Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Arcolaj sárgarépa, kamilla, árnika és csodamogyoró kivonattal, mely friss és sima bőrt eredményez. A Q10 koenzim lágyítja a ráncokat és bársonyosan puhává teszi az arcot. Vegán termék,

Blackey

2019. március 14.

Elég intenzív illata van, de nekem tetszik!
Hamar beszívódik és nem is zavaró.
Én inkább esténként használtam.
A bőröm szerette, pedig érzékeny és ez nálam nagy dolog.
Tovább fogom használni az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Elég intenzív illata van, de nekem tetszik!
Hamar beszívódik és nem is zavaró.
Én inkább esténként használtam.
A bőröm szerette, pedig érzékeny és ez nálam nagy dolog.
Tovább fogom használni az biztos!

MrkAnita

2018. szeptember 30.

Állandó használatra kerestem szérumot és ezt az itteni vélemény alapján választottam. (Ezúton köszönöm! Továbbá az oldal fejlesztői számára javasolnám, hogy esetleg lehessen korosztály és bőrprobléma alapján szűrni / keresni valahogy a temékekre adott véleményeket, sokat segítene.)

Nagyon megszerettem!
Én nappalra és éjjelre is használom, néhány cseppet oszlatok el a megtisztított bőrön szintén kihagyva a T-zónát, utána rákrémezek. Tökéletesen beszívódik, nem marad utána fénylő, olajos, ragacsos érzés, nagyon szépen előkészíti a bőrt a sminkhez.
Kb. 1 hónapja használom, úgy látom tömörebb, egységesebb lett a bőrkép, a finom kis mimikai ráncok a szemem körül szinte teljesen eltűntek, pattanásokat egyáltalán nem okoz, tehát nem tömíti el a pórusokat.
Nagyon klassz kis szérum, nálam abszolút egyértelműen belkerült az állandó kedvencek közé.
(Mivel látom volt kérdés ezért mondom én Németországban élek, itt vettem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Nagyon megszerettem!
(Mivel látom volt kérdés ezért mondom én Németországban élek, itt vettem.)

Milva07

2018. április 15.

A vadrózsás olajat használom éjszakára ezt pedig nappalra. Maximálisan elégedett vagyok vele, kellemes, nem tocsogós érzést ad, a rétegzős rutinom minden elemével kompatibilis. Három-négy cseppet oszlatok el, kihagyva a T-vonalat, gyorsan beszívódik, sminkelésre alkalmas lesz a bőröm.Nagyon jó a felszíni vízhiányos bőrömre. Méltó váltótársa a vadrózsás csodának! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 15.

Antioxidánsok: Capsicum Annuum Fruit Extract, Ubiquinone, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.