis tusfürdő. Finom az illata, jó érzés fürdeni vele, nem szárít-valami miatt mégsem lett a kedvencem.

F. Anikó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

malnastea

2013. május 5.

az illata valami mennyei. beleszagoltam, és rögtön levettem a polcról, mert nekem az összes alverdés közül szaglásra ez jött be leginkább. a makadámiadiós után ez volt a második alverdés tusim, és imádom! igaz, ez kicsit szárította a bőröm, és az illata hamar elillant, de nagyon szeretem még mindig! :) a makadámiadiósnál sokkal jobban habzik, kevesebb is elég belőle, viszont ez kevésbé hidratál.

malnastea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA