Alverde

Ár:   €3.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   €3.95
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító olaj, amey a vízálló smink maradványaival is könnyűszerrel elbánik, és nem hagy mást maga után, csak pihe-puha bőrt. Koenzim-Q10, gránátalma-olaj és gojibogyó-kivonattal, valamint barackmag- és mandulaolajjal. Vegán.

b_dorka

2019. január 18.

Kínlódok, hogy elfogyjon, már nincs sok belőle. A sminkkel nem bír el, az alkohol valószínűleg irritál egy picit és hagy valami fura tapintást maga után, amit arclemosóval tudok csak lemosni, sima vízzel nem. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

googles

2018. augusztus 2.

A legszuperebb sminklemoso szamomra, visszasirom es varom, hatha kiadnak hasonlot. Semmi se potolta eddig 😭

Update: negyedik flakonnal vettem, a teljes sminket is szuperül leszedi (szemrol, szempillarol, vatta és dörgölés nélkül csak egy arcmosassal!!!), nagyon-nagyon jó termék! Mondhatni csodaszer!

Tegnap óta használom (azóta ugyan 4x használtam, annyira tetszik), egyelőre nagyon jónak tűnik. Nem extra olajos, nem tömény olaj, kétfázisú valami. Kicsit habzik valóban. Sminket is teljesen le tudok mosni vele, egyedul vizallo sminket nem próbáltam eltüntetni.

Sima arclemosóként használtam. Az Alverde Q10-es krémekkel is nagyon jó tapasztalatom van, ez is mintha élénkítené, simítaná a bőröm. Kellemes a használata, illata, látszólag a bőrnek is jót tesz, ar ára is kellemes, szerintem maximum pontszám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

feheremese

2018. május 12.

Valóban könnyen elbánik a vízálló sminkkel is, ráadásul ápolja a megfáradt arcbőrt. Vattakoronggal használom. A szememet nem marja ki, de tény, ha óvatlan vagyok (túl sok kerül a vattára), előfordul, hogy egy kicsit kellemetlen. Az illata üdítő, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

CsiccaG

2018. március 19.

Harmadik üveggel használom és nagyon szeretem. Minden sminket tökéletesen eltávolít és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Ragyogóan tisztának érzem utána a bőröm. Az illata pedig csak a hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

domanybeatrix

2018. január 23.

Megtetszett a kinézete, meg a boltban az illata, meg is vettem.
Aztán itthon próbáltam így-úgy-amúgy használni, az itteni véleményeket is elolvastam. Végül a megnedvesített vattára öntés vált be a legjobban, de mivel egy idő után már zavart az erős illata, és ha véletlenül a szemembe ment, azt is nagyon csípte, meg homályosan is láttam utána egy darabig, félretettem.
Aztán győzött a tudatos énem, elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Megtetszett a kinézete, meg a boltban az illata, meg is vettem.
Aztán győzött a tudatos énem, elhasználtam, de nem venném újra.

ditke838

2017. november 2.

Az arcom szerette, de a használata annyira nem egyértelmű, vattával felviszem, hagyom állni (ez nem olyan kellemes érzés, a vatta felszív sokat belőle, és kicsit dörzsölésbe megy át), majd lemosom VAGY összerázom és a tenyerembe szétoszlatom, így viszem fel (így 2x annyit használok belőle, kifolyik a kezemből), majd lemosom. Passz, de elég rövid ideig tartott mindkét módszerrel, nagyon gyorsan fogy. De rosszat nem tett, szárítani nem szárított. Micellás vizes áttörlés azért nem árt még utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Bog

2017. augusztus 3.

Borzalmas! Néhány használat után a kukában landolt! Az illata wc illatosító, funkciójában használhatatlan! A sminket nem szedi le rendesen, viszont a szemedet kimarja, ha véletlenül belemegy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

WorkingClassGirl

2017. július 30.

Up: A hosszabb távú "eredmények" rémesek. Pergameszerű, ráncos szemkörnyék, hogy olyat még nem láttam. Száraz, és érzékeny arcbőr.

Hát, ez nem túl jó. Tényleg elég híg, plusz felkenés közben a nem kevés alkohol egy része elpárolog, így sokat kell belőle használni, ennek megfelelően gyorsan is fogy. Az inci nem túl szép, a koncepció sem tetszik. Az illata narancsos, ragacsos nyalókára emlékeztet, és néha elég sokáig érezni. De leszedi a vízzáló fényvédőt, meg a sima szempillaspirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

3366

2017. július 5.

Imádom!!!
Sminklemosó még ennyire klasszul nem szedte le a festéket, mint ez! Végre találtam egy olyan lemosót, ami használata után nem Panda-szemeim maradnak!
Én vattapamacsra teszem (így nagyon kevés kell belöle, különben csípi a szemet), a leírás szerinti alkalmazása szerintem marhaság, nekem úgy semmit sem ért.
Annyira jó az illata, hogy első használat után még visszajártam a fürdőszobába szagolgatni. :D
Korábban nem akartam megvenni egyébként, mert a másik kétfázisú Alverdés lemosó nem jött be, de aztán mégse bírtam ki, hogy ne tegyem a kosaramba. Szerencsére! :)
Nekem egyáltalán nem olajos hatású, pont hogy az illata és az állaga miatt is frissítő!
Tuti ennél maradok és újraveszem, mert nagyon sokára sikerült találnom végre egy jó lemosót!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Imádom!!!

laszti

2017. június 5.

Téli időszakban tökéletes sminklemosó, nyáron nekem már túl sok, nehéz, zsíros. Szembe jutva erősen csíp. Vattapamacson ajánlatos használni, másképp nekem nem működött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.