Alverde

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. május 9.

Vegán termék.

2 árnyalatban kapható: 10 Pure Porcelain, 20 Pure Sand

A77

2017. december 19.

Nagy csalódás. Rövid idõn belül elválik a börtõl es szörnyen néz ki elfolyva, pórusba beülve. Az üvegbenben felrázás elött kb 1 cm vastagon különválik benne az olaj, a börön is utána így szétválik. Szerencsére megszüntetik a terméket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

BellAnna

2017. szeptember 13.

Nulla fedés, büdös, viszket tőle az arcom, nem praktikus. Szerencsére 99 forintért vettem. Kidobós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Debreczeni

2017. szeptember 2.

Kiárusításban 99ft-ért vettem 2 db-ot. :D Szerintem életem végéig elég lesz. Nem tudom elmondani, hogy milyen hatása van. Olajos krém állagú, feltettem és mintha egy hab lenne letakart mindent. :O sosem volt ilyen jó fedésű alapozóm. Ahogy rajta van száraz is olajos is fura az egész, de olyan puha sima a bőröm, mint soha. Nem tudom leírni, de nagyon jó!!! Viszont a szaga egy nagyon erős poloska szag sajnos. Nem tudom megszűnik-e, nekem van elég egy időre de ha lesz akkor újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Bernike

Korcsoport: < 18
2017. június 8.

Nagyon büdös utálom nem lehet szepen felvinni nagyon ragya szerencse hogy nem aruljak tobbet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 8.

ssteff15

2017. április 20.

UPDATE: Nagyon szerettem, legtöbbször önmagában használtam, ám az utóbbi fél évben egy másik essence alapozóval kevertem, hogy nagyobb fedést és világosabb színt kapjak. Ez így volt tökéletes ugyanis sokkalta jobban szeretem az ilyen folyékony alapozókat, mint a krémes társaikat. Számomra könnyebb és gyorsabb munkát biztosítanak, és nem hatnak maszkként. Amiért marad az egy csillag mínusz az az, hogy a világosabb árnyalat is egy két hónap elteltével annyira besötétedett, hogy csak világosítva tudtam használni. Akkor még nem fakult a bőröm így biztos vagyok abban, hogy a gyakori nyitogatás és az adagolás kissé fura megoldása miatt a sok levegőtől változott a szín. Majdnem egy évig kitartott és most mikor már alig van benne, kezdtek kis csomók kicsapódni benne. Ezért nem pontozom le, mert elvileg ennyi ideig nem is lehetne használni egy alapozót, természetes, hogy ennyi idő után már történik vele-benne valami. Szerettem, újra is venném, de mivel kivonták a forgalomból így nem fogom tudni, és most a catrice folyékony alapozóját szeretném majd kipróbálni.

Nemrég szereztem meg 1400Ft helyett 400 Ft-ért. 900 Ft-ra volt leakciózva, de kuponnal még nagyobb kedvezménnyel jutottam hozzá. :) Tetszik az üvegcse, és szerintem jól adagolható. Csak ráteszem az ujjam az üveg szájára felfordítom, vissza, és az arcom felére elég. Szépen egységesít, valóban nem túl erős a fedése, de nekem még így is jó, és egy egészen kevés BB krémmel kiegészítve az esetleges pattanások helyét tökéletesen el tudom fedni. Imádom, hogy mattít, szépen el lehet dolgozni. Eddig nem vettem észre, hogy kipattogtam volna tőle, de hát még csak pár napja használom,ezért egyelőre 4 csillag, de ha nem tapasztalok semmi negatívat megadojm az 5öst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

kriszta214

2017. február 27.

Én is sajnálom, hogy nem vettem meg csak az egyik utolsó üveget. Gondoltam egy próbát megér kiárusításban, és amennyire először gyanús volt, hogy túl olajos, és nagyon folyik, annyira megkedveltem 1-2 hét használat után. Én ugyan átraktam egy üres pumpás flakonba, és abból jobban tudom adagolni. A nagy változást az hozta még, amikor ecsettel kezdtem el felvinni, nem pedig kézzel, illetve amikor kész, még púderezés előtt egy kozmetikai papírtörlővel gyengéden áttörlöm az arcomat, ami a minimális felesleget eltávolítja, s mindjárt le is mattul. Ilyenkor télen nagyon jó érzés a bőrön, puhává varázsolja és szépen egységesít, nekem elég a fedése is, bár komolyabb bőrhibáim nincsenek. Nem csupán az érzése jó az arcon, hanem már kaptam a használata alatt megjegyzést/kérdést, hogy milyen bársonyos a bőröm, mit használok...
A kategóriájában megéri az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

A kategóriájában megéri az öt csillagot.

henczen

2017. január 24.

Kicsit hámlik az arcon, a fedése elégséges, nem akedvenc, de téli időszakban jó választás lehet száraz bőrűeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Lucyll

2017. január 14.

Néhány napja vettem (annyira olcsó volt és natúrkozmetikum is, nem tudtam otthagyni), óriási pozitív csalódás! Rendkívül olajos (állás közben elkülönül benne az olajréteg), de ebben a téli hidegben, amikor az arcom elképesztően kiszárad, egy áldás. Az olajat beszívja a bőr, és a végeredmény egy gyönyörű, matt, bársonyos fedés. Szerintem eléggé fed, mondjuk én inkább BB-párti vagyok... Nagyon sajnálom, hogy kifutó termék korában találtam rá, mert teljes áron is megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

queenofhearts

2017. január 11.

Téli alapozónak megfelel, nyáron túl olajos ahhoz, hogy elviseljem, de a hidegben ez jól jön. Az illata nem rossz, de nem is nagyon jó, egész jól fed, a kiszerelése viszont egyáltalán nem jön be, adagoláskor a kezemen és az üveg egy részén is folyik a termék. 450 forintért vettem (az utolsó darab volt), annyit megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Ardienn

2016. október 21.

Nem tudom milyen lehet a fedése. Felkentem a szokásos hidratálómra és az eldolgozás során, mint a radírkukackák, lesodródott az arcomról. Nem, nem volt lejárt szavatosságú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol