Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Gyengéden ápoló, frissítő kiwi és körte illatú tusfürdő.

Vegán termék.

Nanny0702

2019. március 28.

Tavaly nyáron használtam, uti csomagban volt, de mindig örömmel konstataltam ha előkerült. A gyerekek is ezzel tisztálkodtak.
Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Jó termék.

Lili1214

2017. október 15.

Nagyon tetszenek az alverde tusfürdőjének új formái. :) Imádom ezt az illatot, sokáig megmarad fürdés után és a tusfürdő se fogy olyan hamar :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Helene

2017. augusztus 19.

Ez az első Alverde tusfürdőm. Tetszik az új dizájn. Kellemes vele a fürdés, egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet, hanem inkább hidratálja. Fürdés után tisztának és felfrissültnek éreztem magam. Az illatánál én inkább a kivit érzem erősebbnek, de talán halványan lehet érezni a körte illatot is. Szerintem újra fogom még venni, ha még lehet kapni a boltokban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

zsazsa

2017. augusztus 18.

Mindig ki volt fosztva, de sikerült beszerezni ezt a verziót is. Fincsi, nyári illata van, rendben van az állaga, ára is. Kellemes vele a fürdés. Nagyon tetszik most ez a limitált vonal. Sem ez az illat, sem a társa nem szárít szerencsére még minimálisan sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Romanadvoratrelundar

2017. július 31.

Nagyon finom, friss illata van, tökéletes a nyári reggelekre. Az állaga is tetszik, jól habzik, megfelelően tisztít, és egyáltalán nem szárítja vagy irritálja az iszonyatosan érzékeny bőrömet. Ár-érték arányban is jó, abszolút megvettek vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

natasa

2017. július 20.

Nagyon kellemes kis tusfürdő. Gyengéden tisztít, kellemes, gyümölcsös friss illattal. A körtét kevésbé érzem, de ettől függetlenül fincsi. Nekem ez most jobban tetszik, mint a dinnyés, bár az sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

asszembocicsoki

2017. július 9.

Isteni illat és szuper minőség! Jól habzik, nem kell belőle olyan sok, mint más bio tusfürdőkből. A borzasztóan száraz bőrömet gyönyörűen hidratálta és puhította! Ár-érték arányban messze a legjobb, amit az elmúlt pár évben próbáltam!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Blackxentric

2017. július 8.

Mikor beleszippantottam tudtam, hogy nekem kell, bele is tettem a kosaramba. Isteni az illata és kellemes a zuhanyzás is vele. Illata nem érződik hosszan, de nem is várom el tőle. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

jkrisztie2

2017. július 7.

Az új gyümölcsös alverde tusik közül eddig ez tetszik a legjobban, ez áll hozzám legközelebb. Szuperül felfrissít, illata kellemes kiwis. Az új design is tetszik. Veszek párat, mert persze hogy limitált kiadás....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0