Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanástalanító korrektor és szérum. A korrektor kamilla kivonatot és teafaolajat tartalmaz, mely megszünteti a pattanások okozta gyulladtságot és elfedi őket. A szérum cinkkel, szalicilsavval, gyümölcssavval és fűzfakéreg kivonattal csökkenti a pattanások kialakulásának esélyeit. Vegán termék.

vgeorgina

2020. május 22.

Azért esett rá a választásom, mert semmi olyan hatóanyag nincs benne (eddigi tudásom szerint), ami ronthat a szemem alatt rendre megjelenő miliákon, vagy többet hozna ki. Szeretem a folyékony korrektorokat, de valahogy nem az igazi. Szem alatti karikákra nem rossz, bár túl sötét, pattanásokat, egyéb bőrhibákat eltüntetni mérsékelten vált be. Nagyon alkoholos, a szérum része szerintem semmit nem használ, és nagyon túl fényes az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Sophie33

2020. május 18.

A leírások miatt vettem meg ...nekem nem vált be sajnos..túl krémes, fura a színe, és nem tudom úgy eldolgozni hogy szép legyen. Legalább heti 1x elrontom a sminkemet, mert mindig megpróbálkozom vele de be kell lássam hogy nem...nem vagyunk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

CsillaCecilia

2019. június 1.

Nagyon praktikus termék, szeretem a folyékony korrektor megoldást, mert jobban el lehet oszlatni a bőrön. Viszont kicsit csalódtam benne, mert nekem nagyon fénylik tőle a bőröm. És mivel alapból csak korrektort szoktam használni (alapozót, púdert, stb. nem igazán), így önmagában nem igazán vált be. Olyan, mintha folyton zsíros lenne az arcbőröm. :( Valószínűleg inkább átváltok majd stiftes vagy másféle korrektorra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Tavasz tündér

2018. november 16.

Végre egy alverdés korrektor amivel maximálisan meg vagyok elégedve! Talán csak egy árnyalatban kapható, ami kicsit sötétnek tűnik, de szépen illeszkedik a bőrszínemhez. A többi fajtával örökké volt valami gondom, vagy az állaggal, vagy a fedéssel, de legfőképp a színválasztékkal. Szinte világítanak rajtam, pedig nem vagyok kreol bőrű! Na de neki szuper a fedése, gyorsan szárad, tartós. És valóban segít a pattanások leszárításában! A szérum is gyorsan szárad, szinte azonnal jöhet rá a korrektor. Esténként önmagában is használtam és lehúzta a gyulladt, piros részeket reggelre. Célzottan a patikra való, teafa kivonat is van benne ami csíphet, így nem ajánlom szem alá. Engem az illata sem bánt. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

bernadettu

2018. november 10.

Én is az itteni értékelések miatt vettem meg, az állkapcsomon olyan pattanások jelentek meg, amik cisztát képeztek.
A szérum része szépen leszárította őket, azt inkább este használtam és reggelre látványos volt a változás.
A korrektor része nekem sajnos nem elég tartós, de különben megérte megvásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

tara95

2018. július 24.

Az itteni vélemények győztek meg, na meg a higiénikus kiszerelés és kedvező ár.

Vacilláltam rajta egy darabig, mert elég sötétnek tűnt a hófehér bőrömre, de nem, elég egy kis pötty, ecset, done.

Az állaga sűrű, ragacsos, de fixálva nem mászik el, könnyű vele dolgozni, egész nap szépen marad a helyén.

A fedése erős közepes, kisebb hibákra teljesen elég, durvább sebre teszek alá zöld korrektort.

A szérum része is okés, egyszerű használni és enyhíti a gyulladást.

Összességében bátran ajánlom, főleg utazáshoz hihetetlen praktikus, és ha már egy egy kicsit is segít az apró bőrhibákon, teljesen megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Az itteni vélemények győztek meg, na meg a higiénikus kiszerelés és kedvező ár.

A szérum része is okés, egyszerű használni és enyhíti a gyulladást.

viragnyelven

2018. május 19.

Kicsit tartottam tőle, mert a márka egyik alapozojaval nagyon rosszul jártam korábban. A boltban kipróbáltam, pont jó volt az árnyalat, úgyhogy megvettem. Az átlátszó szarito zselékéjét is felkenem, de nem tudom h neki tulajdoníthatom e a ragyaim szaradasát (használok más cuccokat is, amiktol lehet). A korrektor részével abszolút elégedett vagyok, jól fed, nem irritál, nem bànt. Bár meg most vettem, de szerintem eselyesen ujravevos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

natasa

2018. április 19.

Meglepően nagyon jó ez a termék! A szérum is biztosan hatásos, biztosan gyógyít meg gyulladást csökkent, de a korrektor rész az tuti! Érezhető rajta a teafaolaj, és ami a legnagyobb meglepetés: az állaga és a fedése! Sűrűbb, mint az általam próbált Alverde ecsetesek, és nagyon jól fed! Az én bőrömhöz teljesen passzol, nagyon jól eldolgozható és tényleg kiválóan fed. Szóval pattanásokra nekem pillanatnyilag ez a legjobb korrektor, hiszen nagyon jók az összetevői, és tényleg egyszerre gyógyít és fed. (2017. július 22.)

Frissítés: Pattanásokra továbbra is kiváló... S bár nem arra való, de kipróbáltam szemkörnyékre is. Kicsit sötétek a karikáim, amiket elég nehezen tudok elfedni, vagy csökkenteni. Ennek a korrektornak jó a fedése, gondoltam, miért ne? Megnéztem az összetevőket, semmi kivetnivalót nem találtam, ami nem engedné, hogy szemkörnyékre menjen. Mivel sűrű és picit ragacsos, gyorsan kell vele dolgozni. De nekem nagyon jól fedi a sötét karikákat. Kicsit visszaveri a fényt szerintem, optikai hatása egyértelmű. Nem üt el a bőrömtől, szépen belesimul, így észrevétlen marad. Eddig ennél jobbat még nem találtam szemkörnyékre, pedig elég sokfélét kipróbáltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 19.

LauraDorina

2017. december 29.

Nekem bevállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Nekem bevállt!

Martu0508

2017. szeptember 30.

Kicsit szkeptikusan vettem meg ezt a termèket, de azt kell mondanom, hogy eddig nagyon jò. Az átlátszò gèl 2 nap alatt lehùzta a gyulladást a pattanásokròl, amik az ètelintoleranciám miatt jöttek ki. Idèn nyáron magamhoz kèpest extra barna a bőröm, ezèrt a korrektor szìne nekem kicsit világos, de fakulok ès jò lesz. Könnyen felvihető, egèsz jòl fed. Csodaszernek nem mondanám, de jòl teljesìt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Zinc PCA, Alpha Glucan Oligosaccharide, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.