Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: raramusic, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Limitált kiadás

Színes korrektor különféle bőrhibákra. A finom textúra összeolvad a bőrrel és természetes, egyenletes eredményt biztosít.

5 árnyalatban elérhető

vikimaja

2020. július 4.

Egy keményebb ecsettel viszem fel és szivaccsal dolgozom el. Nagyon bevált, szépen eltakarja a piros foltokat, pattanásokat. Alapozót is fel lehet vinni rá. A kis tégely nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

match50

2019. június 2.

Nekem pirossággal/pattanásokkal van szinte mindig problémám, és ezek eltüntetéséhez vettem a 03 GREEN árnyalatot, ami eddig tökéletesen bevált. Én kézzel dolgozom el, egy kicsit megdörzsölöm az ujjammal, hogy egy picit megolvadjon és utána viszem fel a bőrömre. Egész nap tart és tökéletesen takar. Ár-érték arányban meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.